Brīvības piektdiena Satoshi laukumā Austinā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Brīvības piektdiena Satoshi laukumā Austinā

Brīvības piektdiena Satoshi laukumā Austinā

Lasītāji Austin būtu satraukti dzirdēt, ka jaunā Bitcoin exchangeand sociālais klubs uzsāk Austin.

Satoshi laukums ir pavisam jauna Bitcoin apmaiņa un Social Club, centrā austrumu pusē Austin. Satoshi Square nodrošina Austin kopienu ar drošu, profesionālu vidi tirdzniecībai Bitcoin, apspriest idejas, un atklāt jaunus veidus, lai izveidotu spēcīgu Bitcoin kopienu ietvaros Ostinā.

4. Jūlijā tie būs ar masveida palaišanas pusei, kas trāpīgi nosaukts brīvības piektdiena.

Apmeklētāji pasākuma varēs pārbaudīt karstākie jaunās topošajiem Ostinā, saņemt bezmaksas alu ar Bitcoin maku, un tīklu ar citiem locekļiem Bitcoin kopienai.

Satoshi laukums ir Austin pirmā veltīta Bitcoin apmaiņa. Tas ir mērķis Satoshi laukumā būtu apmaiņu, kas ir ātri, profesionāli un vienkārši.Francijas administrācija piesakās Bitcoin apmaiņai reģistrētiesKatru Bitcoin apmaiņa šobrīd operatingin Francija tagad ir jāreģistrē ar vietējām varas iestādēm un lūgt licensein lai legāli darboties valstī. Ziņas tika paziņots Francijas Prudential Uzraudzības iestādi (ACPR).

Iestāde, kas ir atbildīga par regulējumu Francijas bankām, ir izdevusi statementclarifying uz Bitcoin statusu un ar to saistītās apmaiņu valstī. Bez atklājot vairākas problēmas un atstājot brīdinājumus lietotājiem, tad ACPR arī norāda, ka ikviens, kas darbojas apmaiņas Francijā jābūt obligāti jābūt licencei.

Pāreja nozīmē, ka katrs apmaiņa būs jākļūst sniedzējs maksājumu servicesunder par iestādes uzraudzībā. Tātad visi kriptonauda darījumus, kas saistīti apmaiņu ir jāiet cauri reģistrētu pakalpojumu sniedzēju, vai mēs runājam par kredītiestādi, maksājumu iestādes vai elektroniskās naudas iestādes, Coindesk ziņo.

ACPR izmanto vienu un to pašu paziņojumu, lai atgādinātu sabiedrībai, ka Bitcoin ir savas briesmas. "Risks krāpšanu un naudas atmazgāšanu un terorisma finansēšanu", ir tikai daži no briesmām, kas noteiktas ar Francijas iestādes, kas arī atgādināja, ka Eiropas Banku iestāde (EBI) jau izdevusi citus publiskos brīdinājumus par digitālo valūtās.

Neskatoties uz sekām biržu, apgalvojums nav piespiest individuālie lietotāji, kas dzīvo Francijā, lai pielāgotos izmaiņām.


Jauni krāsaini Bitcoin minerāli ar pārsteidzošu ātrumu 330 MH sViņi mazs, stilīgs un nāk četrās dažādās krāsās. Mēs nerunājam par apaviem, vai kaut kā tā, bet gan par foršiem USB kalnračiem. Friedcast nesen paziņoja ražošanu no šīm ierīcēm, kas lielā daudzumā.

Ražotājs apgalvo, ka viņš ir atrisinājis iepriekšējos enerģijas jautājumus, kas mēs esam, kas ietekmē kalnračiem. Plus, ierīces ir daudz stabilāks un ātrāk, jo tie ir modernizētas no 300 līdz 330 MH / s. Amazing!

Aplēses teikt, ka 10000 vienības gatavojas ražot, ko vajadzētu nozīmēt ievērojamus ienākumus ASICMiner. Šīs vienības tiks pārdotas partijās 300 un katrs maksās 1.99 BTC.

Šīs ogļrači ir aprīkoti ar tiem pašiem ASIC mikroshēmas, kas tika izmantoti uz kuģa ASICMiner ir $ 1000000 izsolē. Neskatoties ASICMiner akcijas "vērtība ir iet uz leju, cilvēki turpina slavē uzņēmuma darbu, ir sajūta, ka tas nav par to tik drīz izzudīs.

Via thegenesisblock.com


Friedcat publicēja atjauninājumu par ASICMiner finansiālo stāvokli un projektiemLabi zināms raksturs no Bitcoin ainas, Friedcat, publicēja updateabout pašreizējo statusu ASICMineron Bitcoin Talk forumā. Pirmkārt, viņš izlaida numurus:

Finanšu statuss

Mining Ienākumi: 102,041.82BTC
Kopā: 169,520.57BTC

Ierīces un infrastruktūras izdevumi: 397,800.00 $ + 4,909,930.00?
Kopā: 397,800.00 $ + 6,216,243.96?

(Pārbaudiet bilanci šeit)

Pēc tam, Friedcat runāja par aparatūras franšīzes. "Šis ir jauns biznesa modelis iespēja bez pašu ieguves un aparatūras pārdošanu. Mēs iznomāt pārmērīgas jaucējsummas pilnvaras finanšu un tehniskiem spēj cilvēkiem, pieņemot pilnu noguldījumus par tirgus cenu, kuģniecības ierīces un savākt noteiktu PPS likmi, pamatojoties uz teorētisks hashrate. PPS likme, novelkama izmaksu segumu, kā arī garantijas / izejas stratēģija tiek apspriesti sīki un izpilda maza mēroga eksperimentiem, "viņš rakstīja.

Saskaņā ar CEO un pārstāvis ASIC Miner "šis modelis ir līdzīgs aparatūras pārdošanas aspektu, kas mums nav kontroles par to, kā lietotāji izmanto mūsu ierīcēm, tāpēc ir vairāk decentralizāciju garā. Un kā ar self- ieguve, tā mērķis ir iestatījumus mērogā, baudot samazinājumu NRE izmaksas un ekspluatācijas izmaksas kopumā, un samazinot iespējamos mārketinga / reklāmas / klientu apkalpošanas izmaksas ".

Friedcat arī paskaidroja, paredzamais grafiks par project.ASICMiner būs "izvietot / pārdot visu hashpower ierodas jūlijā un augusta sākumā" starp augustā un septembrī. Tad, no septembra līdz novembrim, uzņēmums plāno "izvietot / pārdot hashpower pasūtīt jūlija sākumā". Visbeidzot, no novembra līdz decembrim, ASICMiner noritēs uz "eksperimentālo produktu 2nd gen mikroshēmas un modulāro liela mēroga izvietošanas risinājumi".

Saistītās ziņas


Post ICO

Vai 2014. gadā varētu sasniegt izaugsmi, ko Litecoin gaidīs?

Post ICO

BFL bitcoīnus pārvietot uz tiesu kontrolētu seifu un pārdot

Post ICO

Izskaidro mūsu redakcionālo procesu un vadlīnijas

Post ICO

Bitohīns, iespējams, ir tiešsaistes pirātisma nāves cēlonis, prognozē Isohunt dibinātājs

Post ICO

Tehnisku problēmu dēļ monētu apmaiņa notiek bezsaistē

Post ICO

Bitcoin neizdodas veikt naudas pārbaudi un tiek uzskatīts par preci Somijā

Post ICO

Bitcoin jaunumi 2013. gada 22. novembrī

Post ICO

CoinSummit San Francisco izsludina programmu ar Bitcoin saistītiem profesionāļiem

Post ICO

Čīle kļūst par pirmo valsti, kas pārdod nekustamo īpašumu apmaiņā pret Bitcoin

Post ICO

BitPay piedāvā finansiālu stimulu Bitcoin-friendly izstrādātājiem pie LAUNCH Hackathon

Post ICO

Galīgā BitLicense versija, ko izdevusi Ņujorkas finanšu iestāde

Post ICO

260 aviokompānijas tagad pieņem Bitcoin, pateicoties jaunai Bitnet partnerībai