Tumšie nelegālie tirgus operatori pazūd ar $ 12 miljoniem Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tumšie nelegālie tirgus operatori pazūd ar $ 12 miljoniem Bitcoin

Tumšie nelegālie tirgus operatori pazūd ar $ 12 miljoniem Bitcoin

Divi administratori atbild par tiešsaistes nelikumīga Bazāra Evolution Marketplace ir pazuduši vairāk nekā $ 12 miljoni Bitcoin. Operatori - pazīstami kā VERTO un Kimble - ir pazudis kopš otrdienas (17.) naktī.

Ziņas nav pārsteigums pāris Bitcoiners un lietotājiem platformas. Reddit lietotājs NSWGreat, kurš apgalvo, ka daļa no nelikumīgām Marketplace darbinieku, izvirzīja sarkanu karogu pirms operatoru izzušanas. Lietotājs publicēja Poston arī DarkNetMarkets subreddit nosaukumu "Evolution Iziet Scam".

Es ienīstu to uzrādītāja sliktas ziņas, bet es esmu aizdomīgs pēdējo dienu ar izņemšana nedarbojas un admins parasti tiek vairāk tālāk nāk skaidrojot man, kāpēc viņi ir lēni, bet tās nebija šoreiz. Tikai tur dod man termiņus.

Man ir administratora tiesības, lai redzētu daļas muguras beigās, admins gatavojas "izejas scam" ar visiem līdzekļiem. Ne viena izņemšana ir gājusi cauri gandrīz nedēļu. Automātiskie izņemšana tika atspējots, kas ir tikai dara retos gadījumos

(...) Man ir vairāk nekā $ 20000 darījuma kontā sevi no pārdošanas. (...) Es nevaru noticēt. Es dodu šo brīdinājumu jums visiem, tiklīdz es, iespējams, varētu no. Sastopoties Kimble un VERTO par to, viņi apstiprināja to, un viņi dara to tieši tagad.

Ziņojums norāda, ka abi administratori apstiprināja scam. Apmēram stundu vēlāk vietne tika slēgta. NSWGreat vēlāk publicēja pāris atjauninājumiem, apstiprinot Marketplace serveri bija uz leju, ieskaitot atpakaļ uz augšu servera, ko darbinieki izmanto.

"Es atvainojos ikvienam zaudējumus un, es esmu izķidātas un mēms. Es jūtos tik nodevis. Jā, tas ir reāls, nē tas nav uzturēšanu. Nē, es nevaru palīdzēt nevienam. Evolūcija var oficiāli būt likts uz sienas kaunu. Es vēlos es varētu no izdarīt vairāk, es ceru, ka jūs varat piedot man nav pamanījis, un runājot jau agrāk, "NSWGreat pievienots.

Krāpnieki neilgi pēc notiesāšanu Ross Ulbricht, kurš devās ar tiešsaistes pseidonīmu Dread Pirate Roberts un vadīja nelegālo narkotiku bazāru Silk Road kļūst publiski.

Par Evolution Marketplace, kas ir viens no lielākajiem nelegālās platformām darbojas dziļā tīmeklī sabrukums, nozīmē milzīgus zaudējumus vairākiem komersantiem. Divi pārdevēji runāja ar Guardianand atklāja sekas šo "izejas scam".

Viens no tirgotājiem bija darbs ar tirgū pēdējo divu gadu laikā. "Tagad tas ir pagājis; Es tikko zaudējis savu karjeru ", un apmēram $ 5000 scam. Otra tirgotājs apgalvo, ka ir zaudējis $ 50,000 vērtībā BTC." Es esmu zaudējis visu, kas man bija strādājis par pagājušajā gadā. Tas bija mans pensiju fonds ", pārdevējs teica.

Stāsts tur attīstīt visā trešdien (18). Vēl Reddit lietotājs, šis viens sauc Dziļais minets, paziņoja, tiešsaistē, kas VERTO un Kimble bija 24 stundas, lai atgrieztu naudu, vai viņš būtu viņu identitāte publiski.

Par administratori saņēmu ziņu, bet to atbilde nebija ko dziļais gaidīts. VERTO un Kimble acīmredzot mēģināja uzpirkt Reddit lietotājs, bet dziļais minets nepieņēma 5000 $, un tur savu vārdu.

"Es nedomāju, ka tas ir godīgi cilvēki aplaupīts kā šis," Dziļais minets piebilda. The Guardian ziņo, ka mēģināja sazināties ar Reddit lietotājs, bet vēl nav saņēmusi atbildi.

Tikmēr, tad par BTC cena ir strauji no apmēram $ 290 līdz $ 253. Sliktās ziņas, šķiet, ir pārtraukta eksponenciālo vērtības pieaugumu, kas sākās marta sākumā.

Saistītās ziņas


Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Bitcoin draudzīga pārdošanas sistēma BitPOS, kas sāka darboties Austrālijā, ir baumas par slepeno projektu

Post ICO

Centrālā Kipras Banka saka: Bitcoin nav nelikumīgs un stiprina Neo & Bee kriptogrāfijas pakalpojumu

Post ICO

Centrālā Kipras Banka pret Bitcoin: nav atļauju ar kriptvulāciņu saistītām darbībām

Post ICO

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Post ICO

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Post ICO

2013. gada Bitcoin raksts varētu būt šīs krievu vietnes sabrukums

Post ICO

BitPay piedāvā finansiālu stimulu Bitcoin-friendly izstrādātājiem pie LAUNCH Hackathon

Post ICO

11 Viesnīcas un hosteļi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai

Post ICO

Bill Egan, eGifter: mēs strādājam, lai iegūtu dažus zīmolus, kas patiešām būtu aizraujoši Bitcoin kopienai

Post ICO

Bitcoiners ir pesimistiski par Bitcoin cenu 2015. gadā