Gyft Joins Koinify konsultatīvās padomes izpilddirektors | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Gyft Joins Koinify konsultatīvās padomes izpilddirektors

Gyft Joins Koinify konsultatīvās padomes izpilddirektors

Agrāk šonedēļ Koinify jaunu šifrēšanas finansēšanas platforma, paziņoja, ka izpilddirektors Gyft Vinny Lingham pievienojās Koinify konsultatīvajā padomē.

Vinny Lingham ir Dienvidāfrikas interneta uzņēmējs, kurš ir līdzdibinātājs un izpilddirektors Gyft - mobilo dāvanu karti kompāniju, kas balstās uz Google Ventures. Viņš bija arī agrāk dibinātājs un izpilddirektors Yola, Inc (agrāk pazīstama kā Synthasite), San Francisco balstītas Web 2.0 start-up, kas nodrošina bezmaksas mājas celtniecības, publicēšanu un hostinga pakalpojumus.

Lingham pārdod Gyft lai FirstData vairāk nekā 54 miljoni $ USD.

Vinny tiks konsultējot startēšanu no viņa jaunajā amatā, un arī pievienojās ar jaunu padomdevēju startēšanas Tim Swanson.

Tim Swanson

Tim Swanson ir beidzis Teksasas A & M University un strādāja Austrumāzijā vairāk nekā sešus gadus. Viņš ir autors trīs pētījumu grāmatas, tostarp divi aptver digitālās valūtas ekosistēmu. Šobrīd viņš ir vadītājs biznesa attīstības Melotic un padomdevējs Hyperledger.

Tim ir arī bieži veicina Parunāsim Bitcoinand Business Insider.

Tim kad jautāja par to, kas aizrauj viņu par Koinify norādīja,

"The Koinify komanda aktīvi cenšas izveidot un mēroga lietderība pārsniedz sākotnējo valūtu Pielietojamās gadījumā blockchains. Tas ir aizraujoši, jo, neskatoties uz daudz runā pagājušajā gadā par iespējamiem decentralizētiem pieteikumiem nedaudzajiem mēģināt faktiski veidot tos. Koinify komanda ir gan talants un nozares pieredzi, lai push tehnoloģiju aploksnes, radīt vērtību un risināt problēmas. "

Koinify ātri padarīt nosaukumu sevi kā jaunu platformu slēpti finansējumu un papildus gan Tims un Vinny var uzskatīt par lielu uzvaru par starta.

Foto no Vinny Lingham ko sidearm sniegta. Foto Tim Swanson ko Koinify sniegta.Overstock.com izpilddirektors pērk pasaulē pirmo Bitcoin saiti par 500 000 ASV dolāriemPatrick M. Byrne, izpilddirektors Overstock.com, padarīja jaunumi šī pirmdiena (8th) pēc iegādes pasaulē pirmo cryptobond par $ 500,000.

Byrne ir Utah balstītas e-komercijas impērija tikko uzsākusi jaunu platformu sauc TØ.com, kas piedāvā $ 25 miljonus privātajiem digitālo obligācijās izmantojot Bitcoin ir blockchainand Atvērto Aktīvi protokolu. Par cryptobonds tiks tirgoti tiešsaistē izplatīto virsgrāmatā aizsargāts ar kriptogrāfiju.

Jaunā platforma ir daļa no Overstock.com ir lielāka kriptonauda vērstu iniciatīvu, kas pazīstama kā Medici vai "blockchain biržā".

Ar pērk pirmo digitālo obligāciju izdots, Byrne vēlējās parādīt savu ticību sistēmai, ko lieks grupas izstrādāto. "Tas nav īsti Jonas Salk intravenozo pats ar savu poliomielīta vakcīnu, bet es gribēju, lai savu pirmo cryptosecurity jebkad izdots," izpilddirektors teica.

"Es plānoju, lai parādītu savu ticību ne tikai lieks, bet TØ.com platformā, kas tika izstrādāta un, protams, jo cryptorevolution pati."

Tāpat Byrne, nākotnes pircējiem, kas iegādājas obligācijas caur TØ.com būs iespēja izsekot savus cryptobonds uz blockchain. Atšķirībā iegādājās par Wall Street tradicionālajām obligācijām (kas prasa trīs dienu norēķinu, labi zināms, "T + 3), visi cryptobonds nopirka caur TØ.com būs droši apmesties tajā pašā dienā.

Saskaņā ar Lieks CEO, izmantojot Bitcoin s tehnoloģiju, lai izsekotu TIGRcub obligācijas ļauj process būtu pārredzamāka un droša.

Tikai kvalificēti institucionālie pircējiem, kas atbilst definīcijai "akreditēta investora", kas saskaņā ar Reglamenta 506 (c) Regulas D Act 1933. Gada Vērtspapīru, ar grozījumiem, ir iespēja iegādāties cryptobonds izmantojot TØ.com tagad.


CEX.IO Pārtrauc darbībasTikai pirms dažiem īsiem mēnešiem CEX.IO bija lielākais mākonis ieguves pakalpojumu sniedzējs pasaulē.

Flash priekšu dažus īsus mēnešiem, kā vērtība Bitcoin ir samazinājies, un izmaksas, kas darbojas kalnrūpniecības iekārtas ir palikušas nemainīgas, un mēs redzam CEX.IO nopietnās finansiālās grūtībās un pārtrauc darbību.

In blog post uzņēmuma pārstāvis Alex Kerya norādīja:

Ņemot vērā mūsu lietotāju intereses, nesenais Bitcoin cenu kritums, kā arī upscaling kalnrūpniecības grūtībām, CEX.IO Bitcoin Exchange vēlētos paziņot pagaidu apturēšanu ar platformu sniegto mākonis ieguves pakalpojumiem brīdī nākamā grūtības palielinās. 

Saskaņā ar 11.5. Daļu CEX.IO Lietošanas: 

"Mining ar izmantojot Lietotāja Gigahashes var apturēt CEX.IO ja summa uzturēšanas izmaksas pārsniedz ieguvumus katram iegūst bloku vai ja kalnrūpniecība ir ekonomiski nelietderīga."

Tādējādi visas GHS ar CEX.IO lietotāji agrāk iegādājies paliek to absolūtais īpašumu, ar atbilstošas ​​skaitļi atspoguļo lietotāju profila līdzsvaru. Turklāt lietotāji varēs manuāli iespējot ieguvi ar Gigahashes pēc savas izvēles.

"Apturēšana CEX.IO mākonis kalnrūpniecības pakalpojums ir tikai piespiedu pagaidu pasākums, rezultāts mākonis ieguves izmaksas pārsniedz ieguves peļņu," Jeffrey Smith, galvenais informācijas virsnieks CEX.IO. "Šobrīd visi mākonis ieguves / uzturēšanas izmaksas ir vērsti uz aparatūras sniedzēju, tātad, mēs esam atvērti sarunām ar papildu ieguves aparatūras sniedzējiem, kuri var piedāvāt labvēlīgus nosacījumus. Un, tiklīdz mēs saņemam iespēju uzlabot ieguves aparatūru, vai nākt uz efektīvākiem noteikumiem, ar enerģijas piegādātājiem, mākonis ieguves process tiks automātiski atsākta. "

Tikmēr CEX.IO turpinās darboties kā pilna servisa apmaiņas platformu tirdzniecības cryptocurrencies un dekrēta nauda. 

Kompānija ir paziņojusi, ka apturēšana ir tikai īslaicīga, bet, ņemot vērā nesenos notikumus ap mākonis kalnrūpniecības telpā daudzi būs pārsteigti, ja uzņēmums veic Atgriezies.

Saistītās ziņas


Post ICO

BitGold palielina $ 3.5 miljonus A sērijas investīcijās

Post ICO

Novietojiet sevi: Kanādas nodokļu sezona nāk pat par bitcoiņiem

Post ICO

Bitcoin sasniedz jaunu pagrieziena punktu: 10000 tirgotāji Tagad pieņem valūtu

Post ICO

Austrālijas nacionālās vārdnīcas centrs izvēlas Bitcoin kā 2013. gada vārdu

Post ICO

Bitcoin pieaug, jo Grexit baidās mount

Post ICO

Bitcoin pieaug popularitāte Ķīnā

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

BitcoinTalk serveris ir kompromitēts

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk