Ķīnai ir jauns seifs, kas piesaista arvien vairāk lietotāju kriptogrāfijas valūtas pasaulē | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ķīnai ir jauns seifs, kas piesaista arvien vairāk lietotāju kriptogrāfijas valūtas pasaulē

Ķīnai ir jauns seifs, kas piesaista arvien vairāk lietotāju kriptogrāfijas valūtas pasaulē

Ķīniešu Bitcoin lietotājiem ir jauns kriptonauda maku, kas tika uzsākta šonedēļ. Bezmaksas un atvērtā koda programmatūru, kas izveidots, lai iPhone un Android ierīcēs, tika izstrādāta ar ASICME, kas Pekina balstītas starta ar vienu mēnesi vēsturi, kas ražo Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas Ķīnā.

Tāpat kā jebkurš cits, lietotne var tikt izmantoti, lai uzglabātu jūsu Bitcoins un tērēt tos tiešsaistē vai reālu vietās. Tagad, ASICME garantē, ka tā neplāno izmantot šo programmatūru, lai nopelnītu naudu. Saskaņā ar tās dibinātājs, uzņēmuma galvenais mērķis ir būt neatlaidīgam un attīstīties, un programmas, piemēram, tas var patiešām palīdzēt: ar vairāk lietotāju nāk vairāk pircēju.

"Visi pārējie ir pārāk aizņemts, domā, kā viņi gatavojas pelnīt naudu, bet mēs esam aizņemts domāšanu par to, kā iegūt vairāk cilvēku izmanto Bitcoin" saka Yang Yaorui.

Bez šo jauno maku, ķīniešu uzņēmējs guaranteesASICME drīzumā sākt darbu pie vairākām atvērtā pirmkoda programmatūras projektus. Viens no tiem var būt programmatūras pārdevēji, kaut kas līdzīgs Bitcoin kases aparātu, kas var strādāt kopā ar seifa lietotnes starta izstrādāto. Tas varētu ievērojami labumu pieaugumu par reālu veikalu, kas pieņem Bitcoin Ķīnā.

Via techinasia.com Ķīnas interese par Bitcoin jūnijā samazināsiesPēc milzīgs smaile interesi reģistrēta maijā Ķīnas interese ciparu monētu, šķiet, ir atdzesēts downin jūnijā. Pagājušajā mēnesī, valsts bija tikai viens no top Bitcoin-pieņem nāciju reģistrējas ikmēneša izaugsmi kriptonauda laukā. Bez tam, Ķīnas juaņa procentos no kopējā Bitcoin apmaiņas apjoms bija trīskāršojies kopš janvāra.

Bet, acīmredzot, tas viss ir mainījies, kopš jūnija tiek slikta mēnesī Ķīnas statistikā. Šajā mēnesī, Ķīna tikai reģistrēti 15000 lejupielādes tik tālu, pret 85000 reģistrēto maijā. Tas nozīmē milzīgu kritumu par lejupielādes ātrumu: 82 procenti precīzāk, kā jūs varat redzēt zemāk esošajā tabulā.

Un tas viss notiek, bet Amerikas Savienotās Valstis spēj saglabāt savas likmes sabalansētus no maija līdz jūnijam. Līdz 24., Ķīnas daļa globālajā tīklā, veidoja tikai 15 procenti.

Varbūt ķīnieši ir noraizējies par citiem jautājumiem, piemēram, neseno akciju tirgus crash vai iespēju kredīta krīzi valstī. Un tad tur bija baumas par Ķīnas sakaru uzņēmumiem, kas bija bloķējot tīmekļa vietnes, kas saistītas ar Bitcoin, kas ļoti ticams teorijas. Spekulācijas malā, vienīgais, ko mēs zinām droši, ir tas, ka Ķīnas kļūst aiz ar Bitcoin sacensībās.

Un, tāpat kā mēs teicām iepriekš, tikmēr ASV kļūst stiprāka un stiprāka. Valsts hit viens miljons lejupielādes targetjust laikā, lai atzīmētu zīmi svētkiem 4 jūlijā laikā. Diezgan iespaidīgi!

Via thegenesisblock.com


Ķīnas regulatori izdod Anti-Bitcoin paziņojumu TaivānaiSekojot pamatnostādnes cietzemi izsniegtos, Taivāna ir iesniedzis ar Ķīnas Finanšu uzraudzības komisijas un Centrālās bankas Republika sniedz kopīgu paziņojumu. Šis dokuments ir tālu no apstiprinājums uz kriptonauda: tā faktiski brīdina vietējos iedzīvotājus pret izmantošanu Bitcoin Taivānā.

Regulatori, citē Coindesk, balstās uz to, ka Bitcoin joprojām ir ļoti nestabils, nav nekādu tiesisku aizsardzību, un tas nav ar naudas iestāde. Tādējādi ciparu monētu un ar to saistītās tirdzniecības aktivitātes joprojām ir ļoti spekulatīvi.

Ar šo jauno paziņojumu, izdotu šo otrdien (31), Ķīnas Finanšu uzraudzības komisija un Centrālā banka brīdinājusi Taivānas investoriem, lai saglabātu attālumu no Bitcoindue uz briesmām svārstīgums, ļaunprātīgu nepildīšanu un iespēju tikt uzbruka hakeri, starp citiem riskiem.

Dokumentā koncentrējās uz trūkumu konversijas garantijas: "Bitcoin turētāji ir par to pašu, jo valūtas jebkura monetārā iestāde nav izsniegusi, un tāpēc nav tiesīgs juridiskajām prasībām vai garantijas pārveidošanu".

Bez tam, abi regulatori arī paziņoja, ka tās var veikt "vajadzīgos pasākumus", ja Salas finanšu iestādes glabā iesaistīties Bitcoin operācijās. Tikai pirms divām nedēļām, Taivānas digitālās izklaides kompānija Wayi paziņoja par savu nodomu kļūt Taivānas pirmā Bitcoin maiņas, taču šis plāns varētu tikt apdraudēta tagad.

Attēli no Wikimedia


Apļa brilliant klientu apkalpošanas kustība dod lietotājiem bezmaksas bezmaksas BTC 50 $Nesen Circlebegan izsūtot uzaicinājumus lielam lietotāju skaitam daudz kam nekavējoties devās un iegādāta Bitcoin ar kredītkarti, lai tikai vēlāk atrast tās tika iekasēta maksa par kredītkaršu uzņēmumam veicot "avansu". Aplis ir strādājusi ar dažādām bankām un emitentiem, lai iegūtu šo problēmu atrisināt, taču ir spēruši soli tālāk.

E-pasta sāka parādīties daudzās Circle lietotājiem Inbox norādot:

Mēs nesen uzzinājām, ka daži no mūsu klientiem tiek iekasēta nauda avansa maksas, ko viņu kredītkaršu izsniegšanu bankām, kas veikti, lai Circle noguldījumiem. Mēs konstatējām, ka izmanto kredītkarti ar mums, un mēs ceram, ka jums nav jāmaksā šīs maksas. Tikai gadījumā, ja, esam nosūtījuši jums $ 50 Bitcoin par sagādātajām neērtībām.

A Brilliant pārvietoties ne tikai mēģina labot dažas sliktas gribas vērsts Circle (kas faktiski nebija aiz maksas), viņi sāka sūtīt tos vienā no spožākajiem mārketinga pārceļas mēs esam redzējuši līdz šim šeit monēta Uguns.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin palielina ES uzticamību Vācijas atzīšanas papēžiem

Post ICO

Bitcoin minerāli un investori nav naudas raidītāji, saka FinCEN

Post ICO

Vai Bitcoin var būt nākamais atalgojums darbiniekiem?

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Bitcoin evaņģēlists Džeimss Kings pārvalda 3 237 jūdzes, lai reklamētu kriptvulāci

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Bitcoin un naudas nākotne: Atlanta rīko kriptogrāfijas konferenci oktobrī

Post ICO

Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā

Post ICO

5 Faktori, kas kavē Bitcoin izaugsmi

Post ICO

BitInstant dibinātājs Čārlijs Šrems apgalvo, ka ir vainīgs Silk Road maksāšanā

Post ICO

Bruce Fenton ir jaunais Bitcoin fonda izpilddirektors

Post ICO

Bitcoin Black Friday - labākais veids, kā tērēt savus bitcoinus