No restorāniem līdz skolām no Francijas uz ASV: pieci mazie uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

No restorāniem līdz skolām no Francijas uz ASV: pieci mazie uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin

No restorāniem līdz skolām no Francijas uz ASV: pieci mazie uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin

Līdz šim, ja neesat dzirdējuši par Bitcoin, jums nav bijis pievērst pietiekamu uzmanību ziņām. Jā, uz ziņām, ka Bitcoin ir visur: uz avīzi, televīzijā un, protams, internetā. Kriptonauda pieaug spēcīga un 99Bitcoins izvēlējās dienu, kad digitālais monēta lauza $ 600 barrierto iesniegt īsu sarakstu ar jauniem uzņēmumiem, kas pieņem kriptonauda kā maksājumu.

Bitcoin joprojām kāpšana ekonomiku kalnu, bet tā izpaužas tuvāk uz augšu katru dienu. Šī otrdiena (19), ne tikai virtuālā monēta salauza jaunu pavērsiena punktu, bet arī kļuva par visvairāk meklēja vārdu Google Trends. Kamēr mēs gaidām vairāk ziņu, kas tiks atklāts par uzklausīšanas Vašingtonā, pieņemsim apskatīt pieciem uzņēmumiem, kas nesen sāka pieņemt Bitcoin.

1. Skaista Taivāna Tea

Šo mazo uzņēmumu, kas atrodas Zionsville (1217 W. Oak St), Indiāna, nesen sāka pieņemt Bitcoin. Jūs jau varat maksāt ar kriptonauda pēc to ķieģeļu un javas veikalā, bet, tā kā tie ir balstīti uz perona Shopify Bitcoin ir arī tiešsaistes maksājumu risinājums. Skaista Taivāna Teaimports īpašas tējas audzē mazās Ķīnas saimniecībās.Pilna servisa ceļojumu aģentūra btcVacations ļauj jums samaksāt par savu ceļojumu tikai ar BitcoinVai jūs Bitcoiner ar vēlmi ceļot, bet nav pacietības, lai organizētu savu ceļojumu? Šeit ir risinājums: btcVacations, theworld pirmais pilna servisa interneta ceļojumu aģentūra, kas (tikai) pieņem kriptonauda.

Pārvalda pieredzējusi komanda, kas sastāv no sertificētiem ceļojumu aģentiem, digitālā platforma ir gandrīz 100 globālu ceļojuma partneriem līdz šim. Un, saskaņā ar paziņojumu presei, "nav papildu maksas vai maksas pasūtīt caur btcVacations", lai klienti maksā tieši tādu pašu cenu Bitcoin, it kā tie būtu rezervēts savas brīvdienas vai īpašu ceļojumu tieši ar Fiat valūtā.

Piezīme piebilst, ka btcVacations pašlaik ir "ekskluzīvs avots daudziem kūrortiem, viesnīcām un all-inclusive kūrortiem visā pasaulē", kā arī vienīgais pakalpojums, ko var izmantot, lai rezervētu luksusa kruīzi ar Bitcoin visā pasaulē, piedāvājot ceļojumu apdrošināšanu un krastā ekskursijas.

"BtcVacations palīdz klientiem plānot visu atvaļinājumu no sākuma līdz beigām -.. Samaksāta Bitcoin Tie piedāvā mērķtiecīgu palīdzību konkrētiem notikumiem, piemēram, medusmēnesim, galamērķa kāzas, ģimenes Salidojumi un grupu brīvdienas Viss patērētāji sagaida no pilna servisa tūrisma aģentūra", preses atbrīvošanas skaidro.

Tomēr uzņēmums var arī palīdzēt jums pavadīt savu Bitcoins nedaudz tuvāk mājām, ļaujot jums iegādāties biļetes uz dienas pasākumiem, koncertiem un atrakciju parku, kā arī dzelzceļa caurlaides, pateicoties savām daudzām partnerībām.

Ja jūs domājat par dodas atvaļinājumā, pārbaudiet ikdienas piedāvājumus un akcijas.


Gems Crowd-sale sākas 30. NovembrīCoin Uguns ir iemācījušies, ka pūļa pārdošana Gemswill sākas 30. Novembrī.

Dārgakmeņus un Koinify komandām rīkosim AMA sessionon Reddit kur lietotāji var uzdot jautājumus.

Attiecīgie komandas abu uzņēmumu ir skaidri pārdošana sāksies 30. Novembrī ar 100,000,000 GEMS izveidotas, no kuriem 50% jeb 50000000 GEMS tiks pārdoti ar pirms pārdošanas laikā. GEMS ka paliek nepārdoti pēc pirms pārdošanas tiks nosūtīts uz pārbaudīt unspendable adresi.

Dārgakmeņi, kas tiek pārdoti 30. Novembrī nebūs lietojams iegādei reklāmas uz platformas, kā šī funkcija vēl nebūs īstenoti. Tie pieder vairāk dārgakmeņi, lai gan pie uzsākot pieteikuma radīs GEMS straujāk nekā tiem, kas nepieder viņiem. Jo vairāk GEMS jums pieder ātrāk jūs radīs dārgakmeņi.

GEMS apmainīsies ar ātrumu 1BTC 15000 GEMS sākumā pārdošanas gada 30. Novembrī, un pēdējā dienā, kas notiek 31 dienas vēlāk 1BTC būs tīrais 10.000 dārgakmeņi. Tiem, kuri vēlas iegādāties GEMS varēs to darīt bez minimālā BTC investīciju prasībām.

GEMS uzreiz būs atvērts apmaiņai par Melotic un Bter saskaņā ar paziņojumiem, ko GEMS.

Dārgakmeņi iOS applicationshould kļūs pieejama lejupielādei par 30. Novembrī arī.

Tiem, kurus interesē GEMS pūļa pārdošana varat pierakstīties, lai iegūtu vairāk informācijas par Koinify tīmekļa vietnē:

Atcerieties, ka monētu Uguns neapstiprina uzņēmumu, investīciju vai kriptonauda. Šī informācija būtu jāuzskata tikai par informatīvu tikai no pašreizējā kriptonauda ziņu notikums. Mēs neesam investīciju baņķieri, arī mēs atskaņot to TV. Jūs uzņemties jebkādu risku, kas saistīts ar iegādi jebkurā kriptonauda un to nevajadzētu redzēt to kā ieguldījumu konsultācijas.


Gems integrē Telegram atvērtā kodaGemsdevelopment komanda vadībā ar Daniel Peled paziņoja lielu gājienu, lai palīdzētu Gems sasniegtu kritisko masu lietotāju no paša sākuma.

"Secure Open Source kodu Telegramhelps izstrādājusi mums nokļūt tirgū ātrāk ar visiem ziņojumapmaiņas funkcijas, plus lietotāju kritisko masu ar iOS un Android ierīcēm" teica Peled.

Dārgakmeņi lietotājiem būs iespēja ziņojumu lietotājiem, kuri izmanto telegramma vai trešās puses ziņojumapmaiņas progr veidota uz telegramma, kas piedāvā drošību, piemēram, slepenu tērzēšanu (Self iznīcināt iespējām), izmantojot end-to-end šifrēšanu un lielu grupas tērzēšanu (līdz 200), ar dalīšanās mediju un pat dokumentu failus.

Gems attīstības progress būs papildu priekšrocība koncentrējot visus centienus vairāk svarīgs un novatoriskā iezīme Gems; iebūvēto Bitcoin / Gems maku ieskaitot unikālo Airdrop referral programmu un uzmanības Atlīdzības ekonomikas modeli, izmantojot nevēlamus ziņojumus.

Peled devās teikt, "Par Android attīstības GEMS temps tika uzdots jautājums par forumu, un mēs jutām, ka bija plaisa, kas ir jārisina. Momentum ir svarīga, un mums bija, lai atrastu risinājumu. "

Pārvietojot GEMS Android lietotnes uz priekšu, izmantojot telegramma ir labākais veids, kā Gems komanda patiešām virzīties uz priekšu ar iniciatīvu celt drošu ziņojumapmaiņas ar kriptonauda uz vairākām platformām.

Tiem, kurus interesē Gems var uzzināt vairāk mūsu sākotnējā funkcija atrodams šeit.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin apmaiņas

Post ICO

Dokumentālā filma EPIX izskata Rosa Ulbrehta apcietināšanu

Post ICO

Bitcoin saņem svarīgu apstiprinājuma zīmi: tagad Bloomberg ir kļuvis par kriptokultūras cenu

Post ICO

Bitcoin pieaug popularitāte Ķīnā

Post ICO

Gavin Andresen runā par 0.9 versiju: kas ir pabeigts un kas vēl ir jādara

Post ICO

Bitcoin atrodoties ceļā: šeit ir Android lietotnes seifs

Post ICO

BitInstant publicē atjauninājumu par pagaidu slēgšanu un paziņo par īpašiem atgriešanās piedāvājumiem

Post ICO

Britu sala vēlas kļūt par pasaulē pirmo Bitcoin centru: fiziskās kaltuves monētas ir daļa no plāna

Post ICO

Bitcoiners Taivānā tagad var iegādāties BTC no vairāk nekā 5000 veikaliem

Post ICO

Overstock.com izpilddirektors saka, ka viņš būs apdullināts, ja Amazon ignorēs Bitcoin

Post ICO

Erik Voorhees zaudē 550 BTC sakarā ar Mt. Gox sabrukums: esi gatavs, jo tas būs neglīts nedēļa

Post ICO

Bitcoin Universe - Kurš Bitcoin raksturs ir jums