Ķīnas žurnālists atklāj ASICMiners ieguves iekārtas noslēpumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ķīnas žurnālists atklāj ASICMiners ieguves iekārtas noslēpumus

Ķīnas žurnālists atklāj ASICMiners ieguves iekārtas noslēpumus

Žurnālists Xiaogang Cao nesen tika aicināti apmeklēt ASICMiner s iegremdēšana dzesēšanas ieguves iekārtas, Honkongā, un dalījās pieredzē par Bitcointalk.org forumu, kur viņš publicēja vairākus attēlus. Struktūra ir pastāvējusi kopš 2013. Gada augusta, kad ASICMiner dibinātāji "iegādājās labākos dzesēšanas iekārtas un sūkņi no Ķīnas".

Saskaņā ar Cao, ieguves iekārta atrodas industriālā teritorijā un ir "sastāv no desmitiem standarta plauktiem var atrast katrā kopējā datu centrā. Katrs plaukts satur trīs aizzīmogoto šķidro stikla tvertni, asmeņi ir visi darbojas klusi šķidrumā, bet komutācijas karājas virs ". Žurnālists piebilst, ka visas mašīnas ir pārsteidzoši kluss.

Apmeklētājs ziņo, ka Alex, uzņēmēja pie ASICMiner, viņam pateicu, ka šī iegremdēšana dzesēšanas tehnoloģija ir izstrādes stadijā gadiem.

Viņš arī parādīja man prototips šķidro tvertni, tas uzbūvēts ASICMINER testa mērķiem. Pirmā versija Block Erupter Blade bija daudz ārējās saskarnes, kas aprīkoti ar siltuma izlietne, ar lielu izmēru, kas paredzētas gaisa dzesēšanu. Tagad jaunais Blade PCB ir ievērojami uzlabojusies, lai optimizētu šķidrums dzesēšanas rezultātus, PCB tiek samazināts augstums, tas var izmantot mazāk šķidruma.

Faktiski, tas dzesēšanas paņēmiens ir viena no visattīstītākajām uz planētas. Līdzīga metode tiek piemērota super datorsistēmās. Ar izmantošanu iegremdēšanas dzesēšanas, aprēķinot blīvums var sasniegt tālu aiz gaisa dzesēšanas sistēmu. Šobrīd katrs šķidrums tvertne var uzņemt 92 asmeņiem, bet tas varētu būt nākotnē. Katrs 200cc šķidrums var atļauties līdz 4kW ieguves jaudu. Katrs dzesēšanas caurule var atļauties enerģijas patēriņu 25kW, šķidrums tvertne var atbalstīt četri komplekti dzesēšanas caurulēm.

"Jo Bitcoin pasaulē, laiks ir viss", Cao raksta, tāpēc, lai paātrinātu izvēršanas procesu, sistēma izmanto galvenokārt kopēju aprīkojumu. "Pēc šķidrā un kalnrūpniecības iekārtas ielādes, katra tvertne sver apmēram 200 kilogramus," viņš piebilst. Bet tā vietā, izmantojot dārgu sliedi, kas piestiprināts pie statnes, tās pārklājumu tvertnes dibenu ar teflona materiālu, radot nelielu rezistences līmeni.

Šī sistēma mantot raksturu praktiska, vienkāršoti, tika izvirzīts zemas izmaksas Augstas veiktspējas friedcat, tas viss ir paredzēts ātrai un lielu mērogots izvietošanai.

Tvertne nav spiedienizturīgs. Kad es pieskārās ārsienā šķidruma tvertnes, jūtas nav augstāka par ķermeņa temperatūru. Alex parādīja man savu iPhone, monitoru App var parādīt telpas temperatūru, šķidro caurule ieejas temperatūru un izplūdes temperatūras, visi lasīt tālāk 37 grādiem. Šķidrums, ko 3M, tas ir ļoti dārgi, tas ir ne tikai neiespējami iegūt kurināmo, un pats par sevi ir lielisks ugunsdzēsības materiālu. Jūs varat atrast tos visos lielākajos finanšu datu centru, tad ugunsdzēsības sistēmas izmanto vienu un to pašu šķidrumu.

Zemas temperatūras, bez spiediena, ugunsdrošības materiāli, Tie padara ieguves iekārta ir nesalīdzināmas drošības līmeni.

Kaut arī pašreizējā tehnoloģija ir diezgan novatorisks, Cao atklāj, ka tikai daļa no objekta darbojas, bet daži plaukti vēl gaida. Mēģina uzminēt, viņš saka, ka tie varētu būt ", kas gaida, lai nākamās paaudzes mikroshēmas".

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ļaunprātīgas programmatūras skandāls izraisa tiesvedību pret ESEA

Post ICO

Bitcoin ir Agorist primer

Post ICO

Bitcoin kiberuzbrukumi pieaug un vairāk nedēļas ziņas upadte

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

LifeLock Citrona kasete iegūst visas Bitcoin atbalsta cerības

Post ICO

Bitcoin prognožu platforma Predictious tagad piedāvā izplatīšanas līgumus

Post ICO

BTC China paziņo USD un HKD noguldījumus un izņemšanu

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem?

Post ICO

BTC-e apturēta izņemšana, lai apturētu nozagto monētu izgāšanu