Coinbase palīdz Bitcoiners pirkt pakalpojumus Fiverr ar kriptogrāfijas valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinbase palīdz Bitcoiners pirkt pakalpojumus Fiverr ar kriptogrāfijas valūtu

Coinbase palīdz Bitcoiners pirkt pakalpojumus Fiverr ar kriptogrāfijas valūtu

Populārais ārštata microtasking platforma Fiverr ir jaunākais papildinājums Bitcoin pasaulē. Tīmekļa vietnē ir vienā komandā ar Coinbasein lai pieņemtu kriptonauda kā maksājuma opciju pircējiem.

šobrīd Fiverr ir pasaules lielākais tirgus, kur cilvēki, kuriem nepieciešama dažādu pakalpojumu un ārštata speciālisti var savienot un apmainīties ar nelielu pakalpojumus par samaksu, kas vienmēr sākas $ 5. Kaut arī šķirne ir viena no portāla īpašībām, platforma ir galvenokārt pazīstama ar savu saturu ražošanas, mārketinga un reklāmas pakalpojumi, kā arī intensīvie kursi un mākslas saistītu koncertus.

Sākot šo otrdien (11), visi šie pakalpojumi var iegādāties ar BTC. Saskaņā ar Coinbase, turklāt samazinot darījumu maksas, "Fiverr arī atvērt sevi līdz jaunas, pirmo reizi klientiem, kuri ir aktīvi iepērkoties ar Bitcoin".

Par Bitcoin draudzīgas pircējiem, kas vēlas veikt pasūtījumu pie Fivver tikai jāizvēlas pasaules slavenāko kriptonauda kā savu maksājumu iespēju pie kases lapā. "Darījumi tiks apstrādāti, izmantojot Coinbase, tomēr Bitcoins var nākt no jebkura avota. Maksājumi tiks atrisināts ASV dolāros", uzņēmums paskaidroja blog post.

"No pārdevēju puses, tas ir bizness kā parasti. Ieņēmumi tiek nopelnīta un atsaukts ASV dolāros. Theoption atsaukt ieņēmumus Bitcoin pašlaik nav pieejams Fiverr", platforma piebilst. Kriptonauda netiek atbalstīta Fiverr arī lietotnē, bet drīz būs, uzņēmuma garantijas.

No lietotājiem Fiverr atbilde bija diezgan pozitīva. Šeit ir daži komentāri par locekļu platformu.

Tas ir milzīgs ziņas. Es esmu bijis Featured pārdevējs uz diviem gadiem, un Bitcoin fanātiķis par pēdējo pāris mēnešu laikā. Lūdzu, pasakiet man, jums būs dodot iespēju atsaukt ar Bitcoin. Paypal jau aizņem daudz mūsu ienākumiem, tāpēc tas būtu liels, lai varētu atsaukt līdz Bitcoin maku.

Lūdzu, lūdzu, lūdzu, konsultējieties ar savu priekšniekiem Fiverr un spiediet, lai ļautu mums, lai saņemtu samaksāts Bitcoin. Jums nav ne jausmas, cik daudz cilvēku gaida, lai atrastu vietu, piemēram, tas, kas maksā izklāstīti Bitcoin par gigs.

Awesome jaunumi un liels darbs! Vai Jūs plānojat ieviest izņemšanu ar BTC? Tas būtu huuuuge!

Es esmu ļoti satraukti par to. Es ceru redzēt Bitcoin izņemšanas kā opcija tuvākajā nākotnē.

"Mūsu sabiedrība ir kaislīgi par inovācijām un radošumu un Bitcoin atspoguļo šo garu inovācijas maksājumu telpā," teica Fiverr direktors biznesa attīstībai. Pēc Konstantīna Anastasakis, citē City AM ", tas ir tikai dabiski, ka Fiverr būs priekšgalā tirgiem aptverot šo jauno digitālo valūtu un drošības standartiem".

Fiverr tika uzsākta 2010. Gada februārī, un pašlaik ir pieejams vairāk nekā 200 valstīs, tiek uzskatīti par dažiem cilvēkiem "viens no visvairāk noderīgas vietnēm internetā."

Saistītās ziņas


Post ICO

BitPay atklāj savu jauno Bitcoin tirgotāja direktoriju

Post ICO

Bitcoin ir Agorist primer

Post ICO

Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā

Post ICO

Bitcoin spēļu vietne tika scammed gandrīz $ 1 miljonu dolāru

Post ICO

BankBlacklist.com: denonsē bankas, kas cīnās pret Bitcoin

Post ICO

Ķīnai ir jauns seifs, kas piesaista arvien vairāk lietotāju kriptogrāfijas valūtas pasaulē

Post ICO

Bitcoin nedēļas ziņu kopsavilkums, 2013. gada novembris

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

Bitcoin scammers spiesti norēķināties ar FTC

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus