BTC ģilde izslēdzas | Latvian.globalsciencecollaboration.org

BTC ģilde izslēdzas

BTC ģilde izslēdzas

Izskatās, viens no vecākiem baseini Bitcoin kalnrūpniecības telpā BTC Guildis zvanot aizveras pēc iesākumam atpakaļ 2011. Gadā.

BTC ģilde pārtrauks visu uzņēmējdarbības gada 31. Janvārī, 2015 pēc tam, kad trīs mēnešu brīdinājumu efektīvi jau šodien. Visas lietotāju reģistrācijas ir arī izslēgta un jauni lietotāji varēs pievienoties ieguves baseins. Ar ieguves serveri turpinās darboties, līdz novembrim 30, 2014 Pēc tam tās tiks celta bezsaistē. Lietotājiem būs līdz 11:59 PST January 31, 2015. Atcelt atlikušās bilances tie varētu būt.

Mājas lapa ir atjaunināta, lai pateikt, un norāda, ka termiņi var mainīties, ja vietne ir pārdots.

BTC ģilde tiek slēgts sakarā ar izmaksām un riskiem iespējamo hakeru mēģinājums, un tāpēc pašreizējā regulējuma vidi Amerikas Savienotajās Valstīs. Bažas, ka noteikumi varētu iedvesmot baseinu īpašnieki sākt ievākt personiski identificējamu informāciju nākotnē, ir tikai kaut kas BTC ģilde nevēlas darīt.

Gadījumā, ja vietne ir pārdots uz jaunu ietērpu lietotājs dati kalnrūpniecības vēsturi vai izņemšanu vēsturē tiks dota jaunajam īpašniekam, lai pārliecinātos, ka lietotāji nav risks zaudēt to, ko viņi ir nopelnījuši līdz šim uz baseinu.

Pašreizējās Operators eleuthria dalījās šādus noslēguma vārdus uz BTC ģildes mājas lapā un Bitcoin diskusija:

Kad es saņēmu par Bitcoin atpakaļ martā 2011, es nekad nav paredzams, kaut ko, kas mēs esam redzējuši pēdējos 3 ar pusi gadus. Man nekad nav uzbūvēta dators pirms nekad palaist serveri aiz ar Gentoo PC rezerves guļamistabā, un nekad uzstādīšana tīmekļa vietne, kas piedzīvoja pat 0,1% no satiksmes BTC ģilde saņem vidēji dienā.

Bitcoin un BTC ģilde ir gan radikāli mainīja manu dzīvi. Kamēr es slēdzu BTC ģildē, es joprojām plāno palikt daļa no Bitcoin kopienai. Es ticu, pat saskaroties ar pārlieku regulēšanu, kas Bitcoin turpinās augt un kļūt noderīgs un lietojams. Es tikai domāju, ka ir pienācis laiks pāriet no BTC ģildes, un lepojamies ar to, ka BTC Ģildes slēgšana var parādīt, ka ne visi Bitcoin uzņēmumiem beidzas ar kāds zog naudu no saviem klientiem, vai nu ar "kļūst hacked" vai tiešo zādzību.

Good luck jūsu jauniem piedzīvojumiem eleuthria!

Saistītās ziņas


Post ICO

BitPay Bitcoin izrakstā pievieno 150 valūtas un jaunas valodas

Post ICO

1200 tirgotāji gatavi šogad Bitcoin Black piektdiena lielākais vēl

Post ICO

BitcoinTalk serveris ir kompromitēts

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Block26 iegulda gandrīz pusmiljonu Bitcoin naudas maku Airbitz

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

BitLicenses Bitcoin uzņēmumiem? Ņujorkas valsts debates par tiesisko regulējumu

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai