BTC China paziņo USD un HKD noguldījumus un izņemšanu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BTC China paziņo USD un HKD noguldījumus un izņemšanu

BTC China paziņo USD un HKD noguldījumus un izņemšanu

Ķīniešu exchangeBTC Ķīna apstiprināja, ka tas ir pieņemot USD un BRL noguldījumus un anulēšanu, kļūstot par pirmo kriptotehnoloģijā platforma valstī, lai atbalstītu trīs fiat valūtām.

Maiņas tagad atverot jaunas tirdzniecības iespējas visiem lietotājiem, pēc uzaicināt tikai periodā. "BTC Ķīna ir saviļņots paplašināt šo pakalpojumu, lai visi tās International kontu turētājiem. Šī izmēģinājuma posmā, BTC Ķīna savākti vairāki miljoni ASV dolāru vērtu noguldījumu. Šis pakalpojums tiek apstrādāti, izmantojot tā reģistrēta Hong Kong filiāli", uzņēmums atklāja uz publicēti Reddit presei.

Lai izmantotu šo pakalpojumu, klientiem ir jāreģistrējas, un pēc tam izvēlēties starp konta iespējām "mājas" vai "starptautisks".

  • Starptautiskie Kontu turētājiem tiks automātiski pretendēt uz šo jauno pakalpojumu.
  • Esošie Iekšzemes Kontu turētājiem, kas vēlas noguldīt un izņemt, izmantojot USD vai HKD tiek aicināti atvērt starptautisko kontu. Pēc tam, kad savu depozītu, lietotāji varēs piekļūt pilnu BTC Ķīnas produktiem un pakalpojumiem. Visi darījumi tiks veikta BTC / CNY un LTC / CNY.

"Kā globāls uzņēmums, BTC Ķīna ir gandarīta uzņemt pieprasījumu no mūsu lietotājiem, gan iekšzemes, gan starptautiskos," sacīja uzņēmuma vadītājs, Bobby Lee. Maiņas nolēma piedāvāt jaunas iespējas šādus pieprasījumus, ko vairāki klienti. Saskaņā ar paziņojumu presei, "lietotājiem ir uzrādījusi spēcīgu pieprasījumu pēc valūtas, lai atbalstītu citas valūtas, un tas ir pirmais solis."

Pirms integrācijas USD un HKD, lietotāji varēja tikai veikt noguldījumus un izņemšanas CNY. Tomēr, neskatoties uz ieviešot jaunas iespējas, tirdzniecības at BTC Ķīnā joprojām ir bez maksas.

BTC Ķīna ir otrais Ķīnas valūtas paziņot līdzīgas izmaiņas. Pirms dažām dienām, OKCoin arī uzsāka noguldījumiem USD un izņemšanas, kā arī jaunu tīmekļa lapu angļu valodā.BTC Ķīna ierīko valsts pirmo Bitcoin ATM ŠanhajāNo jaunā tiešsaistes app, kas var kļūt ierīcēm, piemēram, viedtālruni uz Bitcoin tirdzniecības automātu izveide ļāva apmaiņu BTC Ķīnas instalēt Ķīnas pirmais kriptonauda ATMin Shanghai. Iekārta var atrast kafejnīcā, kas atrodas Zhangjiang Hi-Tech Park. 

Neskatoties uz visām problēmām Bitcoin ir kam ar Ķīnas valdību un Tautas Bank of China, vietējās Bitcoiners tagad var iegādāties digitālās monētas tieši no mašīnas apmaiņā pret juaņa. Taču tas vēl nav iespējams izņemt fiat valūtu.

Reuters nesen apmeklēja kafejnīcā, kur tirdzniecības automāti atrodas. Saskaņā ar ziņu aģentūras vadītājs, Cheng Mengyao, saka, ka ir bijusi stabila plūsmā klientiem, kuri vēlas izmantot šo mašīnu maziem darījumiem.

Viņa arī teica, ka ierīce ir galvenokārt piesaista apmeklētājus, kas vēlas, lai izvairītos no savienojumus ar banku tīklu un uz sabiedrisko tiešsaistes apmaiņu.

Pāreja seko notikumiem bagāts notikumu ķēdi, kas ir, kas ietekmē klātbūtni Bitcoin Ķīnā kopš pēdējā ceturksnī 2013. Par kriptonauda vērtība krities beigās pagājušajā gadā, kad Ķīnas centrālā banka aizliedza visus Bitcoin saistītu tirdzniecību. Neskatoties uz brīdinājumiem, BTC Ķīnā joprojām turpinās spēcīga.

Maiņas CEO, Bobby Lee, pavēstīja, ka "ziņas vēsta, ka [valūtas] būtu slēguši 15. Tas ir 16. Aprīlis, un nekas nav noticis aprīlī," viņš teica, piebilstot, ka uzņēmuma darījumu līmenis ir "joprojām ir veselīgi".

Featured attēlu no Shanghaiist.com


BTC Ķīna kļūst par pasaules numur viens Bitcoin apmaiņuPēc veselu nedēļu izskatīšanas lielāku apjomu Bitcoins, salīdzinot ar Mt. Gox un Bitstamp, BTC Ķīna ir kļuvusi par pasaulē vadošo kriptonauda apmaiņa. Platforma apstrādā darījumu vairāk nekā 109,841 BTC septiņas dienas.

Tajā pašā laika posmā, Bitstamp "tikai" apstrādā 93,372 BTC un Mt. GOX līmenis bija pat mazāks, ar 76,673 BTC. Dati no Bitcoinity.org, un tas, ko Coindesk nesen tika publicēts.

Atšķirība ir ne tikai redzams pagājušajā nedēļā, bet tas bija arī bēdīgi slavens 24 stundas sākumā šīs nedēļas laikā. Starp šo svētdien (3), un pirmdiena (4), Ķīnas valūtas apstrādā 36,104 BTC, pārvēršas skaidrā winnerwhen salīdzinot ar Mt. Gox s 24.913 un Bitstamp s 23,214 virtuālās monētas.

Bobby Lee, izpilddirektors BTC Ķīnā, bija apmierināti ar uzticību apmaiņā klientiem. "Tas ir liels gods redzēt, ka BTC Ķīna ir dzen uz priekšu, lai numur viens pasaulē klasifikāciju. Reālā kredīta iet uz cilvēkiem Ķīnā, jo ir atzinusi nozīmīgumu un vērtību Bitcoin", viņš teica Coindesk.

Tomēr, kā saka Lee, "nekas nav pastāvīgs," tā platforma ir turpināt darbu, lai saglabātu šos labus numurus. Bobby Lee atgādināja brīdi, kad pirms mēnešiem, viņš prognozēja oktobris būtu lielisks mēnesis Bitcoin Ķīnā: "cilvēki šeit ir patiešām kļūst, un tas tiek sadalīts gan vispārējās līdzekļiem, gan no mutes mutē".

Saistītās ziņas


Post ICO

BitPay piedāvā savus trīs jaunos visaptverošos cenu plānus ar nulles tarifiem

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

BitFury palielina vēl 6 miljonus ASV dolāru pēdējā finansējuma kārtā

Post ICO

Bitcoin ir balts 77 gadus vecais reperis, un viņa jaunā dziesma tikko iznāca

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Banku milži, kas atbalsta Bitcoin tehnoloģijas

Post ICO

Bitcoin, visticamāk, nedos pārāk daudz spiediena Kostarikā

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

BitPay piedāvā finansiālu stimulu Bitcoin-friendly izstrādātājiem pie LAUNCH Hackathon