Vai Ķīna var kļūt par jauno Bitcoin vadošo valsti? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai Ķīna var kļūt par jauno Bitcoin vadošo valsti?

Vai Ķīna var kļūt par jauno Bitcoin vadošo valsti?

Mēs esam tuvojas mīlas stāsts starp Ķīnu un Bitcoinfor kādu laiku, taču šīs attiecības, šķiet, lai saglabātu aug spēcīga. Fakts, ka šī nav pirmā reize, ka Ķīnas nodarbojas ar virtuālo coinmight palīdzību, jo vairāk nekā 100 miljoniem cilvēku, par sociālo platformu QQ ir bijis, izmantojot Q monētas vairāk nekā 10 gadus.

Bet nesen, Bitcoin saistīti lejupielādes pieaugusi Ķīnā, it īpaši pēc tam, kad valsts Centrālā Televīzija ilga īsu dokumentālo Bitcoin. No nezināma inovācijām uz masveidā dievināja tehnoloģija, kriptonauda tagad aug kā traks Ķīnā un citos jaunos tirgos, galvenokārt eiro zonas.

Šķiet, ka ASV kļūst aiz šajā sacensībā, galvenokārt tāpēc, ka dolārs nav cieš smagus spiediens, piemēram, eiro, piemēram. Bet, saskaņā ar ekspertu, ja ASV mēģina ignorēt kriptonauda un pret to kā nejauši finanšu klejojumiem, amerikāņi varētu arī būt, īsteno kontroli pār nākotni uz Ķīnas... Dāvanu kastē ar diezgan dāvanu wrap. Uz ilgtermiņā, gan ASV dolāra un Ziemeļamerikas jaudu var ievērojami vājināta.

Pēc Andreas M. Antonopoulos, no Bitcoin fonda, apakšējā līnija ir, ka "Bitcoin ir daudz lielāka popularitāte ārpus ASV un daudz lielāku potenciālu ārpus ASV. Ja jūs iet uz amerikāņu un teikt:" Hei, tur ir šī jaunā lieta, Bitcoin ", viņi saka:" Nu, kas ir nepareizi ar dolāru? " Šis jautājums ir atšķirīgs citās valstīs ".

Ķīnieši neredzat to, piemēram, ka viņiem ir galā ar ļoti kontrolētu valūtas situācijā, kas padara Bitcoin pievilcīga tiem. "Jo vairāk kontrolēja valūta, jo grūtāk darījumi ir, jo vairāk berzes ir nacionālajā valūtā, Pievilcīgākas monēta ir", saka Andreass M. Antonopoulos.

Eksperts uzskata, ka "Ķīna ir ideāls" būt vadošā valsts Bitcoin Visumu. "Tas ieguva iekļūšanu, tas ir got smartphones, tas ieguva internetu, un cilvēki ir iepazinušies ar virtuālajām valūtām. Un tas ieguva ne-tik-pievilcīgi nacionālo valūtu," viņš piebilst.

Via ibtimes.comVai Liberty Reserve gadījumā var būt sarkans brīdinājums Bitcoin?Kā jūs jau zināt, apmaiņas platforma Liberty Reserve nesen slēguši ASV federālās iestādes dēļ iespējamiem noziedzīgiem darījumiem un naudas atmazgāšanu (mēs runājām par to šeit). Taču var tas būt beigas Liberty Reserve, bet arī milzīgs sarkans brīdinājums visai Bitcoin sistēmā? Var būt.

Mēs redzējām šo articletoday un tas mūs domāšanu. Tas ir neizbēgami, ka dažas lietas mainīsies uz potenciālajiem kriptonauda lietotājiem. Par vienas puses, Bitcoin joprojām atgūstas no jaunākajiem notikumiem - traks svārstības vērtību, kas notika tad, kad Kipra crisiswas atklāja un nesenās problēmas ar Mt. Gox lielākais kriptonauda maiņas pakalpojumu pasaulē - un, otrkārt, šie pēdējie nedēļas tika ļoti labi digitālās monētas. Vērtība bija relatīvi stabils, un, katru dienu jaunas tiešsaistes lapas tika sāk pieņemt Bitcoin.

Šī jaunā epizode "Cops: Bitcoin Investigation" noteikti gatavojas radīt šaubas daudz cilvēku. Tomēr tas joprojām ir labi zināt, ka varas iestādes pievērst uzmanību, ka nelikumīgas darbības, tiek izdarīts internetā.

Bet, atgriežoties pie Liberty Reserve gadījumā, to, kas notiks ar 200,000 klientiem platforma bija ASV? Mēs prasām, jo ​​platforma netika reģistrēta kā naudas pakalpojumu un tagad, ir noraizējies privātpersonas un uzņēmumi kas faktiski vadīja likumīgus uzņēmumus caur Liberty Reserve. Ņemsim par piemēru virtuālo kredītkaršu kompānija intervēja BBC, kas var zaudēt $ 28,000 in Bitcoin.

Tātad, kāda ir mācība, mēs varam paņemt no šejienes? Ja jūs gatavojaties doties uz Bitcoin pasaulē, tas ir svarīgi, lai pārbaudītu, vai jūsu virtuālo valūtu pārdevējs ir pareizi reģistrēta ar ASV Valsts kasē. Uzziniet, kas jums jāzina par šo pageand pārliecinieties, ka jūsu platforma izvēles tiek reģistrēta kā naudas pakalpojumu biznesu.


Vai jaunās lietotnes numuri var būt nedaudz bīstami Bitcoin?Tur ir jauns app, kas varētu palīdzēt bankām cīnīties daži no varas un ieguvumiem Bitcoin. To sauc Numbrsand ļauj lietotājiem sūtīt un saņemt naudu, izmantojot savu smartphonein daudz vieglāk veids, nekā līdz šim.

"Finanses būtu jautri - vai tas ir uz jūsu mobilo tālruni, autobusu, cauruli vai pludmalē Numbrs nes visiem saviem kontiem kopā vienā viegli lietojamā app.", Apgalvo, ka mājas lapā. Bez tam, britu app atbalsta "visas lielākās bankas" un informē lietotājus, atjauninātos paziņojumus par to "algu, kredītkaršu rēķini un tiešā debeta".

Numbrs nodrošina arī "nākotnes grafiku", analizējot pašreizējo izdevumu uzvedību un darījumus ", lai aprēķinātu jūsu nākotnes ienākumus un izdevumus".

Un nav jāuztraucas par drošību, vismaz saskaņā ar uzņēmuma "aizsargāt savus datus, ir mūsu augstākā prioritāte, Tu esi vienīgā persona, kas var atbloķēt un apskatīt savus datus Visas mūsu tehnoloģijas atbilst banku darbības standartiem."..

Ja jūs interesē, varat izmēģināt app par brīvu. Dodieties uz Numbrs tīmekļa vietni un reģistrēt izmēģinājuma posmā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken šķērso Kanādas robežu

Post ICO

Gandrīz puse no britu Bitcoin lietotājiem tic krēpju valūtas regulēšanai

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

Bitcoin piedāvā patērētājiem izvēli, un tas tos apdraud

Post ICO

Bitcoin 2015 cena - Bitcoin vērtības prognozēšana ar pūļa gudrību

Post ICO

Butterfly Labs piekrīt Palātas ikmēneša ziņojumiem

Post ICO

Bitcoin tirdzniecības platforma GBL pazūd līdz ar 4,1 miljonu dolāru nozagšanu no ieguldītājiem

Post ICO

BetCoin Casino komanda uzsāk jaunu spēļu vietni BetCoin Circle un sagatavo vairāk jaunumu

Post ICO

5,5 miljoni ASV dolāru palīdzēs Bitin iekļūt Bitcoin ekosistēmā ar visiem nepieciešamajiem rīkiem

Post ICO

Bitcoin mikro darījumi bez maksas? Jā, šī ir jauna Coinbase funkcija

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech varētu padarīt vērtspapīru sabiedrību novecojušus