Pirmais Austrālijas krogs, kas veiks kratīšanas valūtu, rīkos gaidīto notikumu Beers4Bitcoins | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Pirmais Austrālijas krogs, kas veiks kratīšanas valūtu, rīkos gaidīto notikumu Beers4Bitcoins

Pirmais Austrālijas krogs, kas veiks kratīšanas valūtu, rīkos gaidīto notikumu Beers4Bitcoins

Vecā Fitzroy, kas ir viens no Sidnejas vēsturiskākajām iestādēs būs pirmais krogs Austrālijā pieņemt Bitcoin. Un tas notiek ļoti ātri, kā arī ar citām ikoniskā brīdis valstī: īpašnieks Garijs Pasfield tiks palaista jaunā maksājuma opciju īpašā Beer4Bitcoins notikumu, par 29. Septembrī, sākot 3pm.

Bez ļaujot vietējiem Bitcoiners tikties un iegādāties dzērienus ar savu iecienītāko valūtu, notikums būs arī "ļaus tiem svešs ar Bitcoin uzzināt par valūtu, nopirkt kādu Bitcoins pie citiem cilvēkiem, lai sāktu izmantot tos, un, protams, iegādāties alu vai divus ar Bitcoin ", skaidro preses relīzi.

"Ikviens, kam ir viedtālrunis un Bitcoin maku varēs iegādāties dzērienus ar Bitcoin, vienkārši izmantojot savu tālruni, lai skenētu QR kodu, kas tiks radīts pie līdz", tāpēc tas ir standarta procedūra. "Neskatoties uz to izspraucās vēsturē, The Old Fitzroy ir aptverot jaunās tehnoloģijas un muitnieku, Garry jau pielāgots Point of Sale ierīces, lai viņš varētu sākt veikt Bitcoin bārā. Viņš cer gūt labumu no priekšrocībām, tas var piedāvāt uzņēmējdarbību, piemēram, zemākas darījumu maksas, kā arī, lai padarītu lielāko daļu ir viens no pirmajiem akceptoriem Bitcoin šajā Sidnejas tirgū ".

Es esmu ieinteresēts Bitcoin, jo tas ir progresīvs. Es zinu daudz cilvēku patiks iespēja virzīt prom no lielajām bankām un [Bitcoin] būs daudz kājām, ja tā var pati noteikt.

Garry Pasfield

Bet tur ir vairāk: vietējais mākslinieks Gustavs Van Wyk "tiks uzsākt un pārdod kopijas Savā jaunajā grāmatā" idiots ceļvedis uz Bitcoin "pēc pasākuma un tiks sniedzot īsu ievada un skaidrojošo runas par valūtu".

Pirms lielo dienu, daži cilvēki, kas veicina Bitcoin Sidnejā mēģinājis systemto pārliecināties, viss strādā perfekti. Un arī mēģināja alu... Nu, vienkārši, lai pārliecinātos, ka tas garšoja pareizi, kā arī. Pēc Jason Williams, kas ir viens no vēstniekiem Bitcoin Austrālijā, kuri jau runāja ar 99Bitcoins pirms pēdējā Meetup par @BitcoinSYD grupas pārcēla uz Old Fitzroy ir izmēģinājuma Beers4Bitcoins.

"Par pieņemot Bitcoin, mēs izmantojām regulāri tabletes un BitPOS programmatūras es uzrakstīju. Izmēģinājuma gāja ļoti labi, tur bija dažas nelielas problēmas, kas es esmu tagad fiksētas, bet nav letāli trūkumi laimi. Gary bija pirmais uz klāja, lai izmantotu sistēma un nebija problēmas ar to visu. Viņš teica, ka viņš domāja, ka būtu viegli, bet nedomāju, ka tas būtu tik vienkārša, diezgan laba zīme. Visi bāra darbiniekiem bija jāiet pie tā, kam nav reāla problēma "Jason Williams mums pastāstīja.

Par lielo dienu, 29. Septembris, grupa @BitcoinSYD organizē pilnu notikumu, kas sākas pie 2PM par mediju un pie 3pm plašai sabiedrībai. "Tur būs tirgotājiem par rokas no @BitcoinSYD tirgoties Bitcoin ar cilvēkiem, kuri vēlas daži, un citi tiks fielding kādi jautājumi cilvēkiem varētu būt par Bitcoin, no jūsu dziļi tehnisko protokolu jautājumiem iesācējs jautājumiem un finansējumam, diezgan daudz jūs nosaukt tas mums būs kāds uz rokām, kas var atbildēt uz to, "Williams piebilst.

Saskaņā ar organizatoru, šī būs pirmā reize Austrālijā, ka jūs varēsiet nopirkt alu ar Bitcoins pie pub, lai jūs nevēlaties palaist garām šādu vēsturisku notikumu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin ļaunprātīgas programmatūras skandāls izraisa tiesvedību pret ESEA

Post ICO

Tumšie nelegālie tirgus operatori pazūd ar $ 12 miljoniem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin Marketing for startups - 9 praktiski pasākumi, kas jāveic

Post ICO

Bitcoin Apps

Post ICO

Bubble vai Ponzi shēma: ķīniešu mediji turpina bashing Bitcoin

Post ICO

CheapAir.com noņem $ 1,5 miljonus pārdošanas apjomā, izmantojot Bitcoin

Post ICO

Bitcoin cena tikai 37 dienu laikā samazināsies par 37,5%

Post ICO

Trauku tīkls uzsāk IPTV pakalpojumu ar bitcoīnu

Post ICO

Bitstamp un citas biržas atsāk Bitcoin izņemšanu, kamēr Mt. Gox izturas pret protestu

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus

Post ICO

Bitcoin Worldwide juridiskais un adopcijas statuss

Post ICO

Coinsetter paplašina pakalpojumus pēc Kanādas Bitcoin apmaiņas CAVIRTEX iegādes