BTC-e apturēta izņemšana, lai apturētu nozagto monētu izgāšanu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BTC-e apturēta izņemšana, lai apturētu nozagto monētu izgāšanu

BTC-e apturēta izņemšana, lai apturētu nozagto monētu izgāšanu

Atjaunināt: BTC-e admins ir sasnieguši, lai monētu Fire apgalvot, ka izņemšana ir atkārtoti iespējots, un ka viņiem nav piebilstams par situāciju virzās uz priekšu par šo vai jebkuru citu drošības jautājumu. Darbinieks, kas sākotnēji runājot ar monētu Fire informēja mūsu komanda runāt ar administratori tikai virzās uz priekšu, un atkārtoja, ka valūtas maiņas nav komentāru.

Ar pārsteiguma pārvietot, BTC-ehas apturēta izņemšanu no kriptonauda apmaiņu, cenšoties apturēt monētas no Evolution zādzību tiek apmaiņa un anulēta. BTC-e jau sen ir pazīstama kā noslēpumains apmaiņa, kurā īpašnieki nekad nav publiski atklāts un monētas var par dempinga cenām ar nelielu pārraudzību.

Coin Uguns ir iemācījušies no darbinieka BTC-e, izmantojot e-pastu, izņemšana ir apturēta, un ievieto manuālās apstrādes režīmā. BTC-e darbinieki pašlaik izvērtējot darījumus valūtas platforma pārskatīti saistīti ar iespējamo atmazgāšanu nozagto monētas pārkāpumiem.

Maiņas norāda, ka tā ir bijusi saskarē ar personālu vairākās citās biržās koncentrētā pūles, lai novērstu zagtu monētas tiek izmantota uz kriptonauda apmaiņu. Darbinieks teica Coin Fire līdzautoru,

Mēs strādājam, lai apturētu šīs monētas no pārvietojas. Ja lietotājs saņem PM lūdzot veikt iekārtas izņemt, lūdzu, brīdināt BTC-e nekavējoties noraidīt piedāvājumu.

BTC-e uzskata, ka daži lietotāji tiek jautāts, izmantojot privātās ziņas izņemt monētas cenšoties palīdzēt atmazgāšanai monētas tiem aiz zādzību.

Coin Uguns turpinās uzraudzīt šo attīstās stāsts.

Iemaksas Marcus un Brendon.BTC-E sadarbojas ar EgoPay, lai piedāvātu jaunu nulles maksas tiešsaistes maksājumu risinājumuKriptonauda apmaiņa BTC-E tikai sadarbojas ar tiešsaistes maksājumu vārti un procesora EgoPay, integrējot jaunu maksājuma veidu un uzlabot tirdzniecības pieredzi saviem klientiem.

Papildus piedāvā "drošu, ātru un ērtu veidu, kā veikt uzņēmējdarbību, iepirkšanās un izklaides darbības tiešsaistē," saskaņā ar paziņojumu publicēts BTC-E tīmekļa vietnē, strauji augošs e-valūta arī nodrošina "unikālu vairākas maciņus systemwhich lietotājiem tiktu sniegta ar augstākās uzskaiti un pārvaldību "savu digitālo naudu. Līdz šim EgoPay darbojas tikai ar divām valūtām: ASV dolāros un eiro.

apmaiņu skaidro, ka konti EgoPay var finansēt, izmantojot 49 dažādus finansējuma kanālus, piemēram, Payza, Western Union, WebMoney vai Visa / MasterCard. Un labākais ir tas, ka saņēmēji veiktajiem darījumiem ar savu "sarakstu 55 oficiālo biržās, kas atrodas visā pasaulē," nebūs jāmaksā nekādu maksu.

Partnerība ar šo platformu "slavens ar savu lielo klientu servisu un tūlītēju maksājumu darījumiem" būs īpaši pievilcīgs lietotājiem, kas atrodas Ķīnā, Honkongā, Makao un Taivānā. Šī jaunā bullish papildinājums nozīmē, ka BTC-E šobrīd nodrošina 12 dažādas formas finansēšanas iespējām.


BTC4Charity.com: vietne, kas pārvērš jūsu Bitcoins par vērtīgu palīdzību"Vai labi ar Bitcoin" ir vienkāršs sauklis, ka diezgan daudz, paskaidrots, kā ziedojumi platforma BTC4Charity.com darbojas. Mājas lapa ļauj tās lietotājiem, lai palīdzētu vairākas organizācijas, ziedojot, cik daudz viņi vēlas, un tad, kad viņi vēlas. Nav līgumi, ne pienākumus, tikai vēlme palīdzēt citiem.

Šobrīd tas ir iespējams, lai atbalstītu labi pazīstamas institūcijas, piemēram, Greenpeace, UNICEF un Vācijas nevalstiskā organizācija SOS - bērnu ciematu. Jūs varat vai nu ziedot, vai arī jūsu iestādi platformas.

"Pat tad, ja jūs pavadīt tikai vienu dolāru Cent (vai ekvivalentu Bitcoin), tas varētu palīdzēt, lai mainītu pasauli. Mūsu princips ir, mēs negribam daudz no katra viena cilvēka. Bet pūlis būs veikt nelielas summas ir pietiekami lielas, lai padarītu pārmaiņas. Mēs ticam, ka mikro un pūļa ziedojumiem, "skaidro BTC4Charity.com.

Mājas lapas mērķis ir panākt, lai pasaules Bitcoin ziedojumus vienkāršāka

"Došana nav par līgumu vai informāciju. Tas būtu vienkārši, kā krītot dažas monētas kastē", tas ir iespējams, lai izlasītu uz perona oficiālajā mājas lapā, kas spēj uzturēt šo pakalpojumu, iekasējot "zemu maksu". Saskaņā ar pakalpojumu, BTC4Charity.com iekasē "5% apkalpošanas maksa par Bitcoin darījumu ar ASV maksājumu pakalpojumu sniedzējam Bitpay un spēj pārliecināt vairāk un vairāk organizācijas, pieņemt Bitcoin kā savu iecienītāko ziedojuma samaksu".

Ja Jums ir kādas šaubas, jūs varat sazināties BTC4Charity.com caur adresi vai numuru +49 30 200058689.


BtcChina paziņo par investīcijām 5 miljonu ASV dolāru apmērā, pirms svin jauno pagrieziena punktuAr Bitcoin cenu kāpumu, un lietotāju skaits aug katru dienu, pasaulē lielākā Bitcoin exchangein apjomu, BtcChina, nepieciešams turpināt uzlabot un nekas labāks par "nelielu" palīdzību veidota kā $ 5 miljonus. Platforma vienkārši nodrošināja Series A investīcijas no LightSpeed ​​Ķīnas partneru un Lightspeed Venture Partners.

"Šis ieguldījums ir milzīgs apstiprinājums mūsu komandu BtcChina, un ļaus mums saglabāt inovāciju, lai kļūtu par labāko Bitcoin kompānija pasaulē. Mēs turpināsim veidot visvairāk uzticamu un drošu Bitcoin tirdzniecības platformu Ķīnas tirgū, lai piedāvātu lielisku klientu apkalpošanas un ir globāla ietekme uz Bitcoins ", apmaiņā CEO, Bobby Lee, pastāstīja Coindesk.

No otras puses, rīkotājdirektors LightSpeed ​​Ķīnā, Rons Cao, teica, ka "BtcChina komanda ir spēcīga ziņā, gan tehnoloģiju un ilgtermiņa vīziju. Mēs domājam, ka vadībā dibināšanas komanda, BtcChina turpinās veidot no Bitcoin ekosistēmu un panākt lielāku efektivitāti un vērtību Ķīnas patērētājiem, uzņēmumiem, un vispārējo finanšu pakalpojumu nozarē ".

Pēdējā mēneša laikā, BtcChina pārspēja gan Mt. Gox un Bitstamp, agrāk lielākās biržas, jo tirdzniecības apjomu un tirgus likviditāti. Platforma tagad ir vislielākais reģistrēto lietotāju skaits, un tas tiek tirgots ap 90000 BTC dienā, kas nozīmē vairāk nekā CNY 200 miljonus (ekvivalents līdz $ 32800000) ikdienas darījumos.

Laikā, kad rakstveidā (18:00), apmaiņa bija tirdzniecība ap 919 $, bet augsta likme bija vairāk nekā $ 1000. Šīs cenas atspoguļo pieaugošo pieprasījumu pēc Bitcoin Ķīnā, ar jaunākās paaudzes tehnoloģiju draudzīgu tirgotājiem, kas radušies.

BtcChina ir valsts sākotnējais kriptonauda apmaiņa, kas dibināta 2011. Gada jūnijā Tagad, saskaņā ar TechCrunch, šis $ 5 miljoni injekcijas tiks izmantoti, lai "agresīvi augt un paplašināt biznesu", komanda un pakalpojumiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitmain ievieš DDoS mazināšanu uz AntMiner S4 un S5

Post ICO

BitLicense izraisa dažas apmaiņas, lai samazinātu pakalpojumus Ņujorkā

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Bitcoiners var nopirkt BTC 3000 mazumtirdzniecības uzņēmumos Spānijā

Post ICO

Bitcoin speciālists saka, ka digitālā valūta jau ir sākusi aizstāt ASV dolāru

Post ICO

Bitrefill paziņo par jaunu naudas pārvedumu sistēmu ar seleriju

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

20 Bitcoin speciālisti, kurus jums vajadzētu sekot čivināt

Post ICO

Britu kabīņu kompānija pieņem bikotēņus jūsu braucienam

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus