Cryptocurrency Dark Market Evolution pazūd | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Cryptocurrency Dark Market Evolution pazūd

Cryptocurrency Dark Market Evolution pazūd

Attīstīšana stāsts.

Pirms Vairākas stundas loceklis personāla tumšā Net Market Evolution publicēta Reddit brīdinājumu, ka, viņaprāt administratori vietā drīz būs saplūšanas un darbojas ar līdzekļiem, kas bija novietoti vietnes Darījuma.

Reddit ziņa no lietotāja NSWGreat ievietojis pavedienu nosaukumu [Sūdzība / Brīdinājums] EVOLUTION admins EXIT izkrāpšanas.

Es ienīstu to uzrādītāja sliktas ziņas, bet es esmu aizdomīgs pēdējo dienu ar izņemšana nedarbojas un admins parasti tiek vairāk tālāk nāk skaidrojot man, kāpēc viņi ir lēni, bet tās nebija šoreiz. Tikai tur dod man termiņus

Man ir administratora tiesības, lai redzētu daļas muguras beigās, admins gatavojas iziet scam ar visiem līdzekļiem. Ne viena izņemšana ir gājusi cauri gandrīz nedēļu. Automātiskie izņemšana tika atspējots, kas ir tikai dara retos gadījumos

Es esmu tik žēl, bet VERTO un Kimble ir fucked mūs visus. Man ir vairāk nekā $ 20000 darījuma kontā sevi no pārdošanas.

Es nevaru fucking noticēt, absolūtu putas. Es dodu šo brīdinājumu jums visiem, tiklīdz es, iespējams, varētu no.

Sastopoties Kimble un VERTO par to, viņi apstiprināja to, un viņi dara to tieši tagad.

Īss, bet pēc tam, kad ziņa tika veikti Reddit Evolution vietā gāja bezsaistē stundas laikā.

Šajā laikā tas nav skaidrs, cik daudz bitcoins divi darbinieki, iespējams, paņēma no tirgus, bet lēš no moderatoriem runājošiem nereģistrēšanu monēta kamīna monētu skaits nekā 41,000 BTC.

Vairākas dienas pirms pāris pārdevēji uz vietas bija kļuvis aizdomīgi ar vienu stāsta Monētu Fire,

Lietas likās mazliet off. E-pasti bija gandrīz tikai tiek ignorētas. Mans Izņemšana tika aizņem ilgāku laiku, bet apstrādāti manuāli, un es sāku justies kā viss nebija taisnība. Es nolēmu pagājušajā naktī atsaukt viss man bija uz vietas un tikai gaidīt to dažas dienas, bet mana izņemt netika apstrādāta, un tagad šeit mēs esam nākamajā dienā, un tas ir pagājis.

Es domāju, ka es būtu atsaukts viss pirms dažām dienām, bet šķiet, ka tas būtu noturējies anyways.

Vēl viens pārdevējs galvenokārt nodarbojas ar narkotiku pazīstams kā molinēzijas teicis Monētu Uguns viņiem jautājumus izstāsies no vietas vairākas dienas atpakaļ, un tad, kad audzina jautājumus Evolution darbiniekiem viņi atrada BTC anulē apturēta un apsūdzību par krāpšanu.

Jāšanās Smieklīgi ir... Viņi aptur mums krāpšanu... Visu laiku viņi plāno izbraucot ar milzīgu līmeņa krāpšanu. Ja ir redzams, ka viens nāk, uzskatot, cik daudz BTC mēs pārvietots caur vietni un pēkšņi mēs nevarējām vairs. - Anonymous pārdevējs pārdod Molly.

Pārdevējs atzina, ka viņi ir zaudējuši vismaz 20000 USD turēja uz tirgū. Kad nospiests par to, kāpēc viņi tur tik daudz BTC uz vietas viņi atzina, ka viņi bija atstājot to pasūtījumus skaidrs.

Tā kā vietnes dibinātājiem Kimble un VERTO iespējams, tika plāno padarītu izeja ar portāla bitcoins viņi ļāva dažiem mazākiem izņemšana, lai notīrītu manuāli, lai pārliecinātos, ka citi nebija gaidījis gaidāmo krāpšanu. Viņi turpināja ļaut bitcoins uzkrāt starplaikā.

Viens pārdevējs uz Evolution ir izveidojusi veikalu citā tirgū, un norādot, ka viņi turpinās nosūtīt preci, pat ja tās nav iespējams saņemt monētas no Evolution, jo viņi saprot daudzi cilvēki zaudēja monētas Šajā zādzību.

Par Evolution īpašnieki nav konstatētas, bet daudzi online ir norādījuši, tie ir no TOR kāršanas forumā. TAA ir pazīstama ar kredītkaršu numuru zādzību, un apgalvojumu, ka Evolution īpašniekiem nekad liegta.

Šie jautājumi veida ir tas, ko OpenBazaarhopes risināt, radot decentralizētu tirgus vietu tūlītēju tirdzniecību, izmantojot Bitcoin.

Image pieklājīgi Raul Lieberwirth.

Saistītās ziņas


Post ICO

Novietojiet savas digitālās monētas jaunajā tiešsaistes kazino Bitoomba

Post ICO

Bobby Lee un Brock Pierce vietā Shrem un Karpeles vietā Bitcoin fonds: izvēle izraisa pretrunas

Post ICO

Vēl viena Bitcoin vietne nokauj putekļus

Post ICO

Amerikāņu uzņēmējs cenšas uzlabot savu Blockchain Valley ar Teslas palīdzību

Post ICO

Bitcoin ceļošanai: spēlē debesīs

Post ICO

Bitcoin varētu saskarties ar izzušanu no savas kara

Post ICO

Vai Bitcoin ATM mašīnas varētu būt nākotnes banku sistēma?

Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Bitstamp apstiprina noguldījumu adreses problēmu

Post ICO

Centrālā Kipras Banka pret Bitcoin: nav atļauju ar kriptvulāciņu saistītām darbībām

Post ICO

Bitcoin tirdzniecības platforma GBL pazūd līdz ar 4,1 miljonu dolāru nozagšanu no ieguldītājiem

Post ICO

Bitcoin cenu prognozes 2018. gadam: ekspertu apkopojums