Hackers pārdod datus par četriem miljoniem AdultFriendFinder lietotāju par 70 BTC | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Hackers pārdod datus par četriem miljoniem AdultFriendFinder lietotāju par 70 BTC

Hackers pārdod datus par četriem miljoniem AdultFriendFinder lietotāju par 70 BTC

Privātie dati gandrīz četri miljoni lietotāju iepazīšanās vietnes AdultFriendFinder.com ir pārdošanā un to var iegādāties tikai 70 BTC, kas ir nedaudz mazāk nekā $ 17,000.

Dati tiek pārdots hakeris, kas uzbruka vietu šogad. Tas ir skaidrs, kad banalizēt noticis, bet tas, šķiet, ir tāda pati uzbrukums drošības pētnieks Bev Robb aprakstīts blog post publicēts aprīlī. Tomēr AdultFriendFinder.com tikai atzina, ka tās drošības hasd tika pārkāpta pagājušajā nedēļā.

Uzbrukums, iespējams, tika veikta šogad vismaz vienu hakeris, kas pazīstams ROR [RG] Bev Robb teica. 13.aprīlī, ciparu drošības eksperts teica, viņš bija "atklāja krātuvi uzlauza datiem, kas, šķiet, ir no pieaugušo sociālo tīklu" vienā no savām ekskursijām uz Deepweb laikā. "Šis konkrētais pieaugušo vietne ir viens no visvairāk tirgoto tīmekļa vietnēm pasaulē, kas lepojas ar Alexa ASV page rank nedaudz virs 747," blogger rakstīja.

Fit dusmas laikā tiek nokaitināts hakeris (ejam roktura ROR [RG]), kas nosūtīti 15 lejupielādējamus izklājlapas (in zip faila formātā ar kredītkaršu datiem attīrīta), lai nedēļu vecs Darknet forumā, norādot, ka viņš bija sakņojas pieaugušajiem vietni datu bāzē. Kāpēc? Jo viņi parādā viņa puisis apmēram $ 248,000 USD. Viņš plātījās, ka uzņēmums un tiesībaizsardzības nevarēja pieskarties viņam, jo ​​viņš tika balstīta Taizemē. Viņa izpirkšanas pieprasījums tika noteikts 100,000 $ (50G, lai sāktu un 50G līdz beigām).

Saskaņā ar Robb, uzlauzto datu bāze -, kurā ir 3,867,997 unikālu e-pastu - ir pietiekami daudz datu, lai ļautu masveida pikšķerēšanas kampaņu, saskaņā ar drošības pētnieks Troy Hunt.

Uzlauzta dati ietver e-pasta adreses, dzimšanas datumu, atrašanās vietas un IP adreses lietotājiem, cita ļoti jutīgu informāciju. Datu bāze pat ietver informāciju par personīgās intereses daudziem lietotājiem, kas varētu būt īpaši kaitīga portāla precētiem klientiem.

"Tas ir ļoti vētraina pārkāpums, un diemžēl tas pastiprina veco sakāmvārdu, ka tīmeklī, jūsu privātumu ir diezgan daudz aizgājusi, ja vien jūs veikt ļoti apzinās darbības, lai slēptu savu identitāti (kas ir grūti uz vietas, kas ir tur, lai nodrošinātu fizisko tikšanās), "Hunt pastāstīja Motherboard.vice pa e-pastu.

Tagad, ROR [RG] vēlas, lai padarītu lielāko daļu plaši uzmanības uzlaušanu saņēmis. "Man ir bijis tik daudz cilvēki man jautā iegādāties db [datubāzes] Toda. Visi Newz applūst manu sūdi. I gotta padeves raktuves "hakeri rakstīja tumšā tīmekļa forumā sestdien.

Tas ir skaidrs, tagad, cik daudz cilvēku ir nopircis datu bāzē līdz šim. Tomēr eksperti ir atzīmējuši thatanyone kuri mēģina iegādāties informāciju kļūst neaizsargāti pret citiem extortionists.

Par saistītu piezīmi, hacker ROR [RG] nesen piedāvāja "ielauzties jebkura uzņēmuma vai vietnes" par 750 BTC mazāk nekā nedēļu.

Saistītās ziņas


Post ICO

Ieiešana Bitcoin vagonā: šonedēļ sākas Indijas pirmā reālā laika tirdzniecības platforma

Post ICO

Bitcoin maki

Post ICO

Turpiniet savu Bitcoin! Kaspersky uzsāk bezmaksas atšifrēšanas rīku, kas atslēdz ransomware

Post ICO

CryptoWall: hackers, kas izmanto bitcoīnu, lai pieprasītu ransoms

Post ICO

Ķīniešu Google Baidu pieņem Bitcoin: vēl viens pazīme, ka Ķīna ir apmierināti ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitrefill paziņo par jaunu naudas pārvedumu sistēmu ar seleriju

Post ICO

Kāpēc eksperti un uzņēmumi atbalsta Apvienotās Karalistes lēmumu regulēt Bitcoin

Post ICO

Jauna Bitcoin Ponzi shēma? Exchange MyCoin izzūd kopā ar 387 miljoniem ASV dolāru

Post ICO

Bitcoin maina seksa industriju: Pieaugušo ceļš ir jauna platforma ar kriptogrāfijas un valūtas savienojumiem

Post ICO

Pēc 2014. gada pārdodot vairāk nekā 1000 BTC dāvanu kartes, Bit4coin paziņo par jaunumiem

Post ICO

Atlas uzsāk kampaņu, lai izveidotu jaunu Bitcoin apmaiņu

Post ICO

10 Bitcoin mīti izpūstas gabalos