Coinbase vadītājs apgalvo, Bitcoin aizstās ASV dolāru kā pasaules rezerves valūtu | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinbase vadītājs apgalvo, Bitcoin aizstās ASV dolāru kā pasaules rezerves valūtu

Coinbase vadītājs apgalvo, Bitcoin aizstās ASV dolāru kā pasaules rezerves valūtu

Bitcoin ir kļuvusi par varbūt nākamo lielo darījumu. Peer-to-peer ciparu valūta šobrīd ir viena no pasaulē visstraujāk augošais investīciju tirgu riska kapitāla un piedāvā skaidru alternatīvu tradicionālajām valdības atbalstīto valūtās laikā, kad valdības ir spējas pārvaldīt savas finanses nāk apšaubīt.

Bet Coinbase CEO Brian Ārmstrongs tagad apgalvo, ka Bitcoin faktiski aizstāt ASV dolāru kā pasaules rezerves valūta.

Tas ir tas, ko Armstrong deklarētā čivināt:

Daudziem būs atrast šo traks, bet es domāju, ka Bitcoin varētu pārsniegt dolāra kā rezerves valūtas 10-15 gadu laikā.

Tātad, ir Armstrong labi? Neviens nezina nākotni, protams, bet, kamēr uzņēmēja apgalvojums var šķist savāds sākumā, ir dažas nopelniem viņa trakulīgs prognozes. Mums ir jāatceras, ka Bitcoin tika izstrādāta no zemes uz augšu, kā alternatīvu valdības atbalstīto fiat (bez peldoša) valūtu, un līdz ar to ir zināmas atšķirīgas priekšrocības iebūvēts tajā.

Pirmā lieta, mums ir nepieciešams apsvērt, ir tas, ka kopējais Bitcoin s skaits, nekad nevar tikt radīta, ir ierobežots līdz 21 miljoniem. Pēc tam, kad 21 miljoni Bitcoins ieguves, ne vairāk jaunie digitālie monētas tiks jebkad izveidots. Tas ir pretstatā valdības atbalstīto valūtu, kas var tikt izveidotas būtībā pēc vēlēšanās.

Izmantojot kvantitatīvās mīkstināšanas, tad valsts obligāciju pārdošanu, un pat burtiskā iespiedmašīnas valdības var radīt naudu, kā viņi vēlas. Diemžēl, kā valdības radīt naudu, valūtas pati tendence kļūt mazāk vērtīgi. Tam iemesli ir sarežģīti, taču uzskata, ka 1940, jūs varētu nopirkt Coca Cola apmēram niķeļa. Šajās dienās, viena bundža vai pudeli Coca Cola parasti izmaksās vismaz vienu dolāru, un bieži vien divas dolāru vai vairāk.

Laika gaitā, nauda ir kļuvusi mazāk vērtīgi. Bet Bitcoin faktiski jākļūst vērtīgāki kā gadu iet. Ierobežotā piegāde kriptonauda jāpalīdz ward pret inflāciju, padarot to par lielisku valūtas glabāt bagātību, tādējādi piedāvājot skaidru priekšrocības, salīdzinot ar valdības atbalstīto valūtām, kas gandrīz vienmēr zaudē vērtību laika gaitā.

Bet ierobežots piedāvājums nav vienīgā priekšrocība Bitcoin ir. Patiesībā kronas vienādranga tīkls lielākā priekšrocība varētu vienkārši fakts, ka tā nav saistīta ar valdību, un līdz ar to nav atzinīgs lēmumiem un politikas jebkuras centrālās varas. Tieši tagad, valdības visā pasaulē uzkrājot parādu un mismanaging savas finanses, un tas ir, kam ir liela ietekme uz vērtību attiecīgajās valūtās.

Fiat valūtas ir atļauts peldēt, kas nozīmē vērtību valūtā var pārvietoties uz augšu un uz leju. Piemēram, pagājušā gada augustā viena eiro varētu nopirkt par $ 1.33. Šajās dienās eiro var iegādāties tikai par $ 1.08, kas nozīmē, ka euro vērtību, ir samazinājies, salīdzinot ar ASV dolāru. Heck, 2008. Gadā eiro varētu nopirkt gandrīz $ 1.60, tāpēc kritums pēdējo gadu laikā ir bijis milzīgs.

Kāpēc eiro pilināmā tad? Ir daudzi iemesli. Eiropas bankas un ieguldījumu iestādes bija uzpildītu sliktos amerikāņu hipotēkas un piedzīvoja kritumu no mājokļu burbulis pop. Arī jebkura Eiropas valstis cieta no nekustamā īpašuma burbuļiem pašu. Daudzas Eiropas valstis, un jo īpaši tiem, dienvidos, arī ir piled up milzīgu parādu līmeņiem.

Un tad Grieķijas finanšu krīze velmēto apkārt. Calling Situācija episks haoss ir nepietiekams. Gadu vārīšanas grāmatas un mismanaging valsts izdevumus bija radījusi Grieķijā tiek aprakti zem masveida parādus. Valsts ir balansē uz malas sabrukuma kādu laiku tagad. Bija nepieciešams sanācijas, bet ārvalstu valdības un iestādes pieprasīja bargus reformas apmaiņā pret naudas līdzekļiem.

Tā rezultātā gandrīz bezgalīga cikla svārstībām. Eiro ir brīvā kritiena kopš, un, lai gan kristies, ir pārtraucis pēc atjaunotā kārtas sanācijas vērtība Eiropas valūtas cietusi ārkārtīgi. Bitcoin, kas ir brīva no valdības saites, nebūs jāuztraucas par to valdība ir mismanaging savas finanses.

Tātad iepriekš minētie faktori nozīmē Bitcoin ir lemts kļūt par pasaules rezerves valūtu? Let 's nav get priekšā sevi tikai pagaidām. Lai gan lielākā daļa valdības ir piedāvāti kriptonauda dažus pamata atzīšanu, tās nav izrādījušas interesi pašiem valūtu pielāgošanu.

Turklāt, Bitcoin ir domāts, lai būtu alternatīva valsts valūtu, ne vienmēr ir nomaiņa. Ja Bitcoin bija kļuvis rezerves valūtu, tas ir iespējams, ka valdības un pasaules finanšu institūcijas varētu mēģināt izdarīt lielāku kontroli pār to. Tas ir tieši tas, ko veidotāji Bitcoin vēlējās izvairīties, un faktiski var būt kaitīga attīstība kriptogrāfiskā kopienai.

Tagad, Bitcoin visticamāk paliks alternatīva ASV dolāru, nevis nomaiņu, kā arī Bitcoin lietotājiem, kas ir, iespējams, labākais scenārijs.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin pakalpojums, ko BitX uzsāka Nigērijā

Post ICO

Adam B. Levine: ir grūti izpildīt, ja noteikumi jebkurā brīdī var mainīties

Post ICO

Bitcoin ir balts 77 gadus vecais reperis, un viņa jaunā dziesma tikko iznāca

Post ICO

Butterfly Labs piekrīt Palātas ikmēneša ziņojumiem

Post ICO

Ķīna uzskata Bitcoin par virtuālu labumu un aizliedz bankām rīkoties ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

Bulgārijas Nacionālā Ieņēmumu aģentūra paziņo par nodokļiem par Bitcoin

Post ICO

Bitcoin cena ir mazāka par 300 ASV dolāriem pirmo reizi kopš 2013. gada beigām - sabiedrība nav noraizējusies

Post ICO

Bitcoin Marketing for startups - 9 praktiski pasākumi, kas jāveic

Post ICO

CheapAir.com noņem $ 1,5 miljonus pārdošanas apjomā, izmantojot Bitcoin