Kanādieši, kas cenšas gūt labumu no preču zīmes Bitcoin, vēl viens liels mazumtirgotājs pievienojas klubam un vairāk | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kanādieši, kas cenšas gūt labumu no preču zīmes Bitcoin, vēl viens liels mazumtirgotājs pievienojas klubam un vairāk

Kanādieši, kas cenšas gūt labumu no preču zīmes Bitcoin, vēl viens liels mazumtirgotājs pievienojas klubam un vairāk

Pēdējo mēnešu pieprasījums no Ķīnas ir uzbraucot vērtību Bitcoin. Vienā brīdī cenas bija arī agrāk tūkstošus dolāru atzīmi. Ķīnas valdība parādījās gatava atbalstīt valūtu, bet tagad var mainīt kursu. Regulators ir pārtraucis BTC Ķīnai pieņemt jaunus noguldījumiem juaņu, kas var piespiest uzņēmumu slēgt. Proti, valdība bloķē maksājumu pārstrādātājiem akceptēt virtuālo valūtu. BTC Ķīna mēģina izdomāt darbu apkārt, lai atļautu jaunas noguldījumus, bet, ja uzņēmums nespēj nākt klajā ar risinājumu, tas var būt spiesta slēgt.

Populārs tiešsaistes tirdzniecības firma eToro tiek iesaistīta Bitcoin tirdzniecību. Bitcoin ir pievienota eToro openbook platformas, kas ļaus tirgotājiem viegli veikt tirdzniecību. Pašlaik Bitcoin ir pieejama kā daļa no dzīvu beta, kas ļauj tirdzniecības, bet vēl nav oficiāli uzsākta. EToro sistēma ļauj tirgotājiem tirgot tikai vienu reizi dienā. Ar eToro tirgotājiem netirgojas faktiskos Bitcoins, bet krājums izveidots, pamatojoties uz vērtību Bitcoins. Līdz šim lielākā daļa lielākie tirdzniecības uzņēmumi ir jāizvairās iesaistīties tieši Bitcoin, tāpēc šis solis varētu norādīt uz ēkas impulss starp mainstream finanšu kompānijām.

Kā daudzi cilvēki zina, Bitcoin ir izveidota, lai būtu disribūcija valūta. Diemžēl, tas nav apstāšanās dažus cilvēkus no cenšas naudas par Bitcoin cauri visai ēnas metodes. Neil K. Adams šobrīd mēģina preču zīmes izmantošanu terminu Bitcoin Kanādā, kas veiksmes gadījumā varētu būt liels trieciens ar Bitcoin kopienai. Ja termins Bitcoin ir ierobežota ar IP centieniem, cilvēki varētu būt spiesti maksāt, lai izmantotu terminu Bitcoin. Par laimi, Bitcoin alianse cīnās Adamsa mēģinājumu tiesā.

Bitcoin ir nodrošinājusi nozīmīgu uzvaru ar mega-online mazumtirgotājs Overstock.com meklē kļūt par pirmo galveno mazumtirgotājs pieņemt Bitcoin. Daži cilvēki ir jautājums, ja Bitcoin būs patiešām kļūst par valūtu, ko lieli uzņēmumi pieņemts, tāpēc šis paziņojums varētu izrādīties izšķiroša digitālo valūtu. CEO Patrick Byrne atbalsta valūtu, jo viņa brīvdomātājs uzskatiem, un uzskata, ka tas piedāvā "patvērumu" no valdības kontrolei. Saskaņā ar Mr Byrne, tīmekļa vietne sāks pieņemt Bitcoin nākamgad, iespējams, tiklīdz otrajā ceturksnī. Mr Byrne ir arī nāk par ierakstu, norādot, ka valsts atbalsta valūtu, iespējams, varētu destabilizēt pasaules ekonomiku, un ka sabiedrība virza valūtas, piemēram Bitcoin. Varētu būt labāks sistēmu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin: mazie uzņēmumi mani mīl, lielie uzņēmumi to nedara

Post ICO

Butterfly Labs anonīmi pērk Buttcoin.org, lai novērstu scam rakstu

Post ICO

Blogger saka Bitcoin jābūt gatavam saskarties ar nenovēršamu uzbrukumu

Post ICO

Bitcoin nedēļas ziņu kopsavilkums, 2013. gada novembris

Post ICO

Bittoņu apmaiņa BTC-e ietekmē DDoS uzbrukums

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

Bitcoin ir radikālas izmaiņas naudas vēsturē

Post ICO

Bitcoin fonds ir bankrotējis, PayPal integrē BTC un vairāk

Post ICO

Bitstamp uzsāk priekšapmaksas Bitcoin debetkarti Eiropas klientiem

Post ICO

Buttercoin vēlas palielināt globālo naudas pārvedumu tirgu, atbrīvojoties no neķītrām maksām

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti