Kalifornijas finanšu iestādes apgalvo, ka viņi vienkārši brīdina Bitcoin fondu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kalifornijas finanšu iestādes apgalvo, ka viņi vienkārši brīdina Bitcoin fondu

Kalifornijas finanšu iestādes apgalvo, ka viņi vienkārši brīdina Bitcoin fondu

Ja jūs atceraties, tad Bitcoin Fonds tiek vajāti departamenta finanšu iestāžu Kalifornijā, kas nesen izdevusi par "pārtraukt un atturēties order'against bezpeļņas organizācija. Acīmredzot, iestāde apgalvo, ka Bitcoin Fonds ir iespējams, nodarbojas ar naudas pārvedumu operācijās bez licences vai atbilstošu atļauju, ko ASV Valsts kases departaments piešķirta.

Fakts, ka Kalifornijas departaments notiek pēc tam, kad organizācija, kas nodarbojas tikai ar naudu, jo tas saņem ziedojumus, lai saglabātu darot savu darbu padara daudz cilvēku dusmīgs. Un jūs zināt, kas notiek, kad iestādes sāk konfrontējot Bitcoin institūcijas, piemēram, šādi: visi sāk runāt par sazvērestības...

"Šajā posmā ir grūti pateikt, vai tas bija vispārīgs segu actionand ja saņemts citas Bitcoin saistītas organizācijas" pārtraukt un atturēties "vēstules no Kalifornijas. Ja Bitcoin fonds nebija vienīgais saņēmējs, tad gaidīt citiem uzņēmumiem nākt klajā dienās un nedēļās, "sacīja Jon Matonis, viena no Bitcoin fonda locekle un e-naudas pētnieks, ar Forbes magazine.

Matonis bija viens, kurš augšupielādējis oficiālo dokumentu Scribd un izplatīt vārdu par apsūdzības. Saskaņā ar departamenta finanšu institūcijām Bitcoin fonds tiek apsūdzēts par to, pārkāpjot Finanšu kodu 2030. Šis kods ir noteikts, ka "persona nedrīkst nodarboties ar uzņēmējdarbību naudas pārskaitīšanas šajā valstī", izņemot gadījumus, kad persona vai iestāde ir licence no finanšu iestādēm komisārs vai ir atbrīvots.

Saskaņā ar dokumentu, šo likumu pārkāpšanu var izraisīt soda naudas starp 1000 $ līdz 2500 $ par pārkāpumu vai dienā, un, visbeidzot, šajā ieslodzījuma aizdomās turamo. Arī kriminālnoziegums iesaistīties naudas pārraides bez valsts licence vai nespēj reģistrēt pareizi ar ASV Valsts kases departaments var izraisīt humongous soda 250,000 $... Vai līdz pieciem gadiem cietumā, tikpat nav labi.

Lai nomierinātu ikviena nervus, ka Kalifornijas departamenta finanšu iestāžu ir veikusi paziņojumu. Regulators pastāstīja CNBCthat burts apgrozībā nav "pārtraukt un atturēties kārtība", un ir tikai domāts, lai būtu warningto nelicencētiem uzņēmumiem, nevis orderi.

Lai gan iestāde nevarēja sniegt pilnīgāku komentāru, jo lieta ir konfidenciāla, viņi teica, ka saņēmēji vēstules var sazināties ar nodaļu, lai apspriestu, vai tiesību akti attiecas uz tiem, vai ne. Mēs brīnums, ja Bitcoin Fonds jau ir sazinājies ar Kalifornijas regulatoru ieplānot patērzētu pār kādu tēju un cepumiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Igot.com uzsāk maksājumu apstrādes pakalpojumus 40 valstīs

Post ICO

Bitcoin, visticamāk, nedos pārāk daudz spiediena Kostarikā

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Bitcoin St. Petersburg Bowl

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

5 Iemesli, kāpēc naudas internets saspiest centralizēto finansējumu

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Barclays pārbauda bitcoīna tehnoloģiju

Post ICO

Bitcoin pārsniedz $ 300 zīmes, Grexit arvien vairāk