Tālāk ir sniegts tas, ko jūs esat aizmirsis pagājušajā nedēļā (17.-24. Augusts) | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Tālāk ir sniegts tas, ko jūs esat aizmirsis pagājušajā nedēļā (17.-24. Augusts)

Tālāk ir sniegts tas, ko jūs esat aizmirsis pagājušajā nedēļā (17.-24. Augusts)

Katru nedēļu mēs savākt labākos stāstus, memes un personas ziņas no visas mediju (tradicionālajā un sociālo), un piegādāt tos jums viegli sagremot veidā. Lai saglabātu atjaunināts parakstīties uz mūsu biļetenu un saņemt iknedēļas atjauninājumu piemēram, šo vienu taisni uz jūsu iesūtni.

Šonedēļ saviļņojums par BitcoinXT ir palēninājusies mazliet. Tā SlideShare neļauj saites līdz pat ceturtajā slaidu Mums ir iekļautas saites uz visiem stāstiem no pirmajiem trim slaidiem uz apakšā šo mājas lapā, kā arī.

Saites uz ziņas:

Bitcoin ir žuburains: galvenais zinātnieks uzsāk alternatīvu priekšlikumu par Valūta

World Wide Web Radītājs Sasaistes W3C lai Izveidot tiešsaistes maksājumu standartiem, tostarp Bitcoin

Grieķijai saņemt 1000 Bitcoin bankomātus, kā Trust Banks "Long Gone"

Saites uz Reddit posts:

Paldies DEVS par visu, ko darāt

Tirgotāji piesargāties Circle lietotāja līgumu izmaiņas

Vai jūs zinājāt, Reddit nepieņem Bitcoin par reklāmu?HighKart.com ir Indijas pirmais tiešsaistes mazumtirdzniecības veikals, kas pieņem tikai BitcoinHighKart.com varētu viena no jaunākajām e-komercijas platformu Indijā, bet tas noteikti ir viens no visvairāk inovatīvu. Mazumtirgotājs tagad ir valsts pirmā tiešsaistes bizness pieņemt Bitcoin kā vienīgo maksājumu optionfor saviem produktiem.

Uzņēmums tika dibināts 2013. Gada decembrī pēc tās pašreizējā CEO, Amit Kumar, un plāno veikt visu tiešsaistes pirkumus vieglāku un drošāku, izmantojot digitālo naudu. "Ar Bitcoin skaits ieguvumus, kas saistīti ir daudzi, tai skaitā ļoti zemām vai esošo darījumu maksām", Kumar nesen stāstīja DNAIndia.com.

HighKart.com s CEO atklāja Bitcoin sākumā 2013 un ir ieinteresēta kriptonauda kopš. "Pēc profesijas esmu ar Technocrat un aizrautību es esmu nelokāmi uzņēmējs. Ar šīm īpašībām manā fona kļuva ļoti nepieciešams, lai es tolook pie arvien attīstās kriptonauda uzņēmējdarbības modeli, un, ņemot to uz priekšu alongwith sabiedrības atbalstu," viņš piebilda intervijas laikā.

e-komercijas platforma, kuru pārvalda maza komanda 15 darbinieku, kas pārvērstu saņemto BTC Fiat valūtā tagad ", kas samazina jebkādu risku, kas saistīts sakarā ar Bitcoin nepastāvību", saskaņā ar Kumar. Šobrīd ir iespējams atrast gandrīz visu HighKart.com, no elektronikas līdz apģērba, kā arī kriptonauda ieguves aparatūru.

Tomēr lielāks plāns ir panākt Bitcoin mainstream: "nav nepieciešams meklēt to kā barjera, kā ar tehnoloģiju augšu gradācija, attīstību un pieņemamības tas būs daudz lielāks lietotāju bāzi, nekā parastās maksājumu sistēmām Mēs esam. Strādā ļoti smagi un ar lielu sabiedrības atbalstu ".

Attēli no HighKart.com


Hispanic amerikāņi ir etniskā grupa ar lielākajām zināšanām par BitcoinTagad Aptauja, ko veica Morning Consultin ASV jūlija sākumā ir atklājusi kas tautība, visticamāk, ir dzirdējuši par Bitcoin un ir lielāka izpratne par kriptonauda. Saskaņā ar aptauju, kas lūdza lielu paraugu cilvēkiem par viņu zināšanām un attieksmi pret digitālo naudu, tautība, kas iekaroja pirmo vietu ir hispanic amerikāņu grupa.

Cipari tiešām atklātu pārsteidzošu atšķirību: savukārt 21 procenti no Hispanic amerikāņiem "daudz" par Bitcoin tikai astoņi procenti no baltumiem un septiņi procenti no Āfrikas amerikāņi varētu teikt to pašu.

Par Hispanics ir etniskā grupa, visticamāk, uzskata, ka Bitcoin jāatļauj valdība kā līdzekli, lai iegādātos preces un pakalpojumus, tīmekļa Valsts Pārskata ziņojumi.

Arī 23 procenti no latīņamerikāņiem atzina, ka viņi bija "ļoti iespējams", pirkt un lietot Bitcoin. Tas ir apmēram trīs reizes vairāk kā jebkuru citu grupu aptaujāto šajā pašā aptaujā.

Rezultāti varētu būt skaidrojams ar to, ka hispanic grupai ir jaunākā vecumā vidēji. Arī daži Hispanic amerikāņi ir imigranti vai radinieki, kuri dzīvo citā valstī un sāk redzēt priekšrocības, izmantojot Bitcoin pārskaitīt naudu starp valstīm, izvairoties no lielu maksu par naudas pārvedumu tirgu.

Attēls no Wikimedia


Stīvs ir jaunais Bitcoin maciņš Mac OS XTas jau ir iespējams lejupielādēt beta versiju (tikai testēšanai, līdz šim), jaunā Bitcoin maku Mac OS X, ko sauc par stropu. Kaut arī šī versija joprojām nav viens galīgais - tā nav nodot savu naudu tajā tagad - tas jau sāk parādīt, ko jauks gabals programmatūra nāk mūsu ceļu.

Saskarne ir diezgan tīrs un viegli izmantot, piemērots jaunajām Bitcoiners strādā ar Mac OS X. Bez tam, tā ir citas funkcijas, piemēram, "integrētu pieteikumu platformu, SPV aizmugure ātri starta, Tor atbalstu uzlabotai anonimitāti un automātisko atjauninājumus" saskaņā ar tās veidotājiem, kuri nesen paziņoja uzsākšanu beta strops caur BitcoinTalk.org forumā.

Lai atbalstītu darbu komandā pārvalda pakalpojumu, un pēc tam, kad maks ir izveidota un darbojas, Hive iekasēs Lietotāji nelielu samaksu (apmēram 0,5 procenti) par katru darījumu ", kas notiek laikā nav labdarības lietotnēm App platformas".

Bez tam strādā, lai padarītu maku pieejama, komanda arī meklē iespējas izstrādāt Android atbalstu Hive, viņi atklāja tajā forumā.

Jūs varat lejupielādēt beta versiju app pēc maka mājas lapā vai GitHub, kur GPL licencētu kodu ir pieejams. Saskaņā ar autoru pakalpojuma "Hive darbina ar jaunu versiju mūsu BitcoinKit.framework, papildināta ar bitcoinj atbalstu."

Arī app attīstītājs dokumentācija būs pieejama drīz, bet tas ir iespējams, lai sāktu meklē tajā ar dekonstrukciju kādu no lietotņu savā krātuvē.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin draudzīga platforma Gyft iegūst ieguldījumus 5 miljonu ASV dolāru apmērā un izvēršas jaunajās valstīs ar kriptovuāras palīdzību

Post ICO

BitLicense ir paredzēts, lai nogalinātu Bitcoin jauninājumus

Post ICO

Ķīna uzskata Bitcoin par virtuālu labumu un aizliedz bankām rīkoties ar kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Breaking: Paziņots par USMS izsoles uzvarētājiem

Post ICO

Bitcoin fonda pirmā filiāle Dienvidāzijā ir no Bangladešas

Post ICO

Dati liecina, ka Bitcoin malware potenciāli var samazināties

Post ICO

Nīderlandes enerģijas piegādātājs BAS Nederland paziņo Bitcoin par jaunāko maksājumu iespēju

Post ICO

Monreālas Banka brīdina Cointrader par anti-Bitcoin darbību - līdz šim neietekmējot citas kompānijas

Post ICO

Dogecoin maiņa uz AuxPoW

Post ICO

No restorāniem līdz skolām no Francijas uz ASV: pieci mazie uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Piecus RoboCoin kioskus ierodas Kanādā līdz gada beigām

Post ICO

Bitcoin, visticamāk, nedos pārāk daudz spiediena Kostarikā