Franču Bitcoiners plāno izveidot La Maison du Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Franču Bitcoiners plāno izveidot La Maison du Bitcoin

Franču Bitcoiners plāno izveidot La Maison du Bitcoin

Ir jauna Bitcoin saistītu projektu kopums, kas izstrādāts Francijā, kas radot buzz kriptonauda ekosistēmā. Pirmie Eiropas fiziskā Bitcoin centrs varētu būt realitysoon.

La Maison du Bitcoin, kas nozīmē, ka "The House of Bitcoin", tiek plānots atvērt centrā Parīzē 13. Maijā. Centram - 220 kvadrātmetru telpas aprīkotas ar biznesa akseleratora, kalnrūpniecības struktūru un Bitcoin ATM - cer veicināt šifrēšanas-kustību Francijā. Tā arī plāno rīkot vietējo Bitcoin sanāksmju laikā.

La Maison du Bitcoin ir fiziska telpa centrā Parīzē, kas veltīta Bitcoin un tās protokolu, kura mērķis ir veicināt rašanos un attīstību vērienīgu projektu jomā.

Attiecībā uz ieguves struktūru, telpu, kas atrodas numuru 35 uz Rue du Caire, būs iespēja SHA56 / Scrypt Bitcoin kalnrūpniecības mašīnas, saskaņā ar BitcoinVox.com.

Telpa vadīs dibinātāji Prixing un Flinks, Thomas Francijā un Eric Larcheveque, kuru interese Bitcoin ir audzis par pagājušajā gadā.

  Monoprix un Bitcoin, Central

Tomēr ir daudz labas ziņas nāk no Francijas. Bez veidojot šo Bitcoin centrā, labi pazīstamais franču lielveikalu ķēde Monoprix, kas pieder Casino Guichard, domā par to pieņemot kriptonauda kā tiešsaistes maksājumu iespēju.

Zīmola e-komercijas vadītājs Patriks Oualid, paziņoja nesen intervijā, ka "Monoprix var pieņemt Bitcoin maksājumus savā e-komercijas mājas lapā, šogad".

Tas nozīmē, ka Francijas Bitcoiners varētu sākt izmantot savu digitālo naudu, lai samaksātu par pārtikas un citu preču tiešsaistē. Bet tur ir vairāk: mazumtirgotājam arī strādā, lai ļautu saviem klientiem maksāt ar Bitcoins visās Monoprix veikalos, Qualid pievienotas.

Bez tam, Francijas valdība ir arī ļāva BTC / Euro maiņas Bitcoin-Centrālā līdzīgi darboties uz banku. Maiņas, kas pieder mātes uzņēmuma Paymium, plāno piedāvāt likumīgu Bitcoin kontiem, pateicoties partnerībai ar finanšu uzņēmumu Aqoba.

Saskaņā ar uzņēmuma "katrs klients konts ir saistīts ar maksājumu kontu licencēta maksājumu iestāde partneri, un kas par jums: jums nosūtīt eiro uz kontu, kas pieder jums, lai iegādātos Bitcoins Jūsu atsaukt pieprasījumi tiek nosūtīti tieši uz mūsu maksājumu iestāde partneri.".

Attēli no Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

20 Insane Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Bitcoin Universe - Kurš Bitcoin raksturs ir jums

Post ICO

Bitcoin apmaiņa Kraken paziņo par jaunu maksu struktūru

Post ICO

Bitcoin uzņēmējs Erik Voorhees, ko uzliek Vērtspapīru un biržas komisija

Post ICO

Vietējo tiesu nelikumīgi uzskatīja bittikas vietņu blokādi Krievijā

Post ICO

Coinbase palīdz Bitcoiners pirkt pakalpojumus Fiverr ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Iepazīstieties ar pirmo decentralizēto Bitcoin apmaiņu: Coinfeeine tiek izsniegta 70 valstīs

Post ICO

Bitmain ievieš DDoS mazināšanu uz AntMiner S4 un S5

Post ICO

Bitcoin Investment Trust, lai kļūtu par pirmo kriptovelances fondu, kurš tiek publiski tirgots

Post ICO

Bitcoin izkrāpšana

Post ICO

Ķīnas žurnālists atklāj ASICMiners ieguves iekārtas noslēpumus

Post ICO

Kā 7,9 miljoni cilvēku pieņem Bitcoin Tuvajos Austrumos