Iepazīstieties ar pirmo decentralizēto Bitcoin apmaiņu: Coinfeeine tiek izsniegta 70 valstīs | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Iepazīstieties ar pirmo decentralizēto Bitcoin apmaiņu: Coinfeeine tiek izsniegta 70 valstīs

Iepazīstieties ar pirmo decentralizēto Bitcoin apmaiņu: Coinfeeine tiek izsniegta 70 valstīs

Krievija, Ķīna, Indonēzija un Brazīlija ir tikai dažas no valstīm, kas tagad var izmantot theworld pirmo peer-to-peer Bitcoin apmaiņu. Decentralizēta platforma Coinffeine ir tikko uzsākta vairāk nekā 70 valstīs, divus mēnešus pēc tam, kad klajā savu "tehnisko preview" versiju.

Kaut Coinffeine piedāvā pieredzi līdzīga tradicionālajiem apmaiņu pērkot Bitcoin, tā izmanto vietējos maksājumu pārstrādātājiem pārvaldīt fiat valūtas darījumus. Platforma ir desktop bāzes, ļaujot saviem klientiem pārvaldīt savu BTC globālajā tirgū, "bez zaudēt kontroli" pār to.

"Lai izmantotu Coinffeine ir tikpat vienkārša kā, izmantojot LocalBitcoins, bet tik spēcīgs, kā, izmantojot Coinbase vai BitStamp," sacīja uzņēmuma vadītājs Alberto Gómez Toribio.

Kas padara Coinffeine decentralizēta, ir fakts, ka apmaiņa ņem priekšrocība P2P modeli, lai izvairītos pieņem noguldījumus ar BTC vai Fiat valūtā. Saskaņā ar uzņēmuma, šis process padara nevajadzīgu, lai identificētu lietotājus vai maksāt augstu maksu.

"Kam nav, lai identificētu lietotājus vai īstenot KYC likumus ļāva mums izveidot daudz mērogojams apmaiņas modeli. Bet kas ir vēl interesanti, ir lietotāju pieredzi, mēs piedāvājam. Coinffeine ir, piemēram, BitTorrent. Jūs vienkārši lejupielādēt, jums pieslēgt savu OKPAY kontu vai PayPal nākotnē, un izmantot to. "

Pēc uzsākšanu, "Coinffeine sasniedz vislielāko starptautisko ekspansiju no viena kādreiz veic Bitcoin kompānija dienā," sabiedrība teica blog post.

Kaut Coinffeine joprojām ir beta, apmaiņa meklē augt vēl vairāk un integrēt citus maksājumu veidus kā PayPal vai Alipay, galu galā paplašinot pakalpojumus pārējo pasauli tuvākajā nākotnē.

Kaut Bitcoin kopiena saņēma labas ziņas ar atvērtām rokām, ir arī dažas kritika par to, ka uzņēmums tikai daļēji piedāvā decentralizētu pakalpojumu, jo tā darbojas ar lielām bankām kā Bankinter.

Curious Bitcoiners jau var izmantot valūtas maiņas pakalpojumus, padarot lielāko daļu pirmā Bitcoin desktop maku, kas ļauj lietotājiem, lai pirkt un pārdot BTC automātiski. Tomēr lietotāji beta versija ir ieteicams izmantot tikai mērenas naudas tagad.

Saistītās ziņas


Post ICO

Vai Ķīna var kļūt par jauno Bitcoin vadošo valsti?

Post ICO

Ķīniešu Google Baidu pieņem Bitcoin: vēl viens pazīme, ka Ķīna ir apmierināti ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin saskaras ar pieaugošo konkurenci no citu visu digitālo valūtu

Post ICO

Coinsetter paplašina pakalpojumus pēc Kanādas Bitcoin apmaiņas CAVIRTEX iegādes

Post ICO

Bitcoin saņem valūtas kodu: XBT piešķir kriptovaršu tirgus leģitimitāti

Post ICO

Bitcoin un citas digitālās valūtas

Post ICO

7 iemesli, kāpēc jūsu Bitcoin bizness zaudē klientus

Post ICO

Eiropas Savienība saka, ka Bitcoin ir atbrīvots no PVN

Post ICO

Bitstamp uzsāk priekšapmaksas Bitcoin debetkarti Eiropas klientiem

Post ICO

FBI ir atļauts pārdot gandrīz 30 000 Bitcoin no Silk Road krūtis

Post ICO

Bitcoin platforma Cex.io paziņo par pārtraukumu mākoņu ieguvē, jo tā ir zema peļņa

Post ICO

Coinlab pret Mt. Gox: lielākais Bitcoin tiesas process jebkad