Bitcoin Savings and Trust dibinātājs SEC nodeva par Bitcoin Ponzi shēmas darbību | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin Savings and Trust dibinātājs SEC nodeva par Bitcoin Ponzi shēmas darbību

Bitcoin Savings and Trust dibinātājs SEC nodeva par Bitcoin Ponzi shēmas darbību

Trendon T. Skuvekļi ir nosaukums vīrietis nesen iekasē ASV Vērtspapīru un biržu komisijas (SEC), lai, iespējams, darbojas Bitcoin saistītu Ponzi shēmu. Tomēr Bitcoin pasaule pazīst viņu labāk kā slavenā "pirateat40".

Dibinātājs un galvenais operators Bitcoin Savings un Trust (BTCST) piedāvā un pārdod Bitcoin denominēti investīcijas izmantojot platformu, vācot patiesu laimi. Aizdomās turamais pulcējās vismaz 700000 BTC, kas bija līdzvērtīga apmēram $ 4,5 miljonu brīdī iespējamā veikt. Tomēr, tas ir gandrīz $ 63 miljoni šodienas cenās.

Saskaņā ar sūdzību, ko SEC iesniegto "no 2011. Gada vismaz septembra līdz 2012. Gada septembrim," Trendon Skuvekļi "nepatiesi apsolīja investoriem līdz 7% procentu nedēļā, pamatojoties uz BTCST s apliecinātu BTC tirgus starpniecības darbību, tostarp pārdodot BTC uz personām, kas vēlējās iegādāties BTC "off radara", ātri vai lielos daudzumos ".

Tomēr patiesībā, viņa projekts bija scam... Tā bija Ponzi shēma ", kurā skuvekļi izmanto jauno BTCST investoru BTC samaksāt apsolītās atdevi par izcilu BTCST ieguldījumiem un piesavināti BTCST investoru BTC personiskai lietošanai".

Attiecīgajā periodā, kas tieši vai netieši, Skuvekļi pārdeva BTCST investīcijas pa internetu, lai vismaz 66 investoriem, tostarp ieguldītājiem, kas dzīvo Konektikutā, Havaju salas, Ilinoisas, Luiziānas, Massachusetts, North Carolina, un Pensilvānijā. Pretēji iebildumus, BTCST investoriem un potenciālajiem investoriem, BTCST bija izlikšanās un Ponzi shēma, un Skuvekļi piesavināti BTCST investoru BTC, cita starpā, viņa personiskai lietošanai.

Cilvēks pazīstams kā "pirateat40" nodot lielu daļu no savāktajiem Bitcoins viņa dienu tirdzniecības kontā. SEC apgalvo, ka skuvekļi maksā 507,148 Bitcoins ar investoru izņemšanu un apgalvoto procentu maksājumiem. Bet viņš arī nodotas vismaz 150,649 Bitcoins viņa personīgā konta tiešsaistes Bitcoin valūtas maiņa.

"Tā rezultātā šīs darbības, Skuvekļi tīrie zaudējumi no viņa dienas-tirdzniecību, bet sapratu, neto ieņēmumus 164.758 $ no saviem neto pārdošanas 86,202 BTC. Attiecīgajā periodā, Skuvekļi nodota $ 147.102 no viņa personīgā konta tiešsaistes BTC valūtā apmaiņa uz kontiem viņš kontrolē pie tiešsaistes maksājumu procesors, un viņa personīgo norēķinu kontu, ko viņš pēc tam izmanto, cita starpā, viņa personas izdevumus, tai skaitā noma, auto saistītos izdevumus, komunālo pakalpojumu, mazumtirdzniecības pirkumiem, kazino un ēdināšanu. "

Izskatās beigām neglīts nodaļu ar Bitcoin vēsturē!

Via businessinsider.com

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitstamp klienti, kuri nespēj pārbaudīt identitāti, riskē zaudēt visu viņu BTC

Post ICO

Kas ir Capital One Labs jebkurā gadījumā? Ko viņi vēlas ar Bitcoin?

Post ICO

Coinlab pret Mt. Gox: lielākais Bitcoin tiesas process jebkad

Post ICO

Bitcoin San Diego: vairāk mazo uzņēmumu turpina pievienoties kriptogrāfijas revolūcijai

Post ICO

Lielbritānijas varas iestādes apgalvo, ka naudas atmazgāšanas noteikumi neattiecas uz Bitcoin apmaiņu

Post ICO

Adam Draper pievienots Cryptolina

Post ICO

Novietojiet sevi: Kanādas nodokļu sezona nāk pat par bitcoiņiem

Post ICO

Coinpunk tagad ir beta versijā un gaida izstrādātājus

Post ICO

Horvātija uzskata Bitcoin likumīgu - 45 Šveices parlamenta locekļi to vēlas

Post ICO

Bitcoin un Ķīna: mīlas stāsts?

Post ICO

Blockchain.info Pieprasot lietotāja paroles

Post ICO

BTC ģilde izslēdzas