Spēļu kompānija Big Fish sadarbojas ar Coinbase, lai pieņemtu Bitcoin | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Spēļu kompānija Big Fish sadarbojas ar Coinbase, lai pieņemtu Bitcoin

Spēļu kompānija Big Fish sadarbojas ar Coinbase, lai pieņemtu Bitcoin

Pazīstamais amerikāņu platforma Big Fish Games tikko sāka pieņemt Bitcoin maksājumi, pateicoties partnerībai ar Coinbase. Par uzņēmuma darbā fani - Big Fish ir atbildīgs par 3000 slaveni nosaukumi, piemēram, Big Fish Casino vai zālē atmiņa - tagad var pavadīt kriptonauda iegādāties jaunas spēles un citus saistītus produktus.

Big Fish apgāzies $ 266 miljoniem 2013. Gadā, taču nolēma palielināt šī gada rezultātus ar kādu digitālo palīdzību. Kompānija paziņoja, ka tā pašlaik ir "noteikt tempu" ar maksājumu tehnoloģiju, kas galu galā kļūst mainstream, The Telegraph ziņo.

Saskaņā ar Paul THELEN, izpilddirektors un dibinātājs spēļu kompānijas, "tas nav testu. (...) Tas ir jautri projektu, un tas ir jēga".

"Mēs esam priecīgi piedāvāt šo jauno maksājumu veidu uz gandrīz 105 miljoni gadā spēļu spēlētājiem, kas apmeklē mūsu spēle App Store, ar apstiprinājumu, ka Big Fish kas strādā ar Coinbase, kas ir viens no drošākajiem un cienījamiem uzņēmumiem Bitcoin nozarē" viņš paskaidroja, piebilstot, ka aptuveni astoņiem procentiem no Big Fish bruto ienākumiem pašlaik izmanto, lai samaksātu darījumu maksu. Tā ir problēma, kas digitālo naudu var atrisināt, jo īpaši ar Coinbase palīdzības: nav jāmaksā par pirmo $ 1 miljonu darījumos, un maksu, pēc tam ir mazāk nekā viens procents.

Spēļu Pašlaik uzņēmums ir daļa no grupas, kurā ir vairāk nekā 25000 tirgotājiem, kas jau sadarbojas ar Coinbase lai pieņemtu Bitcoinaround pasauli. Fred Ehrsam, līdzdibinātājs Coinbase, teica, ka "Big Fish ir mūsu pirmais ar spēli uzņēmuma tirgotājs, un ne tikai nozīmē pieaugošo pieņemšanu Bitcoin pāri galvenajām nozarēm, bet arī nākotne maziem pirkumiem internetā".

Vikipēdijas līdzdibinātājs ir "spēlē ar Bitcoin"

Tomēr Big Fish ir tikai jaunākais iemītnieks no Bitcoin dīķa. Uzņēmuma ierašanās kriptonauda Visumā ir apledojuma uz kūka par daudziem Bitcoiners, kuri jau bija satraukti ar iespēju ziedot savus digitālās monētas Wikipedia.

Jimmy Wales, kurš kopīgi nodibināja tiešsaistes enciklopēdiju 2001. Gadā vērsās pie Bitcoin kopienai par Reddit uzzināt vairāk par kriptonauda.

Pa to laiku, viņš saņēma gandrīz 4 BTC viņa Coinbase kontā, galvenokārt ziedojumus no cilvēkiem, kuri vēlas, lai palīdzētu Wikipediabut nevar darīt to ar kriptonauda, ​​jo platforma (joprojām), nenodrošina šo iespēju.

Saistītās ziņas


Post ICO

Feds slēdza apmaiņas platformu Liberty Reserve

Post ICO

Coinbase ir otrais aizraujošākais Laika posms 2013. gadā: vēl aizraujošāks pēc ieguldījumiem 25 miljonu ASV dolāru apmērā

Post ICO

Coinbase paplašināšanas plāns padara pakalpojumu pieejamu 14 valstīs

Post ICO

Bitcoin uzņēmums Coinsilium uzsāk pirmo Lielbritānijas pirmās IPO

Post ICO

Jauna Bitcoin Ponzi shēma? Exchange MyCoin izzūd kopā ar 387 miljoniem ASV dolāru

Post ICO

Bitfinex Darbs ar AlphaPoint

Post ICO

Bitcoin startētāji saņem nelielu palīdzību no Silikona ielejas

Post ICO

Bitcoins uzmācīgs izskats, ko izmanto visu veidu pakalpojumus

Post ICO

Bitcoin pieaug popularitāte Ķīnā

Post ICO

Bubble vai Ponzi shēma: ķīniešu mediji turpina bashing Bitcoin

Post ICO

BitInstant publicē atjauninājumu par pagaidu slēgšanu un paziņo par īpašiem atgriešanās piedāvājumiem

Post ICO

Igaunijā dzimtene Bitcoin pilī