Iegādājieties Bitcoin spārnus: aviokompānija AirBaltic atzinīgi vērtē kriptogrāfijas maksājumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iegādājieties Bitcoin spārnus: aviokompānija AirBaltic atzinīgi vērtē kriptogrāfijas maksājumus

Iegādājieties Bitcoin spārnus: aviokompānija AirBaltic atzinīgi vērtē kriptogrāfijas maksājumus

UPDATE 25. Jūlijs - AirBaltic acīmredzot noņemts € 5,99 maksa par klientiem maksājumu ar Bitcoin. Foto no izrakstīšanās stagewas publicēta Reddit šo piektdien (25).

AirBaltic ir nolēmusi izpildīt savu titulu kā viena no pasaules visnovatoriskākajiem aviosabiedrībām: kompānija paziņoja, ka uzņematies Bitcoin maksājumus apmaiņā pret lidmašīnu biļetes. Labā ziņa nozīmē, ka airBaltic ir pirmā aviokompānija kādreiz tieši pieņemt kriptonauda.

Acīmredzot, jaunā norēķinu iespējas tika atklāts ar Reddit kas dalīta viņa secinājumus par sociālo platformu. Tad cits lietotājs sazinājās ar uzņēmumu Twitter jautāt, ja tas ir taisnība, un AirBaltic apstiprināja uz vietas, ka viņi faktiski sakot "jā" uz ciparu naudu, Silicon leņķis ziņo.

Aviokompānija lidojumus veic 60 dažādi destinationsin Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs

(CIS), un tas varētu būt uzņēmuma veids, kā piesaistīt Bitcoin kopienai.

Martins Gauss, aviokompānijas vadītājs, teica, ka "airBaltic ir ierindota starp top 10 visnovatoriskākajiem aviokompānijām pasaulē. Iepazīstinām ar Bitcoin maksāšanas iespēju, ir daļa no mūsu inovatīvu pieeju servicewith centrālo koncentrēties uz mūsu klientiem".

Tomēr atšķirībā no to, kas notiek ar citiem uzņēmumiem, izmantojot Bitcoin nenovērsīs papildu maksu, kad pērkot avio biļetes ar AirBaltic: kompānija iekasē standarta maksa € 5,99, ja biļetes tiek iegādātas, izmantojot naudas pārvedumu, vai standarta kredītkarti, bet to pašu maksu piemēro, ja maksājums tiek veikts ar Bitcoin.

Aviokompānija vienā komandā ar maksājumu procesoru BitPay lai pieņemtu kriptonauda un jau paziņojis, ka ir pārveidot visu saņemto BTC uz eiro laikā.

Attēli no WikimediaIegādājies mūziku ar Bitcoin: neatkarīgs ierakstu producents Monstercat pieņem kriptvulācienuNelielais ierakstu etiķete Monstercat sāka pieņemt Bitcoin savu mūziku. Paziņojums tika veikts neatkarīgs uzņēmums šīs pirmdienas laikā (2).

"Mums bija domāt par veidiem, kā palīdzēt Bitcoin ekonomiku un stimulētu izdevumus", pārstāvis mūzikas etiķetes rakstīja Reddit. Acīmredzot, ideja akceptē kriptonauda iedvesmojis pagājušās nedēļas galveno notikumu, ekskluzīvā Bitcoin Melnā piektdiena.

Pateicoties Coinbase, Monstercat tagad var pieņemt savu virtuālo monētas par savu mūziku. Etiķete ir mākslinieki, piemēram, piestiprinātāji fanātiķiem, Rogue vai Noisestorm, galvenokārt veidotājiem ar elektronisko iedvesmu.

Monstercat tagad plāno turpināt attīstīt projektu, saskaņā ar to paziņojumu. "Galu galā mums būs pilnīgi izplaucis mūzikas veikalu, tas ir tikai sākums!", Ziņu pievienotas.

Tagad, Bitcoiners var iegādāties 15 albumus, kas nāk no formāti MP3 V0, MP3 320, FLAC, AAC, Ogg Vorbis un ALAC. Ar Tuvākajā nākotnē, varbūt Monstercat var sākt pieņemt Bitcoin to merčendaizings, galvenokārt iedvesmojoties no etiķetes oriģināliem mākslas darbiem.


Iegādājieties oriģinālu saturu Big Brother Bundle ar kriptogrāfijas valūtuBig Brother Bundle pie perona Vodois tagad pieņem Bitcoin. Grupa nolēma atvērt savas durvis kriptonauda dēļ "tautas pieprasījuma", saskaņā ar paziņojumu, kas iesniegts Reddit.

Šajā komplektā, kurators Daniels Domscheit-Berg (ex-Wikileaks), kas sastāv no "filmu veidotāji, mūziķi, mākslinieki, rakstnieki un tehnologi" izplatīties visā pasaulē, no Eiropas uz Āziju, neaizmirstot arī Kanādā. Šeit Jūs varat atrast spēles, filmas, komiksi un citas interesantas lietas, pateicoties komandai, kas velta savu laiku, lai atrastu saturu, un panākt, lai to lietotājiem vienkāršā veidā.

"Mēs konsultējāmies privātuma ekspertiem, aktīvistiem, kinofestivāla režisori, spēles konsultantus. Mēs pasūtīja mākslu un mūziku. Vai piedāvājumus, paņēma riskus, salauza noteikumus un zaudēja miegu, lai jums šo paketi", tas ir iespējams lasīt saiņa lapā.

Neilgi pēc tam, kad paziņojums tika veikts, saišķa informēja, ka ir saņēmis "pāris pasūtījumi" Bitcoin. Saskaņā ar Big Brother Bundle, katrs pirkums atbalsta bezpeļņas organizācija cīnīties par tās nākotni, "palīdzot saglabāt internetu bez mums visiem".


Iegādājieties savas spēles ar Bitcoins pie Humble BundleLietas kļūst nopietna par Bitcoin, jo īpaši tādēļ, Humble Bundle sāka pieņemt Bitcoins. Tie lietojat digitālo valūtu kā veidu, lai samaksātu par Double Fine kolekciju.

Kā jūs zināt, (ja jums nav, kauns par jums!), Humble Paka ir tiešsaistes platforma, kas pārdod paketes spēles patērētājiem, kas var iestatīt savu cenu un dod naudu spēļu izstrādātājiem, labdarības iestādes un, protams, Humble Bundle, ja viņi vēlas.

Joshua Knoles, platforma pārstāve, saka, ka "pērk paketi, izmantojot Bitcoins ir tikpat vienkārša kā izmantojot citus mūsu maksājumu pārstrādātājiem". Humble Bundle ir iespējas, piemēram, PayPal, Amazon Maksājumi un Google Wallet, bet viņi nevarēja ignorēt Bitcoin.

"Vienkārši nosaukt savu cenu paketei un izvēlieties" maksāt ar Bitcoin ", kad pārbaudes veic, un jums būs arī pa ceļam uz spēlējot dažas patiesi divvietīgus smalkas Double Fine spēles", Joshua Knoles piebilst. Tas ir, saskaņā ar pārstāvja, kas uz visiem prasījumiem, ko klientiem, kuri lūdz par Bitcoin iespēju atbildi. Maksājumu procesu pārvalda finanšu pārneses uzņēmumu Coinbase.

Via venturebeat.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Bitcoin piedāvā patērētājiem izvēli, un tas tos apdraud

Post ICO

Bitcoin sasniedz jaunu pagrieziena punktu: 10000 tirgotāji Tagad pieņem valūtu

Post ICO

Bitmain ievieš DDoS mazināšanu uz AntMiner S4 un S5

Post ICO

Bitstamp un citas biržas atsāk Bitcoin izņemšanu, kamēr Mt. Gox izturas pret protestu

Post ICO

Bitcoin London 2013 ir šeit, un mēs dodam jums pilnu priekšskatījumu

Post ICO

Blockchain.info Pieprasot lietotāja paroles

Post ICO

Melnā piektdien Cyber pirmdiena palielināt Bitcoin jauno ierakstu: patērētāji iztērēja 296M $ BTC

Post ICO

Bitcoin pieaug popularitāte Ķīnā

Post ICO

Bitcoin speciālists saka, ka digitālā valūta jau ir sākusi aizstāt ASV dolāru

Post ICO

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti