Coinlab pret Mt. Gox: lielākais Bitcoin tiesas process jebkad | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinlab pret Mt. Gox: lielākais Bitcoin tiesas process jebkad

Coinlab pret Mt. Gox: lielākais Bitcoin tiesas process jebkad

Pēc dažiem neapstrādātiem nedēļām nesenā pagātnē, Bitcoin tur ir dažas problēmas. Šoreiz labi zināms partnerība starp divām Bitcoin varoņiem - Mt. Gox un CoinLab - ir sabojājis un pārvērtusies pārsteidzošu $ 75 miljonus tiesas prāvu. Tas, acīmredzot, lielākais prāva saistīta ar digitālo valūtu jebkad.

Abi uzņēmumi strādā ar Bitcoin apmaiņas jomā, spēlējot galveno lomu decentralizētas virtuālo ekonomiku. Mt. Gox ir, faktiski, ir pasaulē lielākais tīmekļa vietne, kas darbojas ar Bitcoin apmaiņu. Uzņēmums apstrādā vidēji $ 6 miljoni darījumu dienā, vērtību, kas iestājas par 76 procentiem no pasaules darījumu. No otras puses, Coinlab ir Newbie ar Bitcoin biznesā, kas ir piesaistīt ikviena uzmanību.

Partnerība starp divām vietnēm sākās februārī un Coinlab vajadzēja rīkoties Mt. GOX North-American pakalpojumi, jo tie ir japāņu uzņēmums.

Vismaz, tas bija plāns... Bet tagad, saskaņā ar federālā tiesā iesniegts pēc Coinlab s advokātu Vašingtonas štata, uzņēmums apgalvo, ka Mt. Gox ir pārkāpusi vienu no līgumu noteikumiem. Vienu, kas bija paredzēts, lai dotu Coinlab "ekskluzīvu piekļuvi" uz Ziemeļamerikas klientiem.

Coinlab arī padara vēl apsūdzību, sakot, ka Mt. Gox nav atļauts viņiem pāreju ziemeļamerikāņu un Kanādas klientus no Mt. Gox uz Coinlab, kā jau iepriekš panākta vienošanās. Acīmredzot, Mt. Gox "nav izdevies piegādāt visas paroles, Yubikeys, administratīvos pieteikšanos un jebkuru citu drošības informāciju, kas nepieciešama, lai CoinLab varētu uzņemties darbību no Bitcoin maiņas pakalpojumu klientiem ASV un Kanādā", teikts tiesā.

Tagad Coinlab pieprasa $ 75 miljonus zaudējumu. Un viņi saka, šī vērtība nav pat segt visus savus zaudējumus.

Via gawker.comCoinMade ir jaunais globālais Bitcoin tirgotāju katalogsJa jūs vēlaties atrast tiešsaistes veikalu, kas pieņem Bitcoin, jūs tagad var pārbaudīt jaunāko tirgotāja katalogā: CoinMade. Ar super pievilcīgu izskatu un ļoti intuitīvu veidni, šī kopiena vietā (bez reklāmas) tika izveidota ar to pašu Austrālijas komanda aiz maku uz iet CoinJar.

Tagad, katalogs ir gandrīz 100 veikali, bet daudz vairāk būtu savieno tuvāko dienu laikā. Bitcoin eksaminētājs deva tai tuvāk un konstatēja dažas pazīstamus uzņēmumus uz priekšējā lapā, piemēram Coingig.com, Reddit, Flattr, Avalon ASIC, BitPremier vai Humble Bundle, tikai nosaukt dažus no tiem.

Ir daudz kategorijām pieejami, sākot no Bitcoin rīkiem, lai veselības un skaistumkopšanas produktus. Tomēr ne visi var uzskaitīt kā tirgotājs pie CoinMade, jo tie ir daudz noteikumu: kopiena vietne nepieņem tirgotājiem, kas nodarbojas ar nelikumīgu preces vai tiešsaistes kazino, piemēram. Jūs varat atklāt pārējo noteikumu šeit.

Pievienojot savu tiešsaistes veikalu, lai mājas lapā ir viegli process.First, izveidot un kontu. Tad ejiet uz CoinMade, noklikšķiniet uz saites "iesniegtu jaunu veikalu", aizpildiet formu un gaidiet pārskatīšana jāveic. Tagad, platforma joprojām ir beta, lai lietas varētu būt nedaudz lēns tagad.

Via coindesk.com


Cointerra paziņo par jaudīgu 2 TH ASIC Bitcoin minerCointerra nesen paziņoja uzsākt savu pirmo produktu: a 2 TH / s ASIC Bitcoin mīnētājs. Ierīce tiks aprīkots ar četriem 28nm ASIC mikroshēmas darbojas 500 GH / s katrs, kas ir liels uzlabojums, salīdzinot ar ieguves iekārtām pašlaik tirgū, kas ir 110nm vai 65nm mikroshēmas.

Bet, saskaņā ar uzņēmuma, šī 2 TH / s Cointerra ogļracis - kas būs mazumtirdzniecības par 15,750- $ ir tikai sākums. Par ziņu pārējā būtu paziņots augusta beigās.

Kalnraču tiks izmitināti 2U gaisa dzesēšanu traukā un prognozēšanai enerģijas efektivitāti liecina 0,6 vati / GHS vai 1200 vati kopā. Šī jaunā ierīce būs autonomie ar barošanas un kontrolē caur Ethernet portu.

Tāpat kā daudzos citos gadījumos, Cointerra arī izmantojot iepriekšējā pasūtījuma sistēma, metode, ka lietotāji ir sākot ienīst, galvenokārt sakarā ar novēlotām piegādēm notiek ar citiem uzņēmumiem, piemēram, Butterfly Labs vai Avalon. Cointerra jau paziņoja, ka prognoze kuģniecības datums tiek vērsta līdz decembrim. Tomēr gadījumā, ja iepriekšējie pasūtījumi ierasties pēc paredzamo piegādes datumu, Cointerra nodrošina to kompensēs klientiem papildus sajaukšanai jaudu.

Let 's redzēt, kā tīkls reaģēs uz ierašanos šo jauno kalnračiem.

Via thegenesisblock.com


CoinTerra faili 7. NodaļaiTas bija pirms pāris īsas nedēļas, ka monētu Uguns ziņoja par finanšu issuesinside ieguves ražotāja un mākonis ieguves darbību CoinTerra. Laikā, kad mūsu pirmā ziņošanas, nenosaukts avots teicis Monētu Fire,

Jā, baumas un rumblings internetā un Reddit ir patiesi. CoinTerra ir uz draudēja sabrukt. Pirms došanās uz mūsu brīvdienu pārtraukuma runāt iekšā mūsu kompānija bija tas, ka mēs būtu sabrukšanu, bet pēc tam nāk atpakaļ no mūsu brīvdienu pārtraukuma, acīmredzot uzņēmuma advokāti ir atradis potenciālo risinājumu, bet tas, visticamāk, izraisīs mums deklarējot bankrota. Es neesmu iepazinies ar intīmu informāciju, bet es zinu, ka mēs nevaram būt darbu šeit daudz ilgāk.

Tajā laikā, vairāki avoti iekšpusē uzņēmuma stāstīja Coin Ugunsdzēsības redaktoriem un atbalstītājus, ka uzņēmums bija par draudēja sabrukt. Pēc atpalikusi rēķinus un maksātnespējai klientiem, CoinTerra meklē labāko iespējamo tiesisko risinājumu problēmu risināšanā.

Tagad šķiet, ka pieteikuma par 7 nodaļā bankrota bija labākais rezultāts attiecībā uz uzņēmumu un kā iegūto dokumentu CoinDesknow liecina, uzņēmums ir sasniedzis punktu, nav atgriešanās ar vienīgais iespējamais iznākums būt par bankcrupcy.

Coin Uguns turpinās sekot šo stāstu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin minerāli un investori nav naudas raidītāji, saka FinCEN

Post ICO

Britu sala vēlas kļūt par pasaulē pirmo Bitcoin centru: fiziskās kaltuves monētas ir daļa no plāna

Post ICO

Lielbritānijas aizdomās turētais apsūdzēts zādzībās 201 BTC no Wisconsin vīrieša

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin tagad var nopirkt jums pludmales luksusa dzīvokli Kiprā

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

BitGold uzsāk jaunu Bitcoin iedvesmoto zelta tirdzniecības platformu

Post ICO

Coinbase atver pirmo regulēto Bitcoin apmaiņu Amerikas Savienotajās Valstīs

Post ICO

Bitrefill paziņo par jaunu naudas pārvedumu sistēmu ar seleriju

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Bitcoin bankas, ko ražo Robocoin un PayMaq, ietekmē Dienvidkoreju un Spāniju

Post ICO

Coinsetter paplašina pakalpojumus pēc Kanādas Bitcoin apmaiņas CAVIRTEX iegādes