Lielbritānijas aizdomās turētais apsūdzēts zādzībās 201 BTC no Wisconsin vīrieša | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Lielbritānijas aizdomās turētais apsūdzēts zādzībās 201 BTC no Wisconsin vīrieša

Lielbritānijas aizdomās turētais apsūdzēts zādzībās 201 BTC no Wisconsin vīrieša

Jamie Russel joprojām varētu ticēt Bitcoin un tās potenciāls, bet viņš, protams, nekad nebūs tik paļāvīgs vēlreiz, kad runa ir par dažiem no kriptonauda kopienas locekļiem. Wisconsin cilvēks krita par upuri kāda tiešsaistes scamcarried ārā caur forumu Bitcointalk.org un zaudēja 201.7 BTC.

Russel zaudējis visu savu digitālo ietaupījumus, līdzvērtīgs mazliet vairāk nekā $ 145,000, saskaņā ar pašreizējo maiņas kursu, mēģinot apmainīt savus Bitcoins fizisko žetoniem, lai nodrošinātu naudu.

Viņš sazinājās ar britu vīrietis par Bitcointalk.org un izvietotas tā, lai nosūtītu viņam digitālo naudu apmaiņā pret 190 fiziskajām monētas ar tādu pašu piekrautā vērtību. Tomēr maz viņš zina, viņš acīmredzot bija runājis ar scam mākslinieku visi kopā.

Aizdomās turēto saņēma BTC, bet nekad sūtīt fiziskās žetoniem atpakaļ, nogriežot visu saziņu ar Russell. Wisconsin vīrietis ziņoja par zādzību britu varas iestādēm, kā ziņo laika, bet viņš nav gaidīt, lai saņemtu savu naudu atpakaļ, pat tad, ja krāpnieki ir atrasts un sodīti.

Tomēr, Russell, kurš iegādājās savu digitālās monētas, ja viņi maksā $ 5 katrs, paliks Bitcoin advokāts: "viss, ko es esmu darījis Bitcoin valstībā ir ar manām acīm plaši atvērtas".

Aproce, kas saglabā jūsu BTC droši

Bitcoin drošība var būt sarežģīta. Tas ir iemesls, kāpēc Bioynym, tas pats uzņēmums, kas izveidota ar ierīci atbloķēšanas aproce Nymi, ir paziņojusi, ka tā attīstās jauna Bitcoin maku, kas varētu būt saistīts ar aproci.

Nymi ir aprīkota ar iegulto elektrokardiogrammas sensoru, kas atpazīst lietotāju unikālu sirds ritmu un automātiski atslēdz ierīci. Bioynym ideja ir autentificēt katram Bitcoin privāto atslēgu izmantojot Nymi, aizsargājot accouns no hakeriem.

Jevgēnijs Vahlis, uzņēmuma vadītājs cryptographer, pastāstīja Forbesthat "cilvēki nezina, kur tiek glabāti viņu Bitcoin fondi, un kas tiem var piekļūt Nymi maku piemērošana padara atbilde skaidra. Maks ir fiziski glabāti Nymi Nymi ir multi. -factor sistēma, tostarp tā EKG biometrisko nodrošina drošu Bitcoin glabāšanu saistīts likumīgajam īpašniekam. "

Saistītās ziņas


Post ICO

BitLicense komentāri kļūst publiski, un tas ir teikt, ka ir jāpasaka Western Union, Amazon un Walmart

Post ICO

Bitcoin ziņu atjauninājums 5. decembrī

Post ICO

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Post ICO

Bitstamp atgriežas biznesā ar drošāku sistēmu pēc masveida naudas sabojāšanas

Post ICO

Novietojiet sevi: Kanādas nodokļu sezona nāk pat par bitcoiņiem

Post ICO

Bitfash iepazīstina ar Bitcoin brīnumiem visiem modes mīļotājiem

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem

Post ICO

BitInstant publicē atjauninājumu par pagaidu slēgšanu un paziņo par īpašiem atgriešanās piedāvājumiem

Post ICO

Bitrefill paziņo par jaunu naudas pārvedumu sistēmu ar seleriju

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Anglijas Banka slavē Bitcoin un atklāj izmeklēšanu, lai emitētu digitālo valūtu