Vai jums vēl nav nekādu Bitcoin? Tu esi ieskrūvēts | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vai jums vēl nav nekādu Bitcoin? Tu esi ieskrūvēts

Vai jums vēl nav nekādu Bitcoin? Tu esi ieskrūvēts

Daudzi cilvēki runā par Bitcoin burbulis pēdējā laikā. Personīgi man ir tendence, lai izvairītos no šiem veida sarunām, jo ​​viņi nekad, šķiet, vienoties ar beigām. Tagad es neesmu nekāds ekonomists, manas tirdzniecības prasmes aprobežojas ar to, ko es esam iemācījušies tiešsaistē un praksē, un es noteikti nedomāju tirgot neko, bet Bitcoins. Bet man ir bijis skatīties Bitcoin arēnā rūpīgi lielāko daļu 2013. Gadā, un es uzskatu, ka mēs varētu būt kādu "labu" nepatikšanas.

Fact # 1 - Bitcoin uzplaukums uz cilvēku ikdienas dzīvi

Atzīsim, tas ir grūti, lai izvairītos no Bitcoin šajās dienās. Pat ja tu esi mana mamma jūs dzirdat par to, uz vakara ziņās, avīzēs un gandrīz visur doties tiešsaistē - Facebook, Reddit, Twitter, jūs nosaukums tam. Jo agrāk post man norādīja, ka termins "Bitcoin" tiek meklēts aptuveni ap 1M timesper mēnesī., Radās par 2.novembrī. Šodien, 2.5 nedēļām es uzskatu, ka šis skaitlis, iespējams, divas reizes, pateicoties jaunāko sprādziena Bitcoin cenu (bet mēs redzēsim par to, ka pēc mēneša vai tā). Tātad no pasaules populācijas 7.125 miljardu es domāju, ka tas ir droši pieņemt, ka vismaz 5 miljoni cilvēku pašlaik izskata Bitcoin (% 0,0007).

Fact # 2 - Cilvēki, kuri vēlas iekļūt Bitcoin parasti nezina, ka jūs varat iegādāties tikai daļu no tā

Go tiešsaistē un apskatīt kādi summa newbies vēlas iegādāties. Tas parasti ir 1 BTC vai vairāk. Lielākā daļa no tām nav informēti par to, ka jūs varat iegādāties frakcijas ar Bitcoin. Arī psiholoģiski runājot, neviens nevēlas turēt mazāk nekā 1 BTC... Tas vienkārši nav skaņu forši :) Tas nozīmē, ka tad, kad mēs hit 21 miljoni cilvēku, kas vēlas savu Bitcoin mēs ieskrūvē, jo neviens vēlas šķirties no to tikai Bitcoin visā plašajā pasaulē. Patiesībā, mēs esam ieskrūvē ceļu pirms ka....mostly dēļ faktu # 3.

Fakts # 3 - Ir daudz mazāk nekā 21 miljoni Bitcoins notiks plašai sabiedrībai

Tas ir galvenokārt saistīts ar to, ka ar laiku tur būs vairāk Bitcoin apmaiņu, pārveidotāji utt Viņi ir uzturēt rezerves, kopš Bitcoin nevar izdrukāt pēc pieprasījuma. Tas ir par aptuveni 12 miljoniem Bitcoin, kas ir bijuši pieejami oktobrī 26. 2013. Sadalījums:

Datu avots

Kā jūs varat redzēt, ir vismaz 1150 spēlētāji tirgū, kas pieder 6m no kopējā Bitcoins šodien (50%). Tas nozīmē, ka bieži cilvēks, kas pašlaik cenšas iegādāties Bitcoins no baseina tikai 6 miljonu Bitcoins....un tomēr es jau pieminēt, ka 5 miljoni cilvēku meklē Bitcoin šodien visā pasaulē, un vēlas iegādāties aptuveni 1 Bitcoin katram?

Arī ieguves Bitcoins kļūst arvien grūtāk. Pēdējais Bitcoin (# 21000000), ir noteikts, kas tiks iegūta no 2140. Gadā Tas nozīmē, ka tā gatavojas veikt daudz laika, lai izrakt atlikušās 10 miljonus Bitcoins, kas pašlaik nav sistēmā.

Kāpēc es uzskatu, ka tas nav Bitcoin burbulis

Veikt dimantus piemēram. To cena var svārstīties no $ attiecīgi 1000 $ 27,000, atkarībā no to kvalitātes. Un, kas padara tos tik vērtīgs? Fakts, ka cilvēki domā, ka viņi reti, pats ar zeltu. Bitcoin gatavojas iegūt ļoti reti ļoti drīz. Tikai pirms dažām dienām viens no galvenajiem Bitcoin tirgotājiem izskrēja Bitcoins. Ar vairāk un vairāk cilvēku meklē, lai saņemtu un mazāk un mazāk Bitcoins kļūst pieejami, jo tas kļūst grūtāk mine viņiem cenu Bitcoin, gan svārstās, atkal celsies tuvākajā nākotnē. Tātad, ja jums nav sava Bitcoin vēl... Tagad būtu labs laiks.

Saistītās ziņas


Post ICO

Izskaidro mūsu redakcionālo procesu un vadlīnijas

Post ICO

Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Aktivisti vēlas izveidot jaunu Bitcoin modeli, kas var nodrošināt anonimitāti un izvairīties no regulējuma

Post ICO

Dogecoin maiņa uz AuxPoW

Post ICO

BitLicense ir paredzēts, lai nogalinātu Bitcoin jauninājumus

Post ICO

BitPay pilnvaro jaunu tirdzniecības vietu aparatūru

Post ICO

Bitcoin alternatīva Bytecoin svin pirmo bloku, paziņo par jaunām funkcijām

Post ICO

Vai Bitcoin var izdzīvot nākotnē? Priekšrocības 1.daļa

Post ICO

Centrālā Kipras Banka pret Bitcoin: nav atļauju ar kriptvulāciņu saistītām darbībām

Post ICO

BitPay pieprasa galveno izstrādātāju Jeffu Garziku

Post ICO

Bitcoin ir balts 77 gadus vecais reperis, un viņa jaunā dziesma tikko iznāca

Post ICO

Austrālijas ilustrētājs izsludina Idioti ceļvedi Bitcoin, ebook iesācējiem