Lauksaimnieku tirgi un Bitcoin: kāda ir virtuve crypto virtuvē? | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Lauksaimnieku tirgi un Bitcoin: kāda ir virtuve crypto virtuvē?

Lauksaimnieku tirgi un Bitcoin: kāda ir virtuve crypto virtuvē?

Lauksaimnieku tirgi ir veids, kā iegādāties savu produkciju, gaļas, piena un olu šajās dienās. Bažas par ēšanas labāk ir pieaudzis, jo palielinās veselības problēmas, piemēram, aptaukošanās, autisms, vēža un citiem jautājumiem par pieaug.

Vietējās lauksaimniecības tirgos, kopš 2012. Gada ir pieaudzis tiešo pārdošanu par 9,6 procentiem tikai Apvienotajā Sales. Šis skaitlis ir pieaudzis eksponenciāli katru nākamo gadu ar pieaugumu lauksaimniecības interesēs. Kas ir arī pieaug, ir arvien draudošo recesiju notiek visā pasaulē. Ekonomika ir padarījusi grūti daudziem ģimenēm izdzīvot darbojas kā gruntskrāsa par "augt savu" kustību.

Daudzos aspektos, lauksaimniecības uzplaukums ir tikpat spēcīga kā kriptonauda sprādziena. Ar naudas darījumi notiek mazāk un mazāk, zemnieku tirgi un CSA (Kopienas Atbalstītās Lauksaimniecība) parasti darbojas uzņēmumus ar kredītkarti vai čekiem. Pārdevēji ir jāizmanto portatīvie, piemēram, laukumā, un bieži vien ir dakša no 3-5 procentiem pār kredītkaršu uzņēmumiem un banku institūcijas. Tas ir žēl, peļņas zaudējumu, ko mazajiem uzņēmumiem tikko padarot to šajos grūtajos laikos.

[Tweet_box dizains = "default"] Bitcoin ir ideāli piemērots aktīvistiem, kuri vēlas, lai apturētu nekad nebeidzas ārprāts korporatīvās alkatības pārtikas rūpniecībā. [/ Tweet_box]

Mazie uzņēmumi, piemēram, šajos makeshift tirgos ir maz naudas plūsmu ziedot bez sejas vienībām. Šīs bankas un kredītkaršu uzņēmumi ir arī tie paši finanšu sniedzēji Monsanto un lielās pārtikas korporācijām. Bitcoin ir ētiska atbilde uz šo problēmu, un risinājums daudzām "vieglu Ērtības" jautājumiem, uz agro-ainas.

Digitālā valūta dzimis 2008. Gadā, ir tik daudz ko piedāvāt šo kustību. Pirmo reizi vēsturē, bagātība var nodot bez centrālo punktu neveiksmes. Nav valdības banku kontrolējošo Bitcoin. Nav uzņēmuma kontrolieri ar puppeteered politisko pundits, absolūti nekādas asociācijas ar Monsanto.

Organiskā forma naudas

Lauksaimnieku tirgi ir koplietošanas subkultūru un ļoti spilgts risinājums ekonomikas woes attiecībā uz ēdienu ir meld ar virtuālo valūtu. Tas ir ideāli piemērots aktīvistiem, kuri vēlas, lai apturētu nekad nebeidzas ārprāts par korporatīvo kāre pārtikas rūpniecībā. Ir maz zināms lauksaimnieku tirgi un organisko pavārs veikali ASV, kas pieņem valūtu, piemēram, La Nay Fermein Provo, Jūtas štatā, SmartChickFarms, Ziemeļkarolīnā, Conscious Cookery South Dakota, un daudzi citi popping up visā valstīs.

Un tad tur BitFarms, tīmekļa vietne, kas apkopo informāciju par Bitcoin-pieņem lauksaimnieku tirgi visā pasaulē. Šī vietne ir procesā tiek veidota, bet tas jau ir sniegta informācija par dažām saimniecībām.

Manhattan Agricultureis viena no šīm saimniecībām. Misijas paziņojums, kurā ir trīs pamatvērtības saka:

"Mēs veidojam lauksaimniecības tīklu informācijas laikmetā, pieņemot ekoloģiski apzinās tehnoloģijas un produktu ciklu apraksti Makrobiotika. Tā ir ideja, ka, ja mēs ēdam pārtiku piemērotas lietošanai pārtikā, kas pagatavoti tādā veidā, kas ir harmoniska ar gadalaikiem, mēs varam optimizēt fizisko veselību, pretoties priekšlaicīgu novecošanos un pārvarēt slimību Cryptocurrencies... Pirmais pierādījums koncepcijas pašregulēšanās ekonomiku, kas balstīta uz tīru naudas formā, kas izturīgs pret manipulēšanu gan labi nozīmē un aizdomīgas centralizētas iestādes vides taisnīguma un sociālās brīvības I esmu cits tevi. "

Vēl viens atdzist pārtikas tirgotāji, kas pieņem virtuālo valūtu ir HonestBeef, pamatā no Austrālijas. Zīmols piedāvā fiksētu likmi aptuveni 0,0403 par mārciņu tās zāles baro liellopu gaļas. Pakalpojums piedāvā ilgtspējīgas lauksaimniecības prakses un izmanto ne hormonus augšanas procesā lopu laikā. Uzņēmums atgādina cilvēkiem, kā Bitcoin ir tūlītējās serviss, to pasūtījumus nav. HonestBeef tīmekļa vietnē bares lielu "Bitcoin Akceptēto" logotipa un norāda tās humānu principus attiecībā uz liellopiem:

"Tas aizņem no 22 līdz 25 mēnešiem, lai iegūtu HonestBeef dzīvnieku. No grūtniecības tirgū, dzīvnieks saņem vislabāko iespējamo aprūpi, lai nodrošinātu pēc iespējas gan veselīgāko un labāko liellopu gaļu. Tikai tie dzīvnieki, kas iztur veselības un fiziskās testus."

Cits piemērs lauksaimniecības svaiguma sajaukts ar Bitcoin ir tiešsaistes Farmers Market. Pārtikas dienests pieder un Overstock.com darbojās ļauj iegādāties lauksaimniecības svaigu pārtiku ar Bitcoin no mājām. Lauksaimnieki tirgus ir mājvieta piegādes vietā, ka kuģi, uz visdažādākajām vietām.

Patrick Byrne presei sacīja, ka viņš vēlas izmantot šo pakalpojumu, lai aptvertu 70 procentus no ASV lauksaimnieku tirgiem un CSAS. Lauksaimnieki tiek aicināti pievienoties bez maksas, izmantojot unikālu koplietošanas ekonomiku saistībā ar šo pakalpojumu. Lietotāji vienkārši pieteikties bez abonēšanas, ievadiet savu adresi un pasūtīt kraukšķīga un svaigus dārzeņus un lauksaimniecības pārtikas produktiem.

Lauksaimnieku tirgi pašlaik aptver tikai par katru apgabals ASV un jauni saistītie pakalpojumi parādās bagātīgi tiešsaistē. No interneta balstītas pakalpojumus mazpilsētu tirgiem, tad aina ir parādi 18 gadu attīstību visā ASV. Reģistrēto pārdot ar ASV Lauksaimniecības departamenta saimniecību skaits pārsniedz 10000.

Taču lauksaimnieki ārpus valsts, ir arī Līmēšana online saimniecības svaigu piegādi, izmantojot virtuālo valūtu. Santiago Zaz izveidoja Tierra Buena tīklu, ir ražot komersantu no Argentīnas. "Līdz šim, stabila 1 no 10 pārdošanas nāk formā Bitcoin," viņš nesen teica presei.

Uzskaites Bitcoin maku, nevis lielas naudas summas vajadzētu pievienot arī ērtības tirgotājam un pircējam. Ne vairāk dodas uz vietējo frizētava pārmaiņām. Bitcoin piedāvā ātru darījumu neraizējoties par izmaiņām vai rakšana naudu. Bitcoin arī dod instant iepriecinājums darījumus, kur jums nebūs jāgaida maksājuma kredītkartes apstrādāt. Jūs redzēsiet savu naudu uzreiz maku un tirdzniecības pakalpojumus, piemēram, BitPay jūs varat konvertēt uz ASV dolāros vai eiro uzreiz.

Bitcoin un lauksaimniecības kustība ir ideāls fit. Domājot par ikdienas dzīvi un veselīgu uzturu, finanšu brīvība ir tikai to, ko ārsts pasūtīts. Bitcoin ir organiska forma naudas bez visiem kaitēkļiem un pesticīdiem.

Saistītās ziņas


Post ICO

Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem?

Post ICO

Bitcoin atpazīšana lēni iegūst tvaiku, neraugoties uz neveiksmēm

Post ICO

Cloudminr.io sabrūk: zaudēja BTC, klienta dati par pārdošanu un baumas par krāpšanu

Post ICO

Bitcoin News kopsavilkums 60 sekundēs 2018. gada 15. janvārī

Post ICO

Butterfly Labs piekrīt Palātas ikmēneša ziņojumiem

Post ICO

Bitcoin pakalpojums, ko BitX uzsāka Nigērijā

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Bitcoin, visticamāk, nedos pārāk daudz spiediena Kostarikā

Post ICO

Coinbase atver pirmo regulēto Bitcoin apmaiņu Amerikas Savienotajās Valstīs

Post ICO

Iepazīstieties ar BCI, Cryptor Trust sāktā jaunā investīciju kompānija, kas specializējusies blokadzāģēšanā

Post ICO

Bitcoin core versija 0.11.0 atbrīvota

Post ICO

Jaunais Eiropas projekts sola cīnīties pret nelegālu tiešsaistes tirgu, kurā Bitcoin ir iecienīts