Ieiešana Bitcoin vagonā: šonedēļ sākas Indijas pirmā reālā laika tirdzniecības platforma | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Ieiešana Bitcoin vagonā: šonedēļ sākas Indijas pirmā reālā laika tirdzniecības platforma

Ieiešana Bitcoin vagonā: šonedēļ sākas Indijas pirmā reālā laika tirdzniecības platforma

Lai gan Indijas Rezervju banka norādīja, ka tas nebūtu regulēt Bitcoin trūkuma dēļ zināšanas par pasaules digitālās naudas, ir jauni kriptonauda saistītiem uzņēmumiem popping up valstī. Pēdējā no tām ir BTCXIndia, kas apgalvo, ka tautas pirmā reālā laika Bitcoin tirdzniecības platformu.

Uzņēmums, ko veicina S Capital Solutions Pvt Ltd, paziņoja oficiālo uzsākšanu pakalpojuma notiks nākamajā pirmdienā gada 5. Maijā.

Saskaņā ar platformas mājas lapā, BTCXIndia piedāvās "drošu, reālā laika tirdzniecības platformas, pēc KYC-un AML-vadlīnijas un ļaujot tūlītēju INR noguldījumu un izņemšanas". Viņu tiešsaistes lapā arī teikts, ka valūtas seko "stingras pazīsti savu klientu (KYC) procedūras un Anti-Naudas atmazgāšanas (AML) vadlīnijas par ar līdzīgām prasībām, kas noteiktas regulētām finanšu iestādēm".

Bez tam, BTCXIndia apgalvo uzturēt regulārus kontaktus ar Indijas regulatīvajās iestādēs, vienlaikus rūpīgi uzraugot tiesisko situāciju cryptocurrencies valstī.

Pēc tam, kad pilnībā operationalthe apmaiņa ļaus lietotājiem pirkt un pārdot BTC par Indijas rūpiju "ar saspringto izplatību", kā arī sekot savus pasūtījumus caur dzīvu pasūtījumu. Par pārskaitījumi būs ātra un veikti, izmantojot NEFT-, IMPS- un reālā laika bruto.

Uzņēmums apgalvo, ka ir, izmantojot "paša līmeņa log-in un konta drošību, ko izveidotas finanšu iestādes izmanto". Mēģinot nomierināt jebkādas bažas, BTCXIndia arī garantēts, ka tiks saglabāta saņemtos noguldījumus bezsaistes, lai izvairītos no zaudējumiem, ja sistēma ir apdraudēta.

"Mūsu back-end sistēmas de-savienoti no tirdzniecības platformas, kā arī samazinot ietekmi hakeru uzbrukumiem un programmatūras darbības traucējumu", mājas piebilst.

Bitcoin tirdzniecība varētu nebūt nav skaidra darbība ar Indijas iestādēm, bet atpakaļ janvārī preses konferenci vada Nishith Desai, Indijas top nodokļu un juridisko ekspertu, ko labas ziņas uz vietējiem Bitcoiners un investoriem. Saskaņā ar Desai, Bitcoin ir likumīga valūta, kas varētu sniegt vairākas priekšrocības Indijas ekonomikai.

Featured attēlu no Wikimedia

Saistītās ziņas


Post ICO

Ķēdes radio dara labu solījumu

Post ICO

Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem?

Post ICO

Es gandrīz saucu par apstrīdēto Coindesk

Post ICO

CoinSummit San Francisco izsludina programmu ar Bitcoin saistītiem profesionāļiem

Post ICO

Bruce Fenton ir jaunais Bitcoin fonda izpilddirektors

Post ICO

CryptoWall: hackers, kas izmanto bitcoīnu, lai pieprasītu ransoms

Post ICO

Centrālā Kipras Banka pret Bitcoin: nav atļauju ar kriptvulāciņu saistītām darbībām

Post ICO

Silk Road izmanto bitikoņas, lai iegādātos narkotikas, lai palīdzētu pašnāvniecēm

Post ICO

Alex Berk, Black Arrow: tiklīdz būs pieejams 14nm, mēs atbrīvosim jaunu ASIC, kas pārspēj jebkuru citu 14nm dizainu

Post ICO

Future Capital Bitcoin uzsāk fondu ar 30 miljoniem ASV dolāru, kas ir gatavi ieguldīt

Post ICO

Fidor un Kraken komanda par kriptokulturāles banku

Post ICO

Coinbase atver pirmo regulēto Bitcoin apmaiņu Amerikas Savienotajās Valstīs