Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem?

Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem?

Nesen daži Kongresa izmeklētāji atklāja, ka Apple ir izdevies izvairīties no miljardiem dolāru nodokļu, izmantojot nepilnības sistēmā. Bēgšana nodokļi ir kaut lielie uzņēmumi ir veikti kopš laikiem, bet mēs varētu, parasti cilvēki, sākt darīt to pašu, pateicoties Bitcoin?

Kā sabiedrība sāk pieņemt šāda veida uzvedību, kā kaut ko normālu, vairāk un vairāk cilvēku ir izpētīt šo iespēju: ja jums ir iespēja maksāt mazāk nodokļus, jūs to darīt.

Tāpat kā ASV valdība bija bezspēcīgi veiksmīgi nodokļu Apple, tas pats var notikt ar Bitcoin darījumiem. Tas ir tāpat kā maksā skaidrā naudā un kam nav pateikt kāds par to. Tā kā daži cilvēki jau saņem savas algas digitālās valūtas veidā, tikai daži no tiem var godīgi teikt, ka tie atklāj visus savus ienākumus uz iestādēm, un maksājot nodokļus, viņi tiešām parādā.

Dosim piemēru. Somijā, programmatūras firma nesen sācis maksāt daļu no to darbinieku algām Bitcoins. Šajā gadījumā šī vērtība jau ir nodokļu nomaksu. Bet, ja tas tā nav, būtu kāds zina par to? Mēs tā nedomāju.

Ja darba devējs var maksāt mazāk, lai saviem darbiniekiem, bet darbinieki joprojām izdodas, lai iegūtu vairāk naudas, ikviens ir laimīgs. Izņemot valdību!

Via motherboard.vice.comVai Bitcoin var sagraut uzņēmumu konfidencialitāti?Kā mēs visi zinām, Bitcoin ir viena iezīme, kas pleases daudz lietotāju: tā nodrošina privātumu. Bet, gluži pretēji, kriptonauda varētu atvērt Pandoras kasti dažiem uzņēmumiem, kas pieņem digitālo monētu, piemēram Foodler vai jaunajam Bitfash. Tā kā visas Bitcoin darījumi tiek publiski reģistrē par Bitcoin peer-to-peer tīkls, jums ir nepieciešams zināt Bitcoin adresi uzņēmuma izsekot visus citus maksājumus, kas uz šo adresi.

Ja nav īpaši drošības pasākumi ", tas ir ļoti viegli, lai tirgotājiem nejauši atklāt informāciju par to piegādes ķēdē, to finansēm, un to izdevumu paradumiem," saka Kristians Dumontet, viens no Foodler dibinātājiem.

Lai cīnītos šo iespēju, tirgotāji ir izeju: tie var radīt unikālu Bitcoin depozīta adresi katram pārdošanā. Tomēr tas ir vairāk pagaidu risinājums, un beidzas rada līdzīgu problēmu. Ja komersants ir nepieciešams samaksāt par piegādēm vai konvertēt Bitcoins uz Fiat valūtā, uzņēmums parasti vienkopus visu šo noguldījumu kopā, un, piemēram, viņi joprojām varētu būt dodot kāds (piemēram, vidējo konkurenta) iespēja izsekot visu savu Bitcoin darījumi.

Tas nav viegli, lai vilktu uzbrukumu, piemēram, tas, bet tas ir arī grūti, lai saglabātu visus jūsu datu private.According uz Gaven Andresens, galvenais zinātnieks Bitcoin Foundation. "Bitcoin darījums privātums ir patiešām sarežģīta. Ja jūs vēlaties būt pārliecināts, ka jūsu darījumus būs privātas, tad jūs, iespējams, ir nepieciešams nolīgt kriptogrāfiju doktora, lai analizētu jūsu sistēmā. Tas noteikti ir problēma, un tas noteikti ir daļa no iemesla dēļ es saka, ka Bitcoin ir eksperiments, "saka eksperts.

Piemēram, Foodler ir izpētījuši, kā padarīt savu taka Bitcoin druskas mazāk viegli atrast. Uzņēmums ir uzrakstījis savu programmatūru, whichsubdivides ikdienas atlikumu uz nejaušu vairākiem komponentiem. Šie komponenti ir tam sajauc, lai aptumšot taka darījumiem. Christian Dumontet apliecina, ka, "pēc randomizing gan summas un garumu ķēdes, tas kļūst ļoti grūti zināt, vai tas joprojām ir zem mūsu domēnu vai ne."

Via wired.com


Vai pēc lietotāja PRISM atklāšanas Bitcoin lietotāji var būt droši Dropbox?Tas noteikti ir bijis galvenais ziņu pēdējo dažu dienu laikā. PRISM ir akronīms, kas nosauc slepenā programma Nacionālās drošības aģentūra, iespējams, izmanto, lai iegūtu personisko informāciju par lietotāju pakalpojumus, piemēram, Google, Microsoft vai Facebook. Mēs runājam par e-pastu, dokumentiem, tērzēšanu, fotogrāfijas, video un savienojuma baļķiem, tas viss tagad rokās VDI.

Stāsts tika atklāts ar laikraksta The Guardian, kas bija piekļuvi slepena dokumentu. Tika pierādīts No 41 slaidu PowerPoint prezentāciju autentiskums, jo dokumentā apgalvots, ka PRISM skrēja ar palīdzību uzņēmumiem kopš 2007. Tomēr laikraksts lūdza komentārus no šīm galvenajām institūcijām un ieguva pārsteidzošu atbildi: tie visi liegta zināšanas šāda programma.

Bet sliktākais ir tas, ka PRISM tagad draud beigties Bitcoin lietotāju anonimitāti, asDropbox tika minēti kā uzņēmums, kas nāk uz klāja ar programmu. Kā jūs zināt, lai gan daudzi eksperti iesaka būt piesardzīgiem ar šo iespēju, Bitcoin dati var tikt saglabāti jūsu Dropbox kontā. Varbūt tas nenotiks vairs...

Kā ziņu izplatīšanās, daudz lietotāju sāka sūdzas tiešsaistē, un sakot, tie mainās, un atteikšanos Dropboxright prom. Protams, pastāv atšķirības starp izmantojot Dropbox kā parasts lietotājs, un, piemēram, ar to var samaksāt par pakalpojumu ar Bitcoins (kas vēl nav iespējams), un saglabājot jūsu datus par mākoni. Un tad, daži citi lietotāji ieteica šo risinājumu: izmantojot Dropbox vienalga, pievienojot slāni šifrēšanas par to pašu.

Anyway, iespējamā laulība starp PRISM un Dropbox var dot impulsu uzņēmumiem, piemēram, BitTorrent Sync, pamatojoties uz BitTorrent protokolu, un Mega, uzsāka janvārī pēc pazīstamā Kim Dotcom. Tomēr tas joprojām ir par agru izdarīt prognozes.

Via coindesk.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ir balts 77 gadus vecais reperis, un viņa jaunā dziesma tikko iznāca

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Vai Bitcoin var izdzīvot nākotnē? Priekšrocības 1.daļa

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Beļģijas dalībnieku Libertarian dalības maksu tagad var izmaksāt ar Bitcoin

Post ICO

Bitstamp atgriežas biznesā ar drošāku sistēmu pēc masveida naudas sabojāšanas

Post ICO

BitPay jaunais atvērtā koda projekts Bitcore palīdz Bitcoin lietotņu izstrādātājiem

Post ICO

Novietojiet sevi: Kanādas nodokļu sezona nāk pat par bitcoiņiem

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?