Dorian Nakamoto noliedz Newsweek stāstu: Man nav nekāda sakara ar Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Dorian Nakamoto noliedz Newsweek stāstu: Man nav nekāda sakara ar Bitcoin

Dorian Nakamoto noliedz Newsweek stāstu: Man nav nekāda sakara ar Bitcoin

Dorian Satoshi Nakamoto, tad 64 gadus vecs vīrietis nesen paziņoja kā radītājs Bitcoin ko žurnāls Newsweek, saka raksts raksta žurnālists Leah McGrath Goodman ir pilnīgs meli. Intervijā ar AP, vīrietis teica: "Es esmu šeit, lai notīrītu savu vārdu. Man nav nekāda sakara ar Bitcoin, man bija tikai inženieris".

Stāsts par Nakamoto s "patieso identitāti", tika publicēts šonedēļ Newsweek jauno fizisko izdevumā. 4500 vārda rakstā pat padarīja vāka žurnāla un jau tiek uzskatīts par vienu no lielākajiem kausi 21. Gadsimta. Tomēr izskatās, ka Dorian Nakamoto, dzimis Satoshi, nav Bitcoin tēvs.

Saskaņā ar intervējamo, Goodman pārprot dažus no viņa apgalvojumiem. Jo īpaši, kad viņš teica: "Es vairs neesmu iesaistīts, un es nevaru apspriest to. Tas tika nodota citiem cilvēkiem. Tie ir atbildīgi par to tagad. Man vairs nav nekāda sakara ". Kamēr viņa jautā par Bitcoin, viņš acīmredzot runā par savu konfidenciālo darbu kā inženieris.

Nakamoto noliedz viņš runā par kriptonauda šajā lietā. Vīrietis, dzimis Beppu (Japāna), ieradās uz ASV 1959. Gadā, taču apgalvo, viņa angļu valoda nav nevainojams, kas varētu izskaidrot Goodman uzstājību quote s patiesumu.

Bitcoin sabiedrība atzinīgi Newsweek stāstu ar skepticismsince sākumu. Pa to laiku, Dorian Nakamoto ir liegta savu iesaistīšanos veidošanā pasaulē slavenākajiem kriptonauda. Intervijas ar AP laikā viņš vairākkārt rāda, cik satriekts viņš Lasot rakstu.

Tomēr vairāk pārsteidzoša, nekā tas viss ir fakts, ka reālā Satoshi Nakamoto acīmredzot resurfaced lai risinātu šo jautājumu. Kā norādīja P2PFoundation, reālā ģēnijs publicēja paziņojumu par platformas foruma apgalvojot, viņš nav 64 gadus vecs vīrietis, kas dzīvo Kalifornijā.

"Es neesmu Dorian Nakamoto", Satoshi rakstīja. Ja taisnība, šis ir pirmais ziņojums par Bitcoin izveidotāja publicēts vairākus gadus.

Tikmēr, Andreas Antonopoulos ir paziņojusi par Reddit, ka viņš organizē līdzekļu vākšana, lai palīdzētu Dorian un savu ģimeni ar medicīnas rēķinus un maksu par juridiskajiem pakalpojumiem, kā arī "saka" žēl "par šo putru". Tomēr, kopienas, šķiet, daudz vairāk tiecas veicināt, ja to naudu var radīt tiesā iesniegto Kalifornijas Nakamoto pret Newsweek.

Zemāk ir daži no sākotnējiem vārdiem Andreas rakstīja par Reddit:

Es esmu Līdzekļu vākšana Dorian Nakamoto, persona, kas norādīta šajā Newsweek raksta.

Man nav ne jausmas, ja šī persona ir Satoshi, lai gan šķiet, arvien vairāk ticams. Tomēr tas nav svarīgi, vai nu veidā. Ja šī persona ir Satoshi, tad šie līdzekļi ir maza "paldies", un nebūs daudz atšķirību.

Tomēr, ja šī persona nav Satoshi, tad šie līdzekļi kalpos kā "žēl par to, kas noticis ar jums", palīdzēt ar medicīnas rēķinus viņa ģimene saskaras, jebkuras juridiskas rēķini tie var rasties, vai kaut kas cits. Lielākā daļa no visiem, tas kalpo, lai mīkstinātu kaitējumu, ko izraisa bezatbildīgas žurnālistikas un pierādīt dāsnumu un iejūtību par kopienu, ko es zinu, ir milzīgs.

Ziedojumu adrese ir 1Dorian4RoXcnBv9hnQ4Y2C1an6NJ4UrjX un līdzekļus var nosūtīt līdz marta beigām. "Pēc marta beigās, ziedojumi tiks konvertētas uz ASV dolāru un piegādā Dorian Nakamoto. Ja ziedojums noraida Dorian, tad līdzekļi nonāks labdarībai savas izvēles. Ja viņš nevēlas, lai izvēlētos labdarības, līdzekļi tiks ziedoti Electronic Frontier Foundation. Jebkuri līdzekļi, kas nosūtīti pēc termiņa, tiks ziedoti Dorian vēlākā datumā, vai labdarības viņa izvēles vai EZF kā iepriekš ", Andreas pievienots.

Saistītās ziņas


Post ICO

Kanādieši, kas cenšas gūt labumu no preču zīmes Bitcoin, vēl viens liels mazumtirgotājs pievienojas klubam un vairāk

Post ICO

Cryptsy guļ par sekot visiem valsts likumiem

Post ICO

6 Iespējamās Bitcoin biznesa iespējas

Post ICO

4 Populārākās ziņas par BitcoinTalk

Post ICO

Trauku tīkls uzsāk IPTV pakalpojumu ar bitcoīnu

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Bankas, esi gatavs! Blockchain gatavojas kliegt savu pasauli

Post ICO

ChangeTip palielina 3,5 miljonus ASV dolāru

Post ICO

BtcChina pazemina tirdzniecības komisijas maksas līdz 0,1%

Post ICO

CheapAir.com noņem $ 1,5 miljonus pārdošanas apjomā, izmantojot Bitcoin

Post ICO

Defcon Datorurķēšana: Casascius fizisko Bitcoins saņemt krekinga