Dokumentārais dzīve Bitcoin sākas otrdien | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Dokumentārais dzīve Bitcoin sākas otrdien

Dokumentārais dzīve Bitcoin sākas otrdien

Pirms vairāk nekā mēneša, 99Bitcoins iepazīstināja ar pāris Austin un Beccyto jums. Viņus drīz precēties brīdī, kaut ko, kas jau ir noticis, bet to, kas nāks nākamais būs nekas kā parastajā newlywed dzīvi.

Pāris no Provo, Utah, paziņoja, ka pēc viņu kāzām viņi gatavojas dzīvot tikai Bitcoins 90 daysand piedzīvojumu tagad sākas. Pārtika, degviela, internets, katru lieta (pat īre),... Viss tiks izmaksāta ar kriptonauda!

Austin Craig un Beccy Bingham Craig sāka līdzekļu vākšanas campaingin platformas Kickstarter un arī savā oficiālajā tīmekļa vietnē, vākšana $ 72,000, kā arī 82 BTC (vairāk nekā $ 7000 no Bitcoin pašreizējo vērtību), lai samaksātu filmēšanas komandu tapšanā dokumentālo laikā. Tās tika arī centās pārliecināt savus darba devējus pievērst savas algas Bitcoin.

Austin atklāj viņa mērķis ir "paplašināt kopienu cilvēku pieņemot Bitcoin", it īpaši vidējā Amerikā. Lai to izdarītu, aktieris un video konsultants plāno pārliecināt vietējos tirgotājus un citus cilvēkus pieņemt kriptonauda gaitā nākamo trīs mēnešu laikā. Tāpat kā, piemēram, pārliecinot tās saimniekam pieņemt Bitcoins kā forma nomaksāt īri.

Saskaņā ar projekta mājas lapā, piedzīvojumu sitieni-off šo otrdien (23), un jūs varat sagaidīt, lai redzētu jaunāko informāciju par to mājas lapā, un, izmantojot sociālo mediju. Veiksmi!

Via forbes.comNezinu, ko tas nozīmē? Pārbaudiet to Bitcoin vārdnīcāVai Jūs esat jauns ar Bitcoin pasaulē un daži vārdi vai izteicieni joprojām ir mulsinoši? Nu, pievienoties klubam... Tas nav viegli saprast Bitcoin ja esat iesācējs šajā Visumā, SOA GitHub ziedotājs radīja Bitcoin vārdnīcu, lai palīdzētu ikvienam ar kriptonauda saistītu šaubām.

Bitcoin Vārdnīca v0.2, ko "oleganza" publicēts, tika publiskots pirms septiņām dienām, un jau ieguva atjauninājumu. Ideja, iespējams, palīdzēs vairākas jaunpienācējiem, kas vēlas, lai pilnībā izprastu ekosistēmas Visumu.

Glosārijs autors atstāja vēstījumu skatītājiem pēc viņa darbu publicēšanai:

Dažas neparastas termini bieži tiek izmantoti Bitcoin dokumentāciju un diskusijas, piemēram, TX vai Coinbase. Vai vārdi kā scriptPubKey bija slikti izvēlēti un tagad pelna papildu paskaidrojumu. Šī vārdnīca palīdzēs jums saprast precīzu nozīmi visu Bitcoin saistītu terminu.

Brīdinājums: šī vārdnīca vēl nav pilnībā pārskatīta un var būt dažas kļūdas. Lūdzam norādīt visus jautājumus, vai klons šo repo un iesniegt izvelkamās pieprasījumus. Paldies!

Šajā glosārijā jūs atradīsiet būtiskos terminus, piemēram, nozīmē "adrese" vai "bloķēt", bet arī sarežģītākas izteiksmes, piemēram, "base58check" vai "varInt", kā arī īsu paskaidrojumu par 51% uzbrukumu vai ASIC.


Nezinu ko darīt ar visiem saviem bitinotiem? Šeit ir dažas vietas, kur tos varat tērētVai jūsu maku tik pilna Bitcoins jūs nevarat pat aizvērt? Labi, šī garīgā attēlu nedarbojas, galvenokārt tāpēc, ka Bitcoin nekad walletcan būt pārāk pilna. Jebkurā gadījumā, jūs vēlaties zināt, kur jūs varat pavadīt šos monētas? Mēs piedāvājam jums piecas lieliskas vietas, bet, ja jūs esat ziņkārīgs un vēlas uzzināt vairāk, jūs varat pārbaudīt pilnu sarakstu šeit.

1. Bitcoin veikals

Viens no slavenākajiem tīmekļa vietnēm, kur lietotāji var pavadīt savu digitālo valūtu. BitcoinStore.com ir viss, no aparatūras ar sporta inventāru.

2. Web pasaule Īrija

Šī vietne pārdod web hostinga pakalpojumus, un tagad pieņem Bitcoin kā maksājuma veidu. WebWorlIreland.com, no Īrijas, piedāvā pakalpojumus, piemēram, atbalsts vai web hostingu.

3. BTC veikals

Vēl viena lieliska platforma, lai pavadīt savu Bitcoins par elektronisko iekārtu un piederumu BTCShop.com.

4. Modup

Modup.com ir labi zināms piegādātājs nootropie līdzekļi, piemēram, piracetāms vai modafinila dažu populāru izziņas uzlabotājus starp tech sabiedrībā.

5. Happy Tree Kosmētika

Lūk, kaut tikai meitenes, interesantu vietni, kas pārdod kosmētiku un pieņem Bitcoins. Jūs varat atrast visu, sākot no lūpu balzāmu pie luksusa eļļām, pie HappyTreeCosmetics.com.

Via spendbitcoins.com


Dorian Nakamoto ir nopelnījis tiesas prāvu pret Newsweek: šis raksts ievaino manu ģimeniDorian Nakamoto, cilvēks Newsweek "apsūdzēts" būt veidotājs Bitcoin, tagad plāno iesūdzēt tiesā žurnālu. 65 gadus vecs vīrietis, kurš dzīvo Kalifornijā, ir kopfinansējuma viņa tiesā pret Newsweek, kas joprojām saglabā savu rakstu un Leai McGrath Goodman, žurnālists, kurš rakstīt to.

Dorian Nakamoto Juridiskā Aizsardzības fonds - vai īsāka un tiešsaistes versija NewsweekLied.com- pieņemamus dinations izmantojot bankas karti, kā arī Bitcoin, protams.

Bez vācot ieguldījumu Nakamoto ir iemesls, tīmekļa vietne ietver arī sarakstu ar apsūdzībām againts rakstu "Bitcoin sejā", kas iespiesta 2014. Gada martā.

Bez uzrādot "nepatiesu secinājumu", raksts "satur nepatiesu informāciju par to, un izgudroja un mainīti quotesfrom Dorian un viņa ģimenes locekļiem. Šī nav pirmā reize, kad šie apgalvojumi ir veikti pret raksta autors," rakstīts mājas lapā. Saskaņā ar mājas lapā, Leah McGrath Goodman iepriekš tika iesūdzēt par neslavas celšanu 2011. Gadā.

"Turklāt, intervijā pēc raksts tika publicēts, autors, šķiet, ir pilnīgi izgudrots papildu saruna ar Dorian atbalstīt savu versiju par šiem notikumiem," mājas lapā piebilst.

Dorian Nakamoto tagad plāno iesūdzēt, jo raksta "terorizēja" viņu un viņa ģimeni.

Ja Goodman secinājums bija taisnība, kas tas nav, tas nozīmētu, ka Dorian dzīvoja dubultu dzīvi, veicot praksi guļ, jau desmit gadus vai ilgāk, par viņa aktivitātēm, nodarbinātības un finanšu stāvokli, lai viņa ģimenei, ieskaitot viņa Vesa sieva un bērni.

Nav finansējuma mērķis ir noteikts, tomēr katrs ziedojums dosies Dorian Nakamoto palīdzēt viņam un viņa ģimenei ar citiem izdevumiem.

Pēc Newsweek sagrāves, tad Bitcoin kopiena bija ļoti dāsna un ziedojuši gandrīz $ 23,000 vērtu Bitcoin lai Dorian personīgai lietošanai. Tas bija tad, kad viņš, pirmkārt, nolēma iesūdzēt tiesā žurnālu un skaidri savu vārdu tiesā.

Attēlu avots: NewsweekLied.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin piedāvā patērētājiem izvēli, un tas tos apdraud

Post ICO

Bitcoin Mining - pārskats

Post ICO

Bitcoin aizdevumi pret Fiat aizdevumiem

Post ICO

Credit Suisse uzskata, ka Bitcoin ir nākotne apvienojumā ar tradicionālo finanšu sistēmu

Post ICO

Bitcoin palielina ES uzticamību Vācijas atzīšanas papēžiem

Post ICO

BitPay uzlabo Bitcoin maksājumus, veidojot jaunus atbalsta pasākumus

Post ICO

Bitcoin v0.9 atbrīvošana dos tirgotājiem jaunas funkcijas

Post ICO

Vai Bitcoin ATM mašīnas varētu būt nākotnes banku sistēma?

Post ICO

Butterfly Labs anonīmi pērk Buttcoin.org, lai novērstu scam rakstu

Post ICO

Bitcoin pakalpojumu HashingSpace atvērt datu centru Vašingtonā

Post ICO

Beļģijas finanšu ministrs nenosaka problēmas starp nacionālo banku un Bitcoin

Post ICO

Dogecoin maiņa uz AuxPoW