CoinsForTech uzsāk Bitcoin-only tirgus un digitālo kasešu pakalpojumu OneWallet.io | Latvian.globalsciencecollaboration.org

CoinsForTech uzsāk Bitcoin-only tirgus un digitālo kasešu pakalpojumu OneWallet.io

CoinsForTech uzsāk Bitcoin-only tirgus un digitālo kasešu pakalpojumu OneWallet.io

Jauna Bitcoin tikai tirgus aprīkots ar digitālo walletwas uzsākta šonedēļ Austrālijā. OneWallet.io tika izveidota ar Kvīnslendas bāzētā CoinsForTech, elektronikas interneta veikalu, kur vienīgais maksājuma veids ir arī digitālo naudu.

Jaunais Bitcoin iepirkšanās portāls jau ir parakstījušas vairāk nekā 600 produktus, un šobrīd kuģniecības visā pasaulē. Šīs cenas ir ļoti konkurētspējīgas, bet platforma nodrošina arī augsta līmeņa pircēja aizsardzību visiem tās produktiem, kas ietver apģērbu, smaržas, pulksteņi vai pat kalnrūpniecības iekārtas, starp citu elektroniku.

"Izmantojot Bitcoin kā līdzekli, mēs ievērojami samazinot izmaksas tirdzniecību starptautiskā mērogā. Mūsu tirgū ļauj pircējiem un pārdevējiem visā pasaulē, lai darījumus, neuztraucoties par pārmērīgiem valūtas konvertēšanas izmaksas vai ilgstoša darījumu laikiem", uz platformas dibinātājs, Lee Marburg, teica presei citē CoinTelegraph.

Saskaņā ar Marburgas, attīstība OneWallet.io iedvesmojis eBay veiksmīgas uzņēmējdarbības modeli. Tomēr platforma plāno uzlabot to, kā tiešsaistes pirkumi pašlaik veikti un ka to var izdarīt tikai, izmantojot globālo maksājuma veidu, piemēram Bitcoin.

Mūsu tirgū ļauj pircējiem un pārdevējiem visā pasaulē, lai darījumus, neuztraucoties par pārmērīgiem valūtas konvertēšanas izmaksas vai ilgstoša darījumu reizes. Drīz jums būs tūlītēja, nesalīdzināmu piekļūt tirgotājiem visā pasaulē neatkarīgi no to ģeogrāfiskās atrašanās vietas vai kāda viņu vietējā valūta var būt.

OneWallet.io tīmekļa vietne

Jaunais Bitcoin tiešsaistes tirgus ļauj tirgotājiem nevienā sarakstā, vai izsolīt savus produktus bez maksas visas maksas. Vēlāk, ja produkts tiek pārdots, platforma iekasēs 2% komisiju pārdevējam.

Bet kā tas integrāciju digitālo maka darbu šajā gadījumā? Anytime lietotājs reģistrē ar tirgū, sistēma ģenerē maku. Tomēr, izmantojot šo seifu nav obligāta, tikai ieteikums. Uzņēmums apgalvo, ka šī funkcija ir īpaši noderīga Bitcoin jauniņos, jo to var droši darbināt bez daudz tehniskās zināšanas. Mērķis ir "nodrošināt salīdzinoši hands-off metodi iesācējiem iesaistīties Bitcoin".

Bez tam, "[lietotāju] var palikt anonīma, jo [viņi] gribētu", jo Austrālijas kompānija neliks slepenu informāciju, kas var viegli apdraudēta.

OneWallet.io s tirgotāji cieši skatās uzņēmums

Kas būs pārliecināties, ka visi pārdevēji pildīt savus solījumus. Platforma arī garantē, ka būs jāmaksā par kompensācijām, ja tirgotāji nespēj to darīt. Kopumā uzņēmums vēlas nodrošināt drošu pieredzi ikvienam, ar uzsvaru uz lietotājiem, tagad, ņemot pirmos soļus Bitcoin pasaulē.

Attēlu avots: OneWallet.io

Saistītās ziņas


Post ICO

100 000 Dogecoin radio raidītāju

Post ICO

Butterfly Labs anonīmi pērk Buttcoin.org, lai novērstu scam rakstu

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem?

Post ICO

Redzi pirmo Bitcoin bērnu

Post ICO

Bitcoin Foundation Komentārs par Ņujorkas Finanšu pakalpojumu departamenta BitLicense Delay

Post ICO

Lielbritānijas varas iestādes apgalvo, ka naudas atmazgāšanas noteikumi neattiecas uz Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Avalon var iegūt 200 miljonu dolāru ieguldījumu un 20 nm tehnoloģiju, lai kļūtu par kalnrūpniecības tirgus līderi

Post ICO

Coinsetter paplašina pakalpojumus pēc Kanādas Bitcoin apmaiņas CAVIRTEX iegādes

Post ICO

BitFury palielina vēl 6 miljonus ASV dolāru pēdējā finansējuma kārtā

Post ICO

Bitcoiners var nopirkt BTC 3000 mazumtirdzniecības uzņēmumos Spānijā

Post ICO

Bitcoins uzmācīgs izskats, ko izmanto visu veidu pakalpojumus