Cryptsy guļ par sekot visiem valsts likumiem | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Cryptsy guļ par sekot visiem valsts likumiem

Cryptsy guļ par sekot visiem valsts likumiem

Par kriptonauda valūtas Cryptsyhas sen norādīja, ka tas atbilst visiem likumiem un noteikumiem par darbību apmaiņu. Katras lapas maiņas parāda MSB reģistrācijas numurs un noteikumi pakalpojuma pārrunāt to, apakšā tie ir MSB licences turētājam. Uzņēmums ietilpst FinCEN vadlīnijām naudas pakalpojumu uzņēmumiem papildus valsts līmeņa vadlīnijas, noteikumiem un likumiem, attiecībā uz valstīm, kurā tā darbojas.

Footer no Cryptsy mājas lapā

Cryptsy jau sen publiski paziņoja, izmantojot vairākus ceļi, ka uzņēmums pilnībā atbilst allapplicable tiesību akti saistībā apmainoties naudas. Monētu Fire izmeklēšanā ir konstatēts, ka, lai gan Cryptsy ir pilnībā reģistrēta FinCEN darboties naudas apkalpošanas biznesu, viņiem trūkst atbilstošas ​​reģistrāciju un spēja legāli darboties lielākajā daļā ASV štatos. MSB reģistrācijas numurs 31000061019575 atgriežas Projekta ieguldītāju Inc., kas veic uzņēmējdarbību kā Cryptsy.

Cryptsy FinCEN reģistrācija

Delray Beach Florida uzņēmums neatbildēja uz vairākkārtējiem Coin Fire pieprasījumiem piemērojamos valsts apliecību numurus, kā arī viņi reaģē uz vairākiem mēģinājumiem komentāru. Kā daļu no izmeklēšanas, monētas Fire pētniecības komanda sāka meklē Projekta investors Inc statusu vairākās valstīs, lai noteiktu, kur tās tika pienācīgi licencēta darboties kā naudas pakalpojumu biznesu. Mēs arī runājām ar Adam Atlas, advokātu, kas specializējas juridiskos pakalpojumus naudu pakalpojumu uzņēmumiem un virtuālo valūtu uzņēmumu papildu informāciju par valsts licences un reģistrācijas Amerikas Savienotajās Valstīs.

Mr Adam Atlas, Esquire

Mr Atlas vada firmu Adam Atlas zvērināts advokāts. Mr Atlas ieguvis bakalaura Civillikuma, bakalaura kopējās likuma un zinātņu bakalaura grāds politikas zinātnē ar izcilību, visi no McGill University, kas iekļauti gada uz apmaiņu Nacionālajā universitātē Singapūrā. Atlas ir bijis Advokātu kolēģijas loceklis valsts New York un bārā provinces Kvebekas par kopš 1998. Viņa firma radījusi dažus publicēto vadlīniju virtuālo valūtu FinCEN. Apmaiņa, piemēram, Cryptsy ir nepieciešams, lai iegūtu MSB reģistrāciju ar FinCEN, un tad reģistrēt un jāsniedz licences atsevišķām valstīm un teritorijām pirms uzņēmējdarbības. Kamēr FinCEN reģistrācija ir salīdzinoši vienkārši uzņēmums, lai nodrošinātu, daudzas valstis ir nepieciešama licence par šo uzņēmējdarbības veidu. Kam nav šīs licences, vienlaikus piedāvājot pakalpojumus klientiem šajās valstīs var nākt ar nopietnām sekām. Mr Atlas pastāstīja Monētu uguns,

"Kad jūs esat potenciālais MSB jums ir jālūdz ja esat MSB saskaņā ar federālo likumu, un arī uzdot jautājumu zem katru valsts banku likumu. Ir nedaudz valstis, piemēram, Montana, kas nav MSB licences prasības." Tikai reģistrējoties FinCEN nav pēkšņi padara uzņēmumu juridisko darboties visās valstīs un teritorijās ar Mr. Atlas pastāstot, "Īsā atbilde ir nē, bet ilgākā atbilde ir tāda, ka ir nedaudz valstīm, kam nav regulēt MSBs vai VCBs jūs varat sākt darbību. "

Vienkārši atverot veikalu internetā bez attiecīgām licencēm daudzās valstīs var izraisīt tālejošas sekas.

Mr Atlas teica: "Ja jūs esat noteikts, ka darbojas arī naudas apkalpošanas biznesu bez nepieciešamās apliecības piemērojama saskaņā ar valsts tiesību aktiem, jums ir pakļauti civillietās un potenciālajiem kriminālsodus gan valsts tiesību aktos un atsisties saskaņā ar federālo likumu, jo ASV kodu saka, ka tā ir federāla pārkāpums būt pārkāpums valsts likumu ".

Virginia MSB saraksts

Valstis, kas neprasa licenci darboties kā MSB vai VCB, piemēram, Montana, netika iekļautas monētu Fire licences meklēšanu. Visos gadījumos, kad valsts vai teritorija reaģēja uz mūsu pieprasījumu, mums teica, ka projekts Investori un Crypsty nav atļauts darbībām teritorijā vai valstī ar nu nosaukumu. Licenču katrā valstī vai teritorijā trūkums lido tieši saskaroties ar Cryptsy apgalvojumiem, ka uzņēmums ir pilnībā atbilst visiem spēkā esošajiem likumiem un noteikumiem, kas darbojas kā apmaiņa ASV. [Tabula id = 9 /]

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin Job Fair iepazīstas ar Losandželosu, Amerikas Savienotajās Valstīs visvairāk Bitcoin draudzīgo pilsētu

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Vai Kenija varētu būt jauns lielais ierašanās Bitcoin Visumā?

Post ICO

CoinSummit San Francisco izsludina programmu ar Bitcoin saistītiem profesionāļiem

Post ICO

Fizisks Bitcoin kabelis ar biometrisko autentifikāciju? CryptoLabs uzsāks darbību 2015. gadā

Post ICO

Tikai četrās dienās 3 miljoni ASV dolāru - klienti izmanto KnCMiner Bitcoin kalnrūpniecības iekārtas

Post ICO

Bitcoin ziņu atjauninājums 5. decembrī

Post ICO

Austrālija uzskata, ka Bitcoin tiek regulēta kā valūta

Post ICO

BNP Paribas: Bitcoin tech varētu padarīt vērtspapīru sabiedrību novecojušus

Post ICO

Labdarības iestādes: vispārējs Bitcoinphobia gadījums

Post ICO

BitOasis uzsāk Tuvo Austrumu pirmo Bitcoin pirkšanas platformu

Post ICO

Coinbase atsakās apstrādāt Bitcoin maksājumus Vašingtonas marihuānas ambulantiem