Ķīniešu Google Baidu pieņem Bitcoin: vēl viens pazīme, ka Ķīna ir apmierināti ar kriptogrāfijas valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ķīniešu Google Baidu pieņem Bitcoin: vēl viens pazīme, ka Ķīna ir apmierināti ar kriptogrāfijas valūtu

Ķīniešu Google Baidu pieņem Bitcoin: vēl viens pazīme, ka Ķīna ir apmierināti ar kriptogrāfijas valūtu

Ķīnas interneta gigants Baidu- pazīstams arī kā Āzijas Google - ir paziņojusi, ka pieņem Bitcoin paymentssince šīs pirmdienas (14). Tas ir milzīgs ziņa kriptonauda ekosistēmai un vēl viena pazīme, ka Ķīna ir patiešām sveikt Bitcoin vērā valstī bez lielām regulējuma jautājumiem, vismaz līdz šim.

Tagad, maksājumi tiek pieņemti tikai ar Baidu Jiasule, mākoņa arhitektūras anti-DDOS pakalpojumu un satura piegādes tīklu, ko izmanto, lai uzlabotu vietņu veiktspēju, ātrumu un drošību. Ja jūs meklējat salīdzinājumu, Jiasule ir ļoti līdzīga ASV bāzētā CloudFlare. Tomēr redzot Bitcoin sasniegt uzņēmums, kas ir tirgus vāciņu $ 53 miljardus, un ir novērtējusi Alexa kā visvairāk apmeklētajām mājas Ķīnā un piektajā visvairāk apmeklētajām mājas uz planētas, ir diezgan liels darījumu.

Baidu, kas tika dibināta 2000.gadā, paziņoja ziņas ar preses relīzi (ķīniešu), kas teica "Bitcoin ir jauna veida elektroniskās valūtas digitālo nodošana medijs, kas jau ir saņēmusi augstu starptautisku atzīšanu, un jau sasniedza mūsu ikdienas dzīvē. To var izmantot, lai nopirkt tasi kafijas vai apmainīt pret zeltu un sudrabu. Ķīnā, Bitcoin tiek uzskatīts par diezgan "moderns" ", saskaņā ar tulkojuma Coindesk publicēts.

"Baidu Jiasule tiks oficiāli atbalstīs Bitcoin maksājumus. Baidu Jiasule lietotāji var izmantot Bitcoin maksāt par jebkuru Jiasule pakalpojumiem. Baidu Jiasule kā novators internetā, ir kļuvis par pirmo mākonis pakalpojumus, pārdevējs, lai atbalstītu Bitcoin, dodot mums bagātāks maksājumu metodes un pieredzi. Nākotnē, Baidu Jiasule turpinās izmēģināt vairāk jaunas lietas, dodot ikvienam ērtākas maksāšanas iespējas ", tad presei pievienotas.

Bet fakts, ka Baidu ir padevās kriptonauda iespējām ir tikai vēl viena zīme, ka Ķīna ir noteikti tikt uzvarētiem Bitcoin. Valsts jau ir pasaulē otrā tauta ar lielāko lejupielādes sākotnējā Bitcoin clientand darījumiem, ko vada apmaiņas BtcChina ir aug pārsteidzoši pēdējo mēnešu laikā.

Bez tam, ļoti interesanta ziņa nesen tika nosūtīts, izmantojot amatpersonai commentarypublished ar Ķīnas Xinhua News Agency. Ziņojums teica, ka "tas ir iespējams, ir labs laiks, lai befuddled pasaule sāk domāt veidot de-Americanized pasauli. Cikliskā stagnācija Vašingtonā dzīvotspējīgu divpartiju šķīdumam federālā budžeta un apstiprinājumu attiecībā paaugstinot parāda griestus atkal ir atstājis Daudzās tautās "milzīgs dolāru aktīvi apdraudēts un starptautisko sabiedrību ļoti agonized. Pasaule joprojām indeksēšanu savu ceļu no ekonomiskās katastrofas, pateicoties rijīgs Wall Street elites".

Galvenais mērķis šo paziņojumu? Lai ieteiktu nepieciešamību jaunu starptautisko rezervju valūtu, lai aizstātu pašreizējo paļaušanos uz ASV dolāru, saskaņā ar Business Week. Bet kāda veida valūtas varētu būt? Nu, par Bitcoiners atbilde ir pavisam vienkārša.

Lai gan Ķīnas ziņa bija milzīga ietekme, tas nav īsti jaunu tēmu. Atpakaļ 2009, Zhou Xiaochuan, gubernators Tautas Bank of China, arī ierosināja izveidot jaunu rezerves valūtu "nesaistītas indivīds nationsand spēj palikt stabils ilgtermiņā", nosaucot to par "super-suverēna rezerves valūtu".

Saistītās ziņas


Post ICO

Kanāda ir gatava kļūt par kriptēšanas pasaules centru: Bitcoin Expo 2014 notiek aprīlī

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Bitcoin tirgotāji, lai saņemtu tūlītēju apstiprinājumu

Post ICO

Bitcoin pieaug, jo Grexit baidās mount

Post ICO

Bitcoin pārsniedz $ 300 zīmes, Grexit arvien vairāk

Post ICO

Bitcoin maksājumu apstrādātājs Egopay iesaldē fondu starp baumām par nepareizu spēli

Post ICO

BitPay pieprasa galveno izstrādātāju Jeffu Garziku

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

Bulgārijas Nacionālā Ieņēmumu aģentūra paziņo par nodokļiem par Bitcoin

Post ICO

Bitcoin ir visstraujāk augošā riska kapitāla nozare

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas