Vispirms meklējiet Gems Messenger | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Vispirms meklējiet Gems Messenger

Vispirms meklējiet Gems Messenger

Attīstība Dārgakmeņus Messengerhas ir sākusies. Šonedēļ, Android versija beta tika izlaists lejupielādei Google Play veikalā.

Lasītāji var atzīmēt, ka Android versija programmatūras netiks publicēts vairākus mēnešus sākumā, bet tagad kļuvuši pieejami.

Ar paziņojumu uzņēmums teica Monētu Fire,

Mēs esam nolēmuši darīt to, kas ir vislabākais projekta nav jābaidās par lielāku izaicinājumu un celt Android versiju, līdz ātrumu. Esam nolēmuši, ka pilnībā darbojas Android versija, kas mēnešus pirms noteiktā termiņa, palielinās sabiedrības uzticību Gems un izcelt to, mūsu komanda ir spējīga darīt.

Pēc instalēšanas programmu, lietotājs gāja cauri procesam izveidot lietotājvārdu. Lietotājam ir pienākums sniegt mobilā tālruņa numuru, lai saņemtu īsziņu, kas satur aktivizācijas kodu un paroli, lai to Gems maku. Kā tas ir pašlaik, lietotājiem ir iespēja veikt screenshot no ieejas frāze, bet nevar vienkārši kopēt teksta ārā.

Lietotāji Dropbox vai citas progr, piemēram, BTsync vajadzētu paturēt to prātā, ja tie ir bildes iestatīts automātiski augšupielādēti. Ieejas frāze tagad būs mākonī, ja lietotāji izvēlas saglabāt ekrānuzņēmumu paroli.

Tā Gems tagad izmanto telegramma, lietotāji varētu jau ir daži citi lietotājiem tērzēt ar citiem pēc reģistrēšanās. Telegramma ir 35 miljoni lietotāju, un to var uzreiz pieslēgties tūlīt, izmantojot Gems Messenger ar tiem.

Kad Gems Messenger projekts sākotnēji tika uzsākts, tas netika iekļauts atbalstu telegrammas protokolu un platformu. Tas tā ir pievienota.

Kurjers ir arī iespēja nosūtīt fotogrāfijas, balss ziņojumus un citus attatchments. Tas ir vēl viens līdzeklis, kas tika solīts vēlāk, bet tagad parādās pieteikumā pie palaišanas.

IOS versija Gems Messenger vēl nav aktīvs, un tas parādās Gems komanda ir uzskriet nelielu ceļu bloķēšanas ar telegramma protokola īstenošanu attiecībā uz iOS papildus standarta kavēšanās iOS pieteikumu apstiprināšanai.

IOS telegramma protokols avots nav atjaunināta ar telegrammu komanda šajā laikā, kas ir novedis pie dažiem kavējumiem Gems Messenger komandā. Mēs runājām ar atbalsta darbiniekiem telegramma, lai apstiprinātu šo aizkavēšanos, un tika teikts, ka iOS Telegramma protokoli tiks atjauninātas drīz.

Jaunā Gems pieteikums neattiecas ļauj lietotājiem sūtīt bitcoins vai GEMZ, jaunā valūta radīts izmantošanai Dārgakmeņus lietotājiem. Nosūtot vai valūta ir diezgan vienkāršs process.

Gems Messenger joprojām ir pārpilnība funkcijas paliek attīstību, bet atbrīvojot Android beta versiju ar vairāk funkcijām, nekā sākotnēji slated ir solis pareizajā virzienā.

Attīstība turpinās uz iOS versiju, bet Android versija beta darbojas. Coin Uguns sniegs sīkāku informāciju par attīstības gaitu, kā mēs saņemam papildu atjauninājumus.

Saistītās ziņas


Post ICO

Digitālās inovācijas Āzijā: strauji augošā Bitcoin nākotne

Post ICO

Bitcoiners sagrauj viņu iPhone, kad Apple saka nē uz Blockchain app

Post ICO

Butterfly Labs piekrīt Palātas ikmēneša ziņojumiem

Post ICO

Kriptonu valūtas maiņa Kraken jau pieņem ASV dolārus

Post ICO

Coinbase ir otrais aizraujošākais Laika posms 2013. gadā: vēl aizraujošāks pēc ieguldījumiem 25 miljonu ASV dolāru apmērā

Post ICO

Vai Bitcoin var būt nākamais atalgojums darbiniekiem?

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

BaFin paziņojums no 2011. gada sniedz dažus norādījumus Bitcoin uzņēmumiem Eiropā

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

British Passion VIP ir pirmā eskorta aģentūra, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Labdarības iestādes: vispārējs Bitcoinphobia gadījums

Post ICO

Bitstamp uzsāk priekšapmaksas Bitcoin debetkarti Eiropas klientiem