Novietojiet sevi: Kanādas nodokļu sezona nāk pat par bitcoiņiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Novietojiet sevi: Kanādas nodokļu sezona nāk pat par bitcoiņiem

Novietojiet sevi: Kanādas nodokļu sezona nāk pat par bitcoiņiem

Kanādā, iespējams, gatavojas nodokļu Bitcoin darījumiem

saskaņā ar valsts ieņēmumu aģentūra, kas saka, lietotāji šo digitālās valūtas jāmaksā nodokļi par darījumiem.

Aģentūra pastāstīja CBC News, ka Bitcoins darījumi nav atbrīvoti no nodokļiem, un lietotāji ir informēti par to. Kā norādīja iestādes, pastāv divi Kanādas nodokļu noteikumus, ko var piemērot, lai Bitcoin: kad digitālais valūta tiek izmantots precēm vai pakalpojumiem un, ja Bitcoins tiek pirktas un pārdotas spekulatīvos nolūkos.

Šķiet, ka reālā pasaule kļūst tādā veidā mūsu mīļais digitālās monētas. Tas nav tik pārsteidzoši, ja jūs domājat, ka Bitcoins "gaistoši vērtība un pēkšņas sabrukuma ir piesaistījuši daudz uzmanības, kas pēdējo nedēļu laikā.

Labi, ka nāca tieši laikā nodokļu sezonai!

Via marketwatch.comBrazīlijas žurnāls Super Interessante šobrīd pieņem lasītājus no BitcoinPazīstamais brazīliešu žurnāls Super Interessante daļa no milzu mediju grupas Abril Comunicações SA, ir tikko uzsākusi "jaunu pieredzi" ar novembri izdevumā. Izdevums pieņemot Bitcoins no lasītājiem, kuri vēlas, lai nekavējoties piekļūt dažiem no žurnālu rakstus.

Šis jaunais izdevums ir dažas raksti veltīti kriptonauda. "In novembrī jautājumu, jūs tiksies apkaimi Berlīnē, kur Bitcoin ir aizstāt tradicionālo naudu," Super Interessante paziņoja savā mājas lapā, protams, runājot par Kreuzberg rajonā.

Žurnāls arī patur dažas lapas, lai runātu par to, kā Bitcoin kļuva vērtīgāks pēdējos gados, un to, kā internets ļauj lietotājiem veikt vienkāršus un ātrus pārskaitījumus.

Tāpat kā mēs teicām iepriekš, jums pat nav jāgaida žurnāla nākt ārā, lai uzzinātu vairāk par kriptonauda. Vienkārši noklikšķiniet šeit un iegādāties rakstus internetā nekavējoties. Dažas no tām ir tulkota angļu valodā, tāpēc pieredze var sasniegt lasītājus no citām pasaules daļām.

Lai palīdzētu jaunpienācējiem, žurnāls arī sniedz dažus padomus par to, kā pirkt un lietot Bitcoins.

Kaut gan dažiem cilvēkiem tas var būt tikai vēl viens biznesa pieņemot kriptonauda, ​​tas ir vairāk nekā to. Par Super Interessante, grupas Abril Comunicações SA, īpašnieks ir spēcīgs zīmols, kas ir viens no lielākajiem valstī. Tas nozīmē, ka, ja šī pieredze iet labi, mēs varētu būt skatoties sākumu nelielu revolūciju Brazīlijā.


Lielbritānijas bankas piespiest banku pakalpojumu sniedzēju atsavināt Menas salas Bitcoin projektuVismaz divi britu bankas neesat apmierināts ar kapitāla kases dienestu saistībā ar Menas salas nesen izveidota Bitcoin nozarē. Uzņēmums ir atbildīgs, lai izveidotu saikni starp vietējām kriptotehnoloģijā uzņēmumiem šajā Menas un valsts banku sistēmu.

Kases pakalpojums pazīstams kā CTS - meitasuzņēmums Capital International Group, kas pārvalda līdzekļus dažādu veidu uzņēmumiem -, saņēma brīdinājumu, un tagad ir paredzēts samazināt saites ar digitālo valūtā sektorā, nākamajā mēnesī.

brīdinājuma izdeva daži no uzņēmuma bankas partneru grupai, kas ietver galvenos vārdus, piemēram, HSBC un RBS. Šīs divas bankas, starp citiem uzņēmumiem, liek CTS pamest kriptonauda ekosistēmu.

"Lai gan valdības atbalsts ir ļoti spēcīga, un mēs esam bijuši vēlas iegūt aiz valdības iniciatīvas, mēs esam tikai spēj darīt ar plašāku atbalstu finanšu sektoram, kas diemžēl šobrīd ir atsaukts," saka jaunākais paziņojums atbrīvo Capital kases pakalpojumi, kotētās Coindesk.

Dokumentā paziņoja CTS nebūs strādāt ar jauniem kriptotehnoloģijā uzņēmumiem. Valsts kases dienests slēdz arī savus pašreizējos Bitcoin saistītos kontus līdz oktobrim. Esošie klienti joprojām saņem naudu līdz septembra beigām, un visi citi maksājumi tiks apstrādāti līdz oktobra vidum.

Tikmēr iestādes sākušas meklē risinājumu. Eric Benz, pārstāvis AK Digital Valūtas asociācija, teica Menas valdības un vietējo finanšu pakalpojumu uzņēmumi dara visu iespējamo, lai palīdzētu vietējiem kriptonauda uzņēmumiem un uzņēmumiem, kas pieņem digitālo naudu kā maksāšanas veidu.


Britu Bitcoin apmaiņa Bit121 paziņo par hibernācijas perioduKaut puse pasaule šobrīd sveikt pavasari, Lielbritānijas balstītas exchangeBit121 nolēma tas bija labākais laiks, lai iegūtu dažas miega. Bitcoin platforma ir paziņojusi, ka apturot visas tirdzniecības operācijas laiku slēgtu.

Lēmums nav pastāvīga, saskaņā ar uzņēmumu. Tas ir vairāk līdzīgs "ziemošanas" procesam, Bit121 atklājas paziņojumu publicēja savā tīmekļa vietnē: "Mēs vēlētos, lai mēs esam vienkārši aizgājuši pārziemošana, un mēs pilnībā plānojam atsākt kādā brīdī, ka tuvākajā nākotnē".

Mēs esam iemācījušies daudz un ieguva lielu pieredzi mūsu 4-5 mēnešos darbojas Bitcoin apmaiņu. Tas ir sarežģīts dažus mēnešus, bez šaubām, bet arī daudz jautrības. Mēs vēlētos pateikties visiem mūsu klientiem par jūsu biznesu, jūsu atbalstu, jūsu atsauksmi un sapratni.

Tomēr apmaiņa neatklāja, kad tas būtu atpakaļ biznesā. Vienīgais datums, kad paziņoja par to mājas lapā ir diena apturēšanas, 31. Marts.

Saskaņā Bit121 paziņojumu, lielākā daļa no vietnes funkcionalitāti tika izņemta gada 26. Martā. Tomēr, līdz šim lietotājiem ir iespēja apskatīt viņu konta atlikumu un konta pārskatu, neanulēt mārciņa atlikums ir lielāks par $ 50, nemaksājot ierasto maksa un neanulēt Bitcoin līdzsvaru pieejama.

Tomēr "lietotāji vairs nevarēs deponēt Bitcoins vai tirdzniecību. Visi atvērtie tiks atcelti ar bit121 administrācijas". Maiņas arī sāka veikt izņemšanu katrā kontā pozitīvu GBP bilanci no 27. Marta.

Tikmēr apmaiņa atklāja Coindeskthat nolēma slēgt, jo tas bija nepieciešams pārāk ilgs laiks, lai nodrošinātu alternatīvu banku partneris.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin draudzīga Draper Universitāte piedāvā bezmaksas tiešsaistes kursu par kriptvulāci

Post ICO

Bitmain cīnās pret DDOS grupu

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

Lietojumprogrammas Android Bitcoin maku lietotājiem ir jārīkojas, lai izvairītos no drošības ievainojamības

Post ICO

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Post ICO

Bitcoin ekosistēma zaudē divus bankomātus, kuri, iespējams, ir nozagti Amsterdamā

Post ICO

Bitcoin ziņu atjauninājums 5. decembrī

Post ICO

Bitcoin ir radikālas izmaiņas naudas vēsturē

Post ICO

Bijušais Bitcoin apmaiņas Mt. Gox saņem ASV bankrota aizsardzību, pateicoties amerikāņu tiesai

Post ICO

BitGo piedāvā maksātspējas pārbaudes programmu uzņēmumiem

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu