FBI ir atļauts pārdot gandrīz 30 000 Bitcoin no Silk Road krūtis | Latvian.globalsciencecollaboration.org

FBI ir atļauts pārdot gandrīz 30 000 Bitcoin no Silk Road krūtis

FBI ir atļauts pārdot gandrīz 30 000 Bitcoin no Silk Road krūtis

Federālā izmeklēšanas biroja, ir dota zaļā gaisma, lai pārdot 29,655 BTC nes no Zīda ceļa serversduring krūšutēls lielākā nelegālo marketplacein Dark Web.

Varas iestādes ir gaida iet uz priekšu, lai likvidētu kriptonauda atlicināt kopš oktobra, kad darbība gāja uz leju, un pat nācās paciest vilnis pranksthat mērķtiecīgu FIB Bitcoin maku. Taču tagad feds ir atļauts pārdot digitālās monētas, patlaban ir vērts gandrīz $ 25 miljoni (laikā rakstiski).

Ar "jā" nāca no Manhetenas ASV prokuratūrai, kas ir atbildīga par Silk Road lietā. Birojs paziņoja šo ceturtdien (16), kas tiesnesim Pāvils Oetken bija parakstījis uz konfiskāciju, lai tām monētām, kas nozīmē, ka viņi tagad var brīvi pārdot vai izsolīt.

Un tas ir tieši tur, kur šaubas sākas: kā būs FIB pārdot šo milzīga apjoma BTC?

Viņi neizmantos Mt. Gox, lai pārliecinātos, kā apmaiņa bija iesaistīta juridiskas problēmas Amerikas Savienotajās Valstīs 2013. Gadā Forbes reportsthat visticamāk variants būs izsole, ar visiem ieņēmumiem dodas uz ASV Valsts kasei.

"Ar konfiscējot $ 28 miljonu vērtu Bitcoins no Zīda ceļa mājas, pasaules kibernoziegumu bizness paredzēti broker noziedzīgus darījumus, mēs turpinām mūsu centienus, lai ņemtu peļņu no noziedzības un signālu tiem, kuri vēršas pie tumšā tīmeklī nelegālā darbība, kas viņi ir izvēlējušies nepareizu ceļu. Šīs Bitcoins tika zaudētas nevis tāpēc, ka viņi ir Bitcoins, bet tāpēc, ka tie bija, jo tiesa konstatēja, noziedzīgu darbību, "sacīja Preet Bharara, Manhattan ASV Attorney.

Birojs nevarēja sniegt datumu likvidāciju, tomēr sola risināt darbību ļoti drīz, pārstāve Džims Margolin pievienotas.

Ulbricht s kriptonauda
 

Bez šiem 29,655 BTC, FIB arī izmantoja 144,336 digitālās monētas no Ross Ulbricht, aizdomas, ka mastermind aiz Silk Road narkotiku bazaar, kas pazīstams arī kā bīties Pirate Roberts. Manhattan Federālā tiesa, apsūdzot viņu viena skaits narkotiku sazvērestība, kas ir viens no skaitīšanas sazvērestība izdarīt datorurķēšanu un viena skaits naudas atmazgāšanas sazvērestības.

Saskaņā ar Bharara "Ulbricht ir iesniedzis prasību par civilās konfiscējot rīcību, apgalvojot, ka viņš ir īpašnieks Bitcoins atrast sava datora aparatūru, un apstrīdēt atsavināšanu šo Bitcoins". Ja iestādēm būtu pārdot dārgumu iespējams pieder bīties Pirate Roberts, viņi ir $ 120 miljoni peļņu saskaņā ar pašreizējo valūtas kursu.

Šīs monētas tiks saglabāti federālā maku tagad, jo iestādes joprojām gaida oficiālu vārdu saistībā ar šo šķēle atlicināt, vienlaikus ik Bitcoiner bailes par kriptonauda veselībai gadījumā sell-off pēkšņi notiek.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ATM nebūs atļauts Taivānā, saka finanšu iestāde

Post ICO

Baumas par Seattle Seahawks pieņem Bitcoin ir nepatiesa

Post ICO

Expedia, Bitcoins, Refunds un Coinbase

Post ICO

Bitcoin jaunumi 2013. gada 22. novembrī

Post ICO

Bitcoin atpazīšana lēni iegūst tvaiku, neraugoties uz neveiksmēm

Post ICO

Android bāzes Bitcoin kabatas tiek atjauninātas pēc kriptogrāfijas trūkuma un drošības problēmām

Post ICO

BitLendingClub ir jauna Bitcoin aizdevumu platforma

Post ICO

Uzņēmumi drīz varēs atdot bikotīnu caur Tango

Post ICO

Coinpunk tagad ir beta versijā un gaida izstrādātājus

Post ICO

Bitcoin London 2013: Eiropas mīlestība pret krājuma valūtu, jauna bankomāta mašīna un daudz jaunu uzņēmumu

Post ICO

Bitcoin platforma Cex.io paziņo par pārtraukumu mākoņu ieguvē, jo tā ir zema peļņa

Post ICO

Draperu ģimene un Bitcoin: dēls to pielūdz, tētis par to mācās, un vecmāmiņa nejūt mīlestību