Coinbase izseko klientu pirkumus un aizver kontus, kas pārkāpj noteikumus | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinbase izseko klientu pirkumus un aizver kontus, kas pārkāpj noteikumus

Coinbase izseko klientu pirkumus un aizver kontus, kas pārkāpj noteikumus

Bitcoin platforma Coinbase tiek ziņots izsekot, kas viņu klienti pērk ar Bitcoin, kā arī jebkādus kontus iesaistīti darījumos, kas pārkāpj uzņēmuma noteikumus slēgšanu.

"Jo pēdējā dienā mums bija spēlētāji, kuri atraduši savu Coinbase konts slēgts, jo viņi atsauca monētas no SatoshiBet.com to Coinbase kontā. Mēs dzirdējām līdzīgus rakstus no citām azartspēļu vietnēm (Roņi ar klubu, Betcoin,...). Pārslēgties uz Blockchain. Info, ļaudis ", uzņēmums rakstīja Reddit izmantojot lietotāja kontu" satoshibet_com '.

Šķiet, ka, pat domāja tiešsaistes azartspēles nav nelikumīga, Coinbase ir slēgtu kontu, kas ir savienots ar Bitcoin draudzīgas azartspēļu tīmekļa vietnes.

Arī cits Reddit - tas viens pazīstams kā "white1ice" - apgalvo, ka Coinbase aizliegts savu kontu iespējams iegādāties kaņepju produktu ar kriptonauda iegādāta, izmantojot uzņēmuma CoinTelegraph ziņo.

"Man ir bijis ilgu laiku Coinbase klients, pērkot 1-3 reizes mēnesī, es saņēmu e-pastu šodien sakot tie aizliedzot mani izmantot savus pakalpojumus, jo no pakalpojumu sniegšanas noteikumu pārkāpumu. Es e-pastu tos atpakaļ jautāt kādi pārkāpumi [bija], un viņi man teica, ka viņiem ir pierādījumi, ka es izmantoti, daži no BTC es nopirku par marihuānas / kaņepju sēklām. Viņi man deva īpašu BTC darījumu un teica, ka tas bija narkotikas, un nebūtu klausīties kaut ko man bija teikt ", tad Bitcoiner teica.

Reddit piebilda, ka "tas būtu diezgan satraucoši, pirmkārt, tie ir uzraudzīt, kā jūs izmantojat un pavadīt BTC kāda veida uzvar visu, lai BTC. Otrkārt, es nekad reiz pat domājis iegādāties narkotikas, nemaz nerunājot internetā, tā, ka ir diezgan messed up ".

Ir arī gadījums par Coinbase lietotājs, kas zaudēja savu kontu pēc tam, kad apsūdzētais pārdot BTC par LocalBitcoins pēc iepirkšanas kriptonauda caur uzņēmumu.

Tikmēr ASV balstīta platforma izdeva komentāru par šo jautājumu. Saskaņā ar Coinbase, uzņēmums tikai cenšas tocomply ar federālajiem pret nelikumīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un narkotiku apkarošanas likumiem. Tomēr fakts, ka bizness ir sekošanas savu klientu pirkumus rada milzīgu pretrunām ap privātumu un consuer tiesības.

Featured attēlu avots: Coinbase

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin London 2013: Eiropas mīlestība pret krājuma valūtu, jauna bankomāta mašīna un daudz jaunu uzņēmumu

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Jautājums par Coinbase reglamentējošo statusu

Post ICO

Taizemes Banka uzskata, ka Bitcoin ir nelikumīga: tagad valstī tiek apturēta tirdzniecība

Post ICO

Bitcoin apmaiņas: Coinbase paplašinās uz Lielbritāniju, Zviedrija apstiprina pirmo BTC biržu tirgoto piezīmi

Post ICO

Breaking: Paziņots par USMS izsoles uzvarētājiem

Post ICO

Bitcoin pieaug, jo Grexit baidās mount

Post ICO

18% britu apgalvo, ka nākotnē viņi izmantos Bitcoin

Post ICO

9 Crypt-valūtas-iedvesmoja spēles jums vajadzētu spēlēt

Post ICO

Bitcoin platforma CoinJar nodrošina pirmos lielos ieguldījumus Austrālijā

Post ICO

Blogger saka Bitcoin jābūt gatavam saskarties ar nenovēršamu uzbrukumu

Post ICO

Kanāda ir gatava kļūt par kriptēšanas pasaules centru: Bitcoin Expo 2014 notiek aprīlī