Coinsetter paplašina pakalpojumus pēc Kanādas Bitcoin apmaiņas CAVIRTEX iegādes | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Coinsetter paplašina pakalpojumus pēc Kanādas Bitcoin apmaiņas CAVIRTEX iegādes

Coinsetter paplašina pakalpojumus pēc Kanādas Bitcoin apmaiņas CAVIRTEX iegādes

New York balstītas Bitcoin apmaiņas Coinsetter ir paziņojusi par Kanādas Virtual biržas iegādi, kas dibināta 2011. Gadā, un galvenokārt pazīstama kā CAVIRTEX. Coinsetter lēmums iezīmē jauna paplašināšanās projekta pasaules BTC valūtas tirgū.

Saskaņā ar ASV platformas, iegāde "ir viena no lielākajām M & A [apvienošanās un pārņemšanas] piedāvājumus, lai notiek plaukstošajā digitālās valūtas telpā."

Pēc darījuma, CAVIRTEX ir atkārtoti savas durvis un atsāka darbību saskaņā Coinsetter vadībā. Kanādas apmaiņa paziņoja šā gada sākumā, ka tas būtu slēgšanu martā sakarā ar digitālo pārkāpumu, kas apdraudēta drošības informāciju.

Abi apmaiņa paliks aktīvs un dalīties instrumentus un resursus. "CAVIRTEX pāries izmantot Coinsetter tehnoloģija steku, un iekļaut to uzlabotas drošības standartus un praksi," Coinsetter atklāja preses relīzē.

Bez tam darbojas Coinsetter, Jaron Lukasiewicz tika nosaukts CEO CAVIRTEX. Jaunais CTO Kanādas platformas ir Marshall Swatt, kurš ir arī CTO Coinsetter.

Saskaņā ar Lukasiewicz "Coinsetter ir lepna padarīt Kanādas bitcoiners galvenā uzmanība mūsu uzņēmuma starpniecību CAVIRTEX, ienesīgāko un visilgākais Bitcoin apmaiņu Kanādā. Kopā mēs veidojam vēsturi, apvienojot talantus un resursus, lai sniegtu klientiem nepārspējamas BTC-CAD tirdzniecības pieredzi ar plašu iekšzemes bankas pārveduma iespējas, ieskaitot pilnu banku attiecības Kanādā. "

"Tirgotāji ir uzticams Coinsetter kopš 2012. Gada, lai nodrošinātu vislabāko kombināciju ātrgaitas tirdzniecības tehnoloģiju, ironclad drošību un likvīdos tirgos. Kā mēs integrēt Coinsetter ir CSX apmaiņas tehnoloģiju vērā CAVIRTEX tuvākajās nedēļās mēs izveidosim nepārspējamas Kanādas Bitcoin apmaiņu ar zemu latentuma tirdzniecības izpildi, maržinālās tirdzniecības un pieaugošo mijiedarbību ar klientiem, izmantojot mūsu Toronto birojā, "Swatt pievienots.

Nekas nemainīsies klientiem abu apmaiņu.

# 8220; Iepriekšējā konta turētājiem pie CAVIRTEX un Coinsetter joprojām būs iespēja izmantot savus esošos pieteikumdatus pie pašām mājas lapas, lai piekļūtu saviem kontiem, "paziņojumā presei piebilst.

"Nav klienti ir finansiāli ietekmēja kompromisu. (...) Mēs uzskatām, ļoti par mūsu spēju aizsargāt klientu naudas līdzekļus, un turpinās minimālas līdzekļus karstā maki," Lukasiewicz pastāstīja Coindesk.

Apguve notiek divus mēnešus pēc tam, kad Coinsetter izvirzīts otro kārtu finansēšanai, tādējādi kopējais līdz šim paaugstināta līdz 1,9 $ miljoniem summu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Startup mērķis ir palīdzēt musulmaņiem izņemt aizdevumus

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Austrālijas nodokļu administrācija (beidzot) izdod Bitcoin vadlīnijas

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

Bill Gates - Mēs neizmantojam bitēnu pie Gates fonda

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

Ķīniešu Google Baidu pieņem Bitcoin: vēl viens pazīme, ka Ķīna ir apmierināti ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

Kā pieņemt Bitcoin kā maksājumu? Sakiet jā, bet vienlaicīgi piesardzieties

Post ICO

Bitcoins uzmācīgs izskats, ko izmanto visu veidu pakalpojumus

Post ICO

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti