Kipras policija izmeklē Neo & Bee: CEO Danny Brewster joprojām trūkst | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kipras policija izmeklē Neo & Bee: CEO Danny Brewster joprojām trūkst

Kipras policija izmeklē Neo & Bee: CEO Danny Brewster joprojām trūkst

Vismaz divi klienti jau ir iesniegti sūdzības policijā Cyprusagainst ar Bitcoin uzņēmuma Neo & Bee. Vietējās varas iestādes pašlaik izmeklējam iespējamo krāpšanu, savukārt uzņēmuma vadītājs Danny Brewster joprojām trūkst. 

Sūdzības tika iesniegts agrāk šonedēļ, saskaņā ar rakstu, ko Kipras Mail, kas arī atklāj, ka upuri maksā € 20,000 un € 15,000 Neo & Bee, bet nekad nav saņēmis savu Bitcoins publicēts.

Kiprietis laikraksts citē policijas birojs, kurš piebilst, ka varas iestādes apsver uzslāņojumus no citiem lietā iesaistīto cilvēku.

Danny Brewster ir iespējams, zaudēti draudus pret savu ģimeni, kurā viņš apgalvoja, ka ir jāziņo policijai. "Pēc šīs ziņas par forumu, es saņēmu tiešus draudus vērsti tieši pie mana meita, viņi ir ziņots attiecīgajām iestādēm, kad tika veikti šie draudi Paņēmu padomu palikt ārpus Kipras un noņemt kontaktu ar ikvienu, kas varētu būt atbildīgā par draudiem, tas ietver ne runāt ar darbiniekiem, kas varētu būt atbildīgs, "atklāja tiešsaistes ziņu raksta Neo & Bee direktors.

Brewster sākotnēji paziņoja, viņš atstāja salu uz "īstermiņa pagaidu kārtā", lai palielinātu jaunu kārtu ieguldījumu uzņēmumā. Neskatoties uz to, tagad viņš saka, ka viņš mainīja savas domas, kad draudi tika pret savu meitu. Tajā brīdī viņš nolēma palikt ārā no valsts, un atstāt uzņēmumu.

"Katru Bitcoin iegūti un izmantoti tiek uzskaitīta, jebkādi apgalvojumi par naudas piesavināšanos, ir nekas, bet tukšiem prasībām, kam nav pamats", Brewster pievienots, citē Kipras Mail.

Tomēr, gan klientiem un iestādēm varētu būt iemesli aizdomām sakarā ar to, ka uzņēmuma galvenais birojs Nikosijā tagad pametis. Neviens pašlaik strādā pie Kipras balstītas biroju, jo visi darbinieki pameta kompāniju nesaņemot viņu algas martā.Čehijas uzņēmums Boscombe Pierlytics tagad pieņem iepriekšējus pasūtījumus par jaunām Bitcoin kalnrūpniecības iekārtāmPar Bitcoin ASIC ieguves aparatūras ražotāji Boscombe Pierlytics atvēra savu tiešsaistes veikalu šo otrdien (10), un tas jau ir veikt iepriekšējos pasūtījumus saviem ASIC kalnračiem.

Uzņēmuma "ēdienkarte" ietver trīs dažādas vienības: šo Boscombe Miner pērkona 1000 pie 1 TH / S, kas Boscombe Miner Firestorm 2000 at 2 TH / S un arī Boscombe Miner Hurricane 3000 pie 3 TH / S. Visas iekārtas izmanto "jaunizveidoto ASIC mikroshēma īpaši izstrādāta Bitcoin ieguvei, kas nodrošina lielāku jaudu ar uzlabotu efektivitāti, samazinot apjomu vati nepieciešami, lai darbinātu vienību," teikts preses relīzi.

"Mūsu mērķis ir nodrošināt cenu, kas ir ļoti pievilcīgs" un aparatūru, kas var "sniegt stabilu un ātru investīciju atdevi," sacīja Zden? K Skupe ?, CEO uzņēmuma, kas atrodas Prāgā, Čehijā.

Bez tam, visas vienības, ko ražo Boscombe būs novedusi ekrānu priekšā, kas tiks darbojas pamatdatus, tostarp hashrate. Ar šīm jaunajām funkcijām, uzņēmums sola sniegt labus produktus par konkurētspējīgu cenu, un cer, ka "interesantu ietekmi uz Bitcoin kalnrūpniecības tirgū".

Pirmie partijas par Boscombe Miner negaiss 1000 un Boscombe Miner Firestorm 2000 būs kuģniecības 2014. Gada janvārī pirmie 200 vienības Hurricane 3000 būtu nosūtīti februāra vidū.


Dānijas Bitcoin platforma BIPS hacked: 1,295 BTC nozagtsViena no lielākajām Eiropas Bitcoin uzņēmumu, Dānijas platforma RKP, tika uzbruka pagājušajā piektdienā (22). Heist deva 1295 BTC ar hakeriem, ekvivalents vairāk nekā miljons $ 1 atbilstoši šīs otrdienas (26) valūtas maiņas kursu.

Aizdomās turētās personas ielauzās RKP serveriem un iztukšoja saturu 22.000 maki pieder šīs platformas klientiem, The Hacker News ziņo. Maiņas un maksājumu procesors, kas arī bija seifa pakalpojumus līdz šim, tagad ir informēt visas iesaistītās Bitcoiners.

"Lai aizsargātu veiksmīgu tirgotājs pārstrādes uzņēmumu, RKP ir nolēmusi uz laiku slēgt savu patērētāju maku iniciatīvu", kompānija paziņoja savā tīmekļa vietnē. "RKP ir bijis mērķis koordinētā uzbrukumu, un pēc drošības pārkāptas. Vairākas patērētāju maciņi ir uzlauzts un RKP būs sazinoties ietekmētajiem lietotājiem", ziņojums piebilst.

Acīmredzot, kapāt bija dažādi posmi. Pirmā notika novembrī 15, kad hakeri sāka aa DDoS (Distributed Denial of Service) uzbrukums uz platformas. Darbība bija pirmsākumi Krievijā un citās bijušajās URSS valstīs, kas atrodas tajā pašā Eiropas teritorijā.

Pēc šīs epizodes, vēl DDoS uzsāka divas dienas vēlāk. Taču šoreiz hakeri ieguvuši piekļuvi tūkstošiem Bitcoin maki, ir iespēja vēlāk nozagt 1295 BTC.

Rezultātā RKP būs īslaicīgi slēgt seifa iniciatīvu koncentrēties uz reālā laika tirgotāja pārstrādes uzņēmumu, kas nav iekļauts uzglabāšanu Bitcoins. Pēc tam RKP izskatīs atkārtoti ieviest seifa iniciatīvu ar atkārtoti arhitektūra drošības modeli.

Patērētājs maks iniciatīva nav bijusi RKP pamatdarbība un kā tāda diemžēl skar vairākiem lietotājiem nav ietekmējusi RKP komersantu piesaistīšanas.

Saskaņā ar RKP, visi esošie lietotāji tagad tiks lūgts nodot savas Bitcoins citiem maku solutionsand skarto lietotāju drošības pārkāpums sazināsies.

Saistītās ziņas


Post ICO

BitPay jaunais atvērtā koda projekts Bitcore palīdz Bitcoin lietotņu izstrādātājiem

Post ICO

Ņujorkas katoļu baznīca pieņem kriptokultūras ziedojumus

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

Butterfly Labs anonīmi pērk Buttcoin.org, lai novērstu scam rakstu

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Dell tagad pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin ir Agorist primer

Post ICO

Bitcoin London 2013: Eiropas mīlestība pret krājuma valūtu, jauna bankomāta mašīna un daudz jaunu uzņēmumu

Post ICO

Bitcoin sasniedz jaunu pagrieziena punktu: 10000 tirgotāji Tagad pieņem valūtu

Post ICO

Britu banku asociācija mēģina cīnīties pret Bitcoin izaugsmi Apvienotajā Karalistē

Post ICO

Bitcoin prognožu platforma Predictious tagad piedāvā izplatīšanas līgumus

Post ICO

Bitcoiners sagrauj viņu iPhone, kad Apple saka nē uz Blockchain app