Tehnisku problēmu dēļ monētu apmaiņa notiek bezsaistē | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tehnisku problēmu dēļ monētu apmaiņa notiek bezsaistē

Tehnisku problēmu dēļ monētu apmaiņa notiek bezsaistē

Monēta-Swap apmaiņas nesen devās bezsaistē Tehnisku problēmu dēļ, kas saistīti ar izvēršanas jaunāko versiju pamata programmatūru.

Par monētām Swap attīstītāji sākotnēji bija plānots īss pārtraukums pakalpojumu, kamēr viņi pārgāja uz GO ko viņi ticēja padarītu vietni ticamākus. Vēlu pagājušajā naktī, vietā atgriezās tiešsaistē no atjauninājumiem un darbojās apmēram divdesmit minūtes, līdz tiek bezsaistē administratori vēlreiz.

Lietotāji atjaunināto vietni pamanīju problēmas ar atlikumi nesamazinās atbilstoši pēc darījumi tika veikti, un stājās portāla IRC tērzētavu, lai ziņotu par problēmu. Administratori apmaiņas nekavējoties cēla vietnes bezsaistē un sāka strādāt, lai atjaunotu iepriekšējo versiju pēc plašas line-by-line un audita atlikumiem.

Vietnē tagad ir šādu paziņojumu:

Mēs esam atgriešanās pie mūsu veco tirdzniecības dzinēju un mūsu grāmatas revīzijai. Mēs ļoti atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Atjaunināt 12/20 09:22 AM ET: Labrīt. Man nebūs daudz atjauninājumu tagad izņemot to, ka mūsu jaunais dzinējs nestrādāja, kā paredzēts. Mēs esam informēti, ka cilvēki varēja izstāšanos vairāk, nekā viņi būtu varējuši. Paldies tiem, kas mūs informēt. Nākamais solis būs ļoti garš un detalizēts ieskats mūsu žurnālos. Nav cita risinājuma, nekā iet cauri visu darījumu pa vienam, un ir daži tūkstoši. Tas nebūs ātri un mums nebūs atvērts līdz mums ir labs rokturi par mūsu situāciju. Es ļoti atvainojos par putru. Mans vārds ir Ian Childress un mana Linkedin profils ir. Es neesmu scammer, es kodu, kas lauza. Es sniegs sīkāku informāciju, kā es tos.

Atjaunināt 12/20 09:37 AM ET. Ātri pārbaudot, es gribu, lai apstiprinātu, ka neviens ieguva nelegālu ieceļošanu mūsu sistēmā jebkurā laikā. Tas nebija uzlauzt, tas bija kļūdains kods, kas did not regulēt atlikumus pareizi. Tas bija apmēram 20 minūšu logu no tā, ko es varu pateikt. Mums joprojām ir lielākā daļa no mūsu rezervēm, bet līdz brīdim, kad es varu teikt jā, tas ir jūsu pareizs līdzsvars, jūs varat izņemšana to es nevaru atvērt atpakaļ uz augšu. Sakarā ar bilances kļūdu, daži cilvēki ir augstāks atlikums, nekā tām vajadzētu būt. Tas padara mūsu datubāzē līdzsvaru un maks atlikums nesakrīt augšu. Līdz brīdim, kad mēs varam noteikt, kur tieši viss gāja, mēs nevar atvērt. Es ceru, ka tas, lai vismaz 24 stundas. Es ļoti atvainojos, un uzņemties pilnu atbildību. Es nepazudīs, es turpināšu strādāt līdz brīdim, kad viss ir atrisināts vislabākajā iespējamajā veidā.

Šķiet, ka komanda attīstītāji aiz vietā strādā, lai atjaunotu iepriekšējo versiju tirdzniecības dzinēja un pārbaudīt tekošā konta bilance.

Mēs runāja īsi ar Ian at 11:30 EST par situāciju. Viņš mierināja mūs viņš strādā, lai novērstu šo problēmu, un deva mums nedaudz vairāk ieskatu par jautājumiem, norādot,

Es uzskatu, ka man ir izolēti, kas nogāja greizi, un tas bija jādara ar unikālu indeksu, kas nebija ražošanas tabulā. Es mainīts vaicājumu migrācijas laikā (viņi nekad aiziet ideāli) un ka vaicājumu ievieto atlikumus, nevis tos aktualizēt, jo "INSERT... Unikālus UPDATE", un tur nebija unikāls rādītājs.

Mums ir žurnālus visa incidentu, un mēs strādājam, lai novērstu visus nepareizu atlikumus. Tas būs nepieciešams ilgs laiks. Mums tomēr ir peopel abstinences līdzekļus, viņi did not ir saistīts ar datu bāzi, izvēloties pirmo rindu līdzsvaru (un ne ieliktņus), bet mums joprojām ir lielākā daļa monētām. Discrepency starp diviem, mēs nezinām, kamēr mēs iet cauri visiem atlikumiem un atņemt pasūtījumus, kas tika izveidoti.

Mēs stick to, un darīt visu iespējamo, lai saņemtu atpakaļ uz augšu ātri un ļauj cilvēkiem piekļūt saviem līdzekļiem.

Ian un viņa komanda strādā, lai atrisinātu problēmas un celt apmaiņu atpakaļ tiešsaistē, cik ātri vien iespējams.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin scammers spiesti norēķināties ar FTC

Post ICO

Bitcoin cena ir mazāka par 300 ASV dolāriem pirmo reizi kopš 2013. gada beigām - sabiedrība nav noraizējusies

Post ICO

Bitcoin San Diego: vairāk mazo uzņēmumu turpina pievienoties kriptogrāfijas revolūcijai

Post ICO

Bitcoin cena iet pa mierīgu pusi un uzvar ieguldītāju uzticību

Post ICO

Kanāda ir gatava kļūt par kriptēšanas pasaules centru: Bitcoin Expo 2014 notiek aprīlī

Post ICO

Monētu uguns +: profesionāls bitēnu troļļi

Post ICO

Bites Brothers: jauni kriptovarūza uzņēmēji turpina plaukt un jau ir ieguvuši savu pirmo Bitcoin

Post ICO

Bruce Fenton ir jaunais Bitcoin fonda izpilddirektors

Post ICO

Bitstamp klienti, kuri nespēj pārbaudīt identitāti, riskē zaudēt visu viņu BTC

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām