Kas ir Capital One Labs jebkurā gadījumā? Ko viņi vēlas ar Bitcoin? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kas ir Capital One Labs jebkurā gadījumā? Ko viņi vēlas ar Bitcoin?

Kas ir Capital One Labs jebkurā gadījumā? Ko viņi vēlas ar Bitcoin?

Aptuveni pirms mēneša monētu Fire skrēja kādu nosaukumu, Vai Capital One izmeklēšana Bitcoin?

Tajā laikā Mike bija ievietojis saiti uz darba piedāvājumu Capital One pēc datu zinātnieks, kurš būtu iespējams strādā pie jaunās Capital One Labs. Šī ziņa sākotnēji tika noteikts interneta aizdedzināt ar spekulācijām par Capital One un Bitcoin.

Tagad šķiet, ka papildu informācija ir kļuvusi kā mēs sākotnēji uzzinājām šorīt, ka Capital One tagad atkal darbā uz citu vietu, kas satur fiksēšanas par Bitcoin. Brian Cohen (atzīmēja veicinātājs Bitcoin Magazine, parunāsim Bitcoin un vairāk) ir atradis citu darba piedāvājumu Capital One nosaukumu Digital Operations Manager.

Darbs nosūtīšana ir tādas sulīgas tīrradņi, kā,

Passion par jaunāko FINTECH ieskaitot Bitcoin, mobilie maki, mobilie maksājumi, bākugunīm, jutīgo analytics, P2P aizdevumu

Capital One D3 (Dati + Dizains + Izjaukt) komanda Sanfrancisko ir selektīvi pieņem darbā par Ciparu Operations Manager, lai palīdzētu mums sasniegt jaunus digitālos produktus un izmēģinājuma jaunus uzņēmējdarbības modeļus. Jums būs izšķiroša loma mūsu komandas izpētes vērā lielo datu ADTECH un biznesa informācijas ar nepieejamā un resursiem Fortune 100 uzņēmumu.

Tātad, ja tas atstāj mūs? Tāpat kā iepriekšējā darba piedāvājumu Bitcoin ir, bet ar fiksēšanas, bet šī ir otrā reize, kad tas ir minēts attiecībā uz Capital One un otro reizi tas tika minēts ar Capital One Labs.

Tas noved mūs pie jautājuma, kāda ir šī visa Capital One Labs lieta anyways?

Capital One Labs ir sadalījums Capital One Bank, kas satur biroji Ņujorkā, Vašingtonā un nesen Sanfrancisko.

Capital One Labs ir viena vieta lielu banku uzņēmumā, kur darbinieki kleitu pagadās, darbu diezgan vēsā telpā un faktiski apmainītos ar citiem un ir viesi ietvaros. Tā ir puse no uzņēmuma, kurā visi darbinieki tiek dota Macbook Pro vai Air, 27 "Pērkona monitoru, var rēķināties ar bezmaksas uzkodas ir pieejamas visās stundās un darbinieki tiek aicināti strādāt stundas viņi vēlas.

Būtībā tas ir starta laikā liels uzņēmums. Kapitāla One Labs komanda bija aiz laukuma konkurents Spark Pay, komanda aiz Capital One API, un tagad komanda, kuras uzdevums ir izpētīt Bitcoin.

Inside Capital One Labs jūs atradīsiet pārpilnība iOS inženieri, produktu menedžeri, Android izstrādātāji, dizaineri, datu zinātnieki, un pat daži Scrum meistari, kas uzdots ar pārliecinoties, ka Capital One ir ne tikai sekot līdzi tempu inovācijas bet dažās jomās ir priekšā jauninājumiem.

Viena no šādām jomām, kas Capital One Labs izseko stipri ir Bitcoin un citas alternatīvas cryptocurrencies.

Coin Fire sāka darīt daži rakšana un konstatēja vairākus Capital One Labs darbiniekus par LinkedIn un Twitter, un sāka ar viņu sazināties, lai noskaidrotu, vai kāds varētu viesa nelielu skaidrību par kapitāla One un Bitcoin pieslēgumu un bija teicis vismaz divi, kas vēlējās palikt anonīms, ka Capital One Labs ir vairāki darbinieki, kuri ir dedzīgi Bitcoin lietotājiem, un ka viņi un citi uzņēmuma iekšienē ir stumšanas Capital One, lai saņemtu, lai telpā.

Baumas bagāti Silicon Valley, protams, un vairāki noslēpumi ir publicēts lietotnes Secret runājam par iespējamiem savienojumiem Etherium Labs un Capital One, kas abi ir bāzes tuvu viens otram, ko mēs nospiests mūsu nesen atrasti avotus Capital One par.

Etherium savienojums ir stiept. Daži no puišiem, kas strādā pie šī projekta, ir pienācis mūsu telpā, mēs esam atvērti satikt jaunus cilvēkus, kuri strādā uz cool stuff un cryptocurrencies, un tāpēc viņi ir redzējuši karājas ap mūsu pilsētiņā mazliet un daudz no puiši šeit ir Se līdz ar tiem apkārt telpā runāt par kriptonauda bet jābūt godīgiem mēs nedarbojas ar viņiem kaut ko. Vēl ne, vismaz. - Capital One Labs avots

Šķiet, ka, ja šis savienojums ir patiešām notiek, ka neviens nav gatavs runāt par to... Pagaidām. Ka teica Coin Uguns neziņo spekulāciju kādiem apstākļiem. Tā kā daudzi no jums, iespējams, atceros, mēs nesen paņēma Flack no kopienas ziņošanai par 1-800-Flowers pieslēgumu vairāk nekā divas nedēļas, pirms tas tika oficiāli paziņots (lai gan vēlāk tika pierādīts, mēs bijām pareizi, jo mēs tikai ziņot par apstiprinātajiem vienību), bet mēs uzskatīja, ka ir nepieciešams saglabāt stumšanas jautājumu ar Capital One par Capital One Labs un kriptonauda.

Šajā laikā mēs vēl neesam saņēmuši oficiālu on-the-ierakstu paziņojumu no ne Capital One Bank ne Capital One Labs par potenciālo Etherium pieslēgumu, bet var teikt, ka Bitcoin ir visvairāk noteikti uz radara Capital One Labs balstoties uz avotiem iekšpusē Capital Viens Labs un caur litānija pieņemšanu darbā materiālu tiek publicēts uzņēmuma.

Tātad, kur tas atstāj mums par Bitcoin un Capital One?

Šobrīd spekulācijas (ko mēs nedarām), bet mēs zinām, uzņēmums noteikti izmeklēt to tālāk, ir visu laboratoriju darbinieku trīs vietās, kas satur vairākas cilvēki meklē pie tā, un mums ir labāka izpratne par Capital One Labs vienība, uzņēmuma, kas darbojas gandrīz neatkarīgi starta, piemēram, vide un ir aktīvi, kas veic izmeklēšanu par Bitcoin un cryptocurrencies.

Saistītās ziņas


Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin izkrāpšana

Post ICO

Bitcoin palielina ES uzticamību Vācijas atzīšanas papēžiem

Post ICO

Bitcoiners var nopirkt BTC 3000 mazumtirdzniecības uzņēmumos Spānijā

Post ICO

70 vietnes, kas dod jums bezmaksas bitcoīnas - vai tās patiešām darbojas?

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

Bitcoin cenu prognoze 2017. gadam

Post ICO

BitGive tagad ir pirmā IRS nodokļa atbrīvotā Bitcoin labdarība

Post ICO

Bitcoin nedēļas ziņu kopsavilkums, 2013. gada novembris

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Silk Road izmanto bitikoņas, lai iegādātos narkotikas, lai palīdzētu pašnāvniecēm