Butterfly Labs mēģina atvērt darījumus likumīgā uzraudzībā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Butterfly Labs mēģina atvērt darījumus likumīgā uzraudzībā

Butterfly Labs mēģina atvērt darījumus likumīgā uzraudzībā

UPDATED - 3. Oktobris, 22:30 -Butterfly Labs faktiski tika atļauts atsākt dažas tās darbību, saskaņā ar nolēmumu izdevusi šo ceturtdien (2), ko federālā tiesnesis.

Amerikas Savienotās Valstis tiesnesim Brian C. Wimes ļāva Kansas bāzes Bitcoin ieguves iekārtu ražotājs atkārtoti ierobežotos operācijām, ABC News ziņo. Tomēr uzņēmuma aktīviem joprojām ir iesaldēti, un Tauriņš Labs joprojām tiek kontrolēts ar federālo uztvērējs šādu tiesas prāvu piepildīta ar Federālā tirdzniecības komisija.

***

Izskatās tauriņstils Labs nav atmest savu Bitcoin raktuvju saistīto uzņēmumu, kas viegli, pat pēc tam, kad uzņēmums tika slēgts pagājušajā nedēļā Federālā tirdzniecības komisija (FTC) par iespējamiem "negodīgu un maldinošu praksi".

Ieguves iekārtu ražotājs ir acīmredzot lūdzis, lai valstu valdības apstiprinājums, lai pārskatītu uzņēmumu. Saskaņā ar The Kansas City Star, Butterfly Labs un FTC tur agri sarunas, kas varētu novest pie atsākšanu biznesu.

Kansas balstīta darbība tika ievietots pagaidu maksātnespējas ko ASV tiesnesis no tiesas Rietumu rajona Misūri. Pasūtījums tika paplašināta tiesas sēdē, kas notika šī pirmdiena (29), kad prokurori atkārtoti apsūdzības, kas jau ir publiskots laikā. Tauriņu Labs un trīs no tās direktoriem tiek turēta aizdomās par peļņas rēķina par uzņēmuma klientiem.

Tiesā aizpilda FTC saka uzņēmuma iekasē "starp $ 149 un $ 29.899 sākumā" par Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas, bet nav piegādāts lielāko daļu produktu.

Pirmdien, ASV apgabala tiesnesis Braiens Wimes jautāja, ja abas tauriņstils Labs un FTC potenciāli var vienoties ar "biznesa plāns", Coindesk ziņots. Acīmredzot, abas puses bija pozitīva reakcija uz ideju un diskusijas turpinās jau kopš tās dienas.

"Es nevaru komentēt notiekošajām sarunām, bet puses turpina strādāt kopā. Mēs joprojām optimistisks, ka mēs varēsim apkalpot mūsu klientus drīz atkal, "teica Džims Humphrey, tauriņš Labs" advokāts.

Par nowit nav skaidrs, vai uzņēmums būs jāatsāk no jauna ar pilnīgu vai daļēju tiesas kontrolei. Tomēr ideja ir sava veida cerību tūkstošiem klientu, kas tauriņstils Labs iespējams scammed.

Saistītās ziņas


Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Bitcoin ir visstraujāk augošā riska kapitāla nozare

Post ICO

BitPay pieprasa galveno izstrādātāju Jeffu Garziku

Post ICO

Bitcoin ir radikālas izmaiņas naudas vēsturē

Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Kas par Bitcoin lidmašīnu? SkyCraft pieņem digitālās naudas

Post ICO

60 otrā video jaunumu kopsavilkums - 22 janvāris 2018

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Bitcoin izkrāpšana

Post ICO

Dell tagad pieņem Bitcoin

Post ICO

Blockchain.info zaudē bitkīnus, kas tiek glabāti vairākos simtos adresēs programmatūras atjaunināšanas laikā