Lielbritānijas tiesa piespriedusi Moolah atdot 750 BTC Syscoin izstrādātājiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Lielbritānijas tiesa piespriedusi Moolah atdot 750 BTC Syscoin izstrādātājiem

Lielbritānijas tiesa piespriedusi Moolah atdot 750 BTC Syscoin izstrādātājiem

High Court Londonā ir pasūtījis Moolah, Alex Green šķietami maksātnespējīgu apmaiņu, lai atgrieztos 750 BTC komandai izstrādātājiem, kas radīja kriptonauda sauc Syscoin. Moopay - Moolah mātes uzņēmums - un Green, uzņēmuma darbības ex-CEO, turēja naudu, bet ir pieprasīts atmaksāt pilnā apmērā līdz 16:00 (GMT) par 28. Oktobrī.

Lēmums tika paziņots par Apvienotās Karalistes tiesa, atbildot uz pieprasījumu, ko britu advokātu biroja selachii dzimtas zivīm Mūžizglītības iesniegto vārdā izstrādātājiem. Tiesa piešķīra ārkārtas rīkojumu komandai pēdējā piektdienā (24.), laikā, kad viņu advokāti pastāstīja tiesai, ka Moolah bija sākuši pārvietot savu klientu Bitcoinswithout iepriekšējo kontaktpersonu vai jebkāda veida atbildes uz saviem ziņojumiem.

Kas ir Syscoin?

"Izmantojot kriptogrāfiju par blockchain, izsniegšana, atļaut, un maiņas ciparu sertifikātus jebkāda veida ar Syscoin ikviens var reģistrēties kā sertifikātu emitents un izsniedz provably-unikālu sertifikātus ar saturu jebkāda veida uz vienu vai vairākām personām par Syscoin blockchain.. Šos sertifikātus var autentificēt ikviens caur Syscoin s kriptogrāfisko pierādījumu par darbu. "

"Cerams, ka šo rīkojumu" slikto dalībniekiem ", kas domā, ka tikai tāpēc, ka" tas ir Kripto ", ka tie nebūs notiks juridiski atbildīgi par savu rīcību tagad jādomā divreiz," Dan Wasyluk, Syscoin vadītājs un izstrādātājs, pastāstīja Coindesk. Komanda ir apmierināts ar rezultātu, bet zina, ka tas prasīs kādu laiku, lai atgūtu naudu.

Pēc tam informēja tiesas likums firma "informēja" Moolah, izmantojot sociālo tīklu Twitter. "@moolah_io Gala aizliegums šodien piešķīra apkalpo e-pastu un mājas adresi. Lūdzu, nekavējoties meklēt juridisku palīdzību," viņi raksta.

Pēc Wasyluk, neviens pārstāvis Moolah ir atbildējis uz ziņojumiem, bet attīstītāji joprojām ir pārliecināts. "Ar šo pēdējo rīkojumu, tas ir ļoti skaidri redzams", Syscoin menedžeris pievienotas.

Moolah ir saskaņā ar dziļām aizdomām uz pāris nedēļām, jo ​​īpaši tādēļ, ka uzņēmuma vadītājs quitted savu darbu un pazuda. Alex Green - pazīstams arī kā Ryan Kennedy- ir pazudis kopš 19. Oktobra, un tiek uzskatīts, ka rīcībā $ 1,4 miljonu BTC agrāk turējumā apmaiņu.

Par tēmu "Vai Moolah.io Ponzi-shēma?" Ir saskaņā diskusiju par forumu BitcoinTalk.org kopš aprīļa, kad pirmie šaubas par Grīna reālo identitāti nāca gaismā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin maina seksa industriju: Pieaugušo ceļš ir jauna platforma ar kriptogrāfijas un valūtas savienojumiem

Post ICO

Visiem bitcoīniem un Litecoiniem pagājis: poļu Bitcoin apmaiņa Bidextreme.pl uzlauzts

Post ICO

Bitrefill paziņo par jaunu naudas pārvedumu sistēmu ar seleriju

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

BitLicense ir paredzēts, lai nogalinātu Bitcoin jauninājumus

Post ICO

Bitstamp uzsāk priekšapmaksas Bitcoin debetkarti Eiropas klientiem

Post ICO

Block26 iegulda gandrīz pusmiljonu Bitcoin naudas maku Airbitz

Post ICO

Bitstamp klienti, kuri nespēj pārbaudīt identitāti, riskē zaudēt visu viņu BTC

Post ICO

Andersens izvirza vēl vienu priekšlikumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu

Post ICO

Bitcoin ierodas Turcijā: BTCTurk ir pirmā Bitcoin apmaiņa valstī

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot