Gentoo Blacklisting Darījuma partneris, Satoshi Dice uc | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Gentoo Blacklisting Darījuma partneris, Satoshi Dice uc

Gentoo Blacklisting Darījuma partneris, Satoshi Dice uc

Update: Tā kā šis stāsts sākotnēji tika publicēta Luke-jr ir atbalstījis leju un atvainojās publiski norādot:

Izvietošana uz "ljr 'Lietot karogu Gentoo kā noklusējuma klusi bija nepareizi, un ir invalīdi, kā arī sadalot surogātpasta filtrēšanas off neatkarīgai" ljr-spam "USE karoga tāpēc pārējo manu plāksteris nav saistīts ar to. Pašlaik šīs izmaiņas ir pieejami tikai "Bitcoin" pārklājumu, bet dara to ar galveno Portage kokā dažu dienu laikā.

Kad es izvietots plāksteris, kas ir daļa no 0.9.3 ebuild par Gentoo, tas nenotika ar mani tajā laikā, ka surogātpasta filtrs bija pat iekļauts daudz mazāk, ka būtu pretrunīgi. Kādu iemeslu dēļ, es pieņemts, visi jau zināja, ko bija iekļauta manā plāksteris (ironiski, ņemot vērā, es, protams, aizmirsu, ka daļa sevi), un varētu redzēt jauno izmantošanu karogu, kad pārkārtošanās. Kad tas tika norādīts, es būtu tikko uzņēmis apdomīgāk un Pagriezts to izslēgt pēc noklusējuma. Man vajadzēja zināt labāk (es izdarījām plāksteris galu galā), un tāpēc es atvainojos par manu trūkumu piesardzību.

Kamēr es joprojām uzskatu, ka pilna plāksteris ir labākais risinājums lietotājiem, šodien (man ir bijis, izmantojot to gadiem sevi), es atzīstu, ka to nedrīkst iespējots nenodrošinot visiem, kas to saņem, ir labi zināms. Kas man būtu jādara, lūkojoties, bija vismaz ir paziņojums par iepriekš instalācijas informējot lietotājus plāksteris un saite uz sīkāku informāciju par to, kas īsti ir iekļauts tajā un ko šīs izmaiņas nozīmē. Es likšu vairāk pūles, lai nodrošinātu nākotnes ielāpi ir skaidri atklāti sākumā.

Ilgtermiņā, mana cerība ir, lai redzētu BITCOIN_NODE_POLICY mainīgais, kas var tikt norādīts kā "ljr", "vaniļa", vai, cerams, arī citās politikas jomās, kas atbilst cilvēku daudz citu priekšrocību, kas, kā tiek izmantoti viņu pašu sistēmā resursu.

Ja ir vēl kādi bažas vai ierosinājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mani.

Luke

Daudzi no Bitcoin kopienai sašutumu nesen darbību atbalstītāju Gentoo modificēšanas bitcoind un bitcoinqt ar gentoo sadali pievienot melnos sarakstus, lai oficiālajām repo darījumiem.

Plāksteri, kas ir obligāta, taču iespējota pēc noklusējuma būtu tā darījumus no dažām adresēm vairs netiks apstrādāti ar programmatūru.

Statiskā struktūrai BlacklistEntry BlacklistedPrefixes [] = {
};

Plāksteri tika izvirzīti ar Gentoo ziedotājs un uzturētājs iepakojumu Lūkas-jr, kurš apgalvo, viņš dara tāpēc, lai novērstu DoS uzbrukumus Bitcoin.

Bug ziņojums tika atklāta par Gentoo Bugzilla kā bug 524512by xiando norādot šādu informāciju:

Oficiālā bitcoind un Bitcoin-KS Gentoo ļauj ielāpus, kas pārtrauc Bitcoin pēc noklusējuma. Lūdzu atslēgt ljr ielāpus pēc noklusējuma vai vēlams visu kopā.

Iespējojot stupidmoralnazi aka ljr izmantošanas karoga rezultātu kļūdas, piemēram, šo:

2014/10/05 11:38:09 KĻŪDA: AcceptToMemoryPool: ignorējot darījumu 289673d37df1a709829b3f3ea7b8549703f4251f26f5721863aacbccc47b95a9 ar melnajā sarakstā izejas (SatoshiDice)

Valūtā ir nevērtīgs mirklis jūs apliecināt, ka jūs varat izmantot, lai iegādātos Bībele, bet ne korejiešu, jo mums nepatīk, ka viens.

Reproducējama,: Vienmēr

Tas ir novedis pie garu sarakstu ar citiem pozitīvi novērtē par šo jautājumu. Luke-jr apgalvo, viņš ir tikai cenšas aizsargāt tīklu, bet daudzi nepiekrīt, norādot, ka citi izvēlas, kā viņi vēlas izmantot šo valūtu, ieskaitot izmantošanu darījumu partneri.

Debates ir plosījās kļūdas ziņojumam ar citiem lietotājiem pozitīvi novērtē kā Sarah White:

Nē, tas tiešām nav DoS uzbrukums.

Nav viena cienījama žurnālists vai bez bārkstīm blogger, kas norāda uz popularitāti uzņēmējdarbības modeli Satoshi kauliņus un citiem bloķēto uzņēmumiem kā "DoS uzbrukums"

Nekas protokols-gudrs, kas ir spēkā neesošs par darījumiem nāk no avotiem, kas tiek iekļauti melnajā sarakstā ar šo ielāpu...

Viņi ir pietiekami populārs, lai push robežas uz Bitcoin tīkla jaudu, un jūs un dažas citas puses ir izvēlējušās marķēt šo darbību ar nievājošā etiķetēm, piemēram, "DoS uzbrukums".

Citāts no mike Hearn no Bitcoin pamats:

[11:48:36] mēs visi izmantojam mūsu datorus lietām;) cilvēkiem, kuri nelieto linux joprojām izdodas būt produktīvs. Vienalga, man nav ne jausmas, kas tas ebuild darīs, bet par to, ka tas padara šādas izmaiņas pēc noklusējuma liek domāt, ka gribētu būt labāk apturēt prom no tā pavisam. Ja viņi vēlas izplatīt bitcoind ar plāksteri, piemēram, Lūka (kas maina uzvedību diezgan kādu būtiskākajiem veidiem), tad viņiem vajadzētu darīt pareizi augšupējo dakša ar jaunu nosaukumu, lai
[11:48:36] tu vienmēr esi pārliecināts, ko jūs esat iegūt.

^ Source - http://bitcoinstats.com/irc/bitcoin-dev/logs/2014/10/05#l1412509714

Neatkarīgi no tā, ja jūs piekrītat iemesliem Luke rakstīja šo plāksteris, vai, ja jūs uzskatāt, ka melnajā sarakstā uzņēmumus, kuru veiksmīgs uzņēmējdarbības modelis rada pietiekami Bitcoin satiksmes veido "DoS uzbrukumu"...

... Šis plāksteris ir aktīvi cenzēt un mainot uzvedību Bitcoin vairs darboties parastajā veidā, ko nosaka oficiālajās nav nepielabotas noklusējumus.

Debates ir notecinātas asinis pār reddit ar daudziem lietotājiem sašutumu un severalnewthreadsbeing izveidots par šo jautājumu ar dažiem pat aicinot boikotēt Gentoo kustas uz priekšu, lai ļautu jautājums izvērsties tik tālu.

Kādas ir jūsu domas par šo jautājumu? Vai jums liekas, ka tam ir ieslēgts pēc noklusējuma var būt nopietnas atzari vai ka šis ir neliels nav jautājums?

Saistītās ziņas


Post ICO

Crowdfunded dokumentālā Bitcoin: naudas beigas ir dzīvs

Post ICO

Bitcoin ieguves ražotājs HashFast izslēdz un atlikušos aktīvus izsolēs

Post ICO

BitGold uzsāk jaunu Bitcoin iedvesmoto zelta tirdzniecības platformu

Post ICO

Defcon Datorurķēšana: Casascius fizisko Bitcoins saņemt krekinga

Post ICO

Bitcoin nozares ekspertiem tagad ir jāpaaugstina izglītības pasākumi

Post ICO

CoinsForTech uzsāk Bitcoin-only tirgus un digitālo kasešu pakalpojumu OneWallet.io

Post ICO

Bitcoin ir balts 77 gadus vecais reperis, un viņa jaunā dziesma tikko iznāca

Post ICO

Butterfly Labs mēģina atvērt darījumus likumīgā uzraudzībā

Post ICO

Ēģiptes Bitcoiners tagad var iegādāties BTC, pateicoties YellowPay izsniegtajam jaunajam talonu pakalpojumam

Post ICO

Vārtu fonds, kas meklē Bitcoin tehnoloģiju, lai palīdzētu trūcīgajiem

Post ICO

Bitcoin uzvar divus jaunus galvenos atbalstītājus: Euro Pacific Pīters Šifs un Julian Assange

Post ICO

Austrālijas Nodokļu birojs kavē nolēmumu - joprojām grib Minimal TX ierakstus