Coinbase paplašināšanas plāns padara pakalpojumu pieejamu 14 valstīs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinbase paplašināšanas plāns padara pakalpojumu pieejamu 14 valstīs

Coinbase paplašināšanas plāns padara pakalpojumu pieejamu 14 valstīs

Coinbaseis paplašinot starptautiski un ir paziņojusi savu Bitcoin pakalpojumi tagad ir pieejami 14 valstīs. Lai gan bija pieejams pakalpojums tiešsaistē visā pasaulē, ASV, bija uzņēmuma "visstraujāk izaugsmes joma, lielā mērā pateicoties mūsu integrāciju ar ASV banku sistēmā, kas padara to viegli, lai cilvēki varētu pirkt un pārdot Bitcoin".

Tomēr starta nolēma īstenot savus pakalpojumus 13 citās valstīs Eiropā. Sarakstā iekļauti Itālija, Spānija, Francija, Beļģija, Nīderlande, Austrija, Kipra, Somija, Grieķija, Latvija, Malta, Portugāle un Slovākija.

Un saskaņā ar Coinbase "patērētājiem un uzņēmumiem šajās valstīs tagad varat iegādāties Bitcoin no Coinbase vai pārdot Bitcoin lai Coinbase izmantojot eiro bankas kontu".

Bez tam, kompānija ir izveidojusi arī jaunu "globālu lapa", kas parāda atjauninātu sarakstu, kurās Coinbase ir pieejama.

Tomēr, "tas ir svarīgi atzīmēt, ka šī ir beta uzsākt Eiropā". Beta posms būs kādi Coinbase uzskata zemu dienas limits 500 € par katru dayon pirkumiem un pārdošanu. Šī ikdienas limits ir pieejams visiem klientiem 14 valstīs uzskaitītas, taču kompānija cer ", lai turpinātu palielināt šo ierobežojumu tuvākajā nākotnē, kā mēs virzāmies no beta".

Mēs domājam, uzsākot šo papildu valstīs ir nozīmīgs solis visai Bitcoin kopienu, un palīdzēs turpmāk Bitcoin izaugsmi kā globālā apmaksas tīklu.

Coinbase saglabā veicinot savu "viegli pirkt / pārdot metodi" šajās jaunajās valstīs, cerot, ka tas palīdzēs izstrādāt divus svarīgus Bitcoin jomās. Ne tikai Coinbase tic "tas uzsākšana paātrinās tirgotāja pieņemšanu Eiropā, tagad, daudz vairāk patērētājiem viegli piekļūt Bitcoin", bet viņi arī jūtas ", tas arī paātrināt izmantošanas gadījumu pārrobežu maksājumiem Bitcoin".

Coinbase CEO, Brian Armstrong, pastāstīja Coindeskthatstepping Eiropas tirgū ir dabisks nākamais solis biznesa. Līdz šim uzņēmums apkalpo miljoniem lietotāju ASV, turklāt, strādājot ar miljardu dolāru amerikāņu uzņēmumiem, piemēram, Dell un lieks, ka tagad izmanto savus tirgotāja pakalpojumus. Bet tagad ir paredzams, ka to skaits pieaugs.

"Mēs paskatījās to, ko tirgos, lai pārvietotos uz nākamo, un Eiropa likās nākamo lielāko ekonomiku. Tas ir izstrādāts, ir cilvēki, kas tur, kuri vēlas saņemt Bitcoin, tur ir daudz pieprasījums pēc tā, bet tie tiešām nav viegls veids, kā to darīt, "sacīja Ārmstrongs.

Coinbase ir patiešām veikts viegli lietot Bitcoin kopš tie kicked-off projektu 2012. Pašlaik "vairāk nekā 1,6 miljoniem patērētāju, 36000 tirgotāji un 6000 izstrādātāji" pierakstījies izmantot uzņēmuma pakalpojumus un produktus.

Featured attēlu avots: Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Exchange Bitcurex neuzliek maksas Grieķijai

Post ICO

BTC ģilde izslēdzas

Post ICO

Bitcoin Startup mērķis ir palīdzēt musulmaņiem izņemt aizdevumus

Post ICO

Bitcoin 2014. gada konvencijas galvenie momenti

Post ICO

Kas ir Capital One Labs jebkurā gadījumā? Ko viņi vēlas ar Bitcoin?

Post ICO

Bitcoin startētāji saņem nelielu palīdzību no Silikona ielejas

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Iestādes slēdza Silk Road 2.0 un citas tīmekļa vietnes - arestēja trīs vīriešus ASV un Īrijā

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

BitWall apkopo Bitcoin mikro maksājumus par digitālo saturu un samazinās maksas

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā