GAW apsūdzēts gandrīz 350 000 ASV dolāru apmērā Federālajā tiesā | Latvian.globalsciencecollaboration.org

GAW apsūdzēts gandrīz 350 000 ASV dolāru apmērā Federālajā tiesā

GAW apsūdzēts gandrīz 350 000 ASV dolāru apmērā Federālajā tiesā

Coin Uguns ir iemācījušies, ka gada 8. Aprīlī, 2015., Misisipi Power Company (MPC) iesniegts uzvalks pret GAW biedrība, LLC, kas embattled kriptonauda uzņēmuma dienvidu apgabaltiesā Dienvidu rajona Misisipi.

MPC sūdzība apgalvo, ka tas ir noslēdzis līgumu ar GAW sniegt pakalpojumus GAW ir Horn Lake, Misisipi objekta, kas sākas 2014. Gada oktobrī MPC apgalvo, ka tā iztērējusi gandrīz $ 50,000 uzstādīt iekārtas, kas jāizmanto GAW iekārtā. Šīs iekārtas uzstādīšana ir atļauta, GAW izmantojot MPC ir elektriskā pakalpojumu divpadsmit mēnešiem.

Sūdzībā arī apgalvo, ka "Līdz šim, GAW ir veikti tikai vienu maksājumu ar MPC elektrisko sniegto pakalpojumu." MPC cenšas atgūt ne tikai savus uzstādīšanas izmaksas, bet izmaksas par sniegtajiem GAW līdz GAW pakalpojumiem atvienots MPC kalpošanu 2015. Gadā janvārī Laikā no atvienot, MPC apgalvo GAW bija $ 223,818.61 nokavēts. Kopējās izmaksas zaudējumu lūgtajiem MPC, kas attiecas uz elektrisko sniegto pakalpojumu GAW, ir $ 346,6479.29. MPC vēl meklē procentu, izmaksas un advokātu honorārus.

MPC ir iesūdzēt galvenokārt saskaņā ar teoriju līguma pārkāpumu. Citas prasības pret GAW iekļauta atvērtā konta prasību. Misisipi, atvērts konts attiecas uz aa kredīta vienošanos starp pārdevēju un pircēju, kurā pārdevējs ļauj pircējam, ko iepriekš vienojoties, iegādāties bez drošību. (Sk. Cox v Howard, Weil, Labouisse, Friedrichs, Inc., 619 So. 2d 908 Miss 1993.).

Ja tiesa nav atrast tur būt ekspress līgums starp MPC un GAW, MPC apgalvo alternatīvu teoriju netaisnu iedzīvošanos. Saskaņā Misisipi likumu, netaisna iedzīvošanās notiek tad, kad ir solījums, kura paredzēta līgumā, ka viens būs jāmaksā personai, kas šīs personas tiesības. (Skatīt: Montgomery v CitiMortgage, Inc., 955 F. Supp 2d 640 SD 2013. Miss...)

MPC pārstāv advokātu biroja Balch & Bingham LLP, kas ir vairāk nekā 250 advokātu sešos dažādos birojos.

Coin Fire vērsās pie GAW CEO, Josh Garza pa e-pastu, bet nav saņēmusi oficiālu komentāru šajā laikā. Uz HashTalk, Mr Garza kategorijās situāciju starp GAW un MPC kā "strīdā par maksu struktūru."

Mr Garza kategorijās sūdzību par "strīds maksas struktūru", kas noslēgts starp MPC un GAW.

Mēs atjaunināt šo stāstu, kad GAW atbild uz MPC sūdzību iesniedzot atbildi. GAW ir divdesmit vienu dienu iesniegt atbildi, lieguma paplašinājumus tie varētu pieprasīt vai piešķirtas.

Saistītās ziņas


Post ICO

Kipras policija izmeklē Neo & Bee: CEO Danny Brewster joprojām trūkst

Post ICO

Bitmain cīnās pret DDOS grupu

Post ICO

BitPOS un International Anti Poaching Foundation komanda, lai glābtu Āfrikas dzīvniekus

Post ICO

Pārtikas kravas automašīna brauc pa Sietlu, pieņemot Bitcoin par garšīgu grilētu sieru

Post ICO

Brīvības piektdiena Satoshi laukumā Austinā

Post ICO

Spēļu kompānija Big Fish sadarbojas ar Coinbase, lai pieņemtu Bitcoin

Post ICO

Bitcoiners Taivānā tagad var iegādāties BTC no vairāk nekā 5000 veikaliem

Post ICO

5 veidi, kā izmantot Bitcoin zemo cenu jūsu labā

Post ICO

Iegādājieties Bitcoin spārnus: aviokompānija AirBaltic atzinīgi vērtē kriptogrāfijas maksājumus

Post ICO

Tumšie nelegālie tirgus operatori pazūd ar $ 12 miljoniem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin un loma, ko tā varētu spēlēt B2B kopienā

Post ICO

Bitcoin atpazīšana lēni iegūst tvaiku, neraugoties uz neveiksmēm