Bitcoin vēsture: virtuālās valūtas ceļojums | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Bitcoin vēsture: virtuālās valūtas ceļojums

Bitcoin vēsture: virtuālās valūtas ceļojums

Lielākais lieta, lai sasniegtu pasaules tirgū kopš izgudrojums valūta ir vārds "Bitcoin". Kas sākās tikai kā alternatīvu elektronisko norēķinu sistēmu drīz kļuva septītais brīnums mūsdienu ekonomikā. Bet, kamēr lielākā daļa no mums ir pēc kāpumus un kritumus Bitcoin tirgū, lielākā daļa no mums droši vien nezina visu par tās vēsturi. Tātad aplūkosim, kā tas viss sākās.

Tas viss sākās ar "papīra" - 2008. Gada oktobris

Satoshi Nakamoto (kas var būt pseidonīms cilvēku grupu) publicēja paperrevealing lūzumu. Dokumentā aprakstīta peer-to-peer elektroniskās valūtas sistēma, kas izmanto programmatūras kodu, lai autentificētu un aizsargāt darījumus. Ideja bija palikt anonīms no jebkuras centralizētu bankas vai valsts iestāde.

Ceļojums sākas - janvāris 2009

Kā Bitcoin sācis savu braucienu, daudzi sāka paust teorijas par to, kāpēc tā tika izveidota pirmajā vietā, un daudzi viedokļi tika iznests tajā laikā. Lielākā daļa no viņiem norādīja, ka tā bija tikai atbilde uz globālo finanšu krīzi, kas bija svarīgs bažas šajā laika posmā.

Apetīti Bitcoin - maijs 2010

slavenajā 'Bitcoin Pizza Diena ": dienā, kad internets pieredzēja pirmo reālās pasaules darījumu ar kriptonauda. 2010. Gada 22. Maijā, programmētājs Laszlo Hanyecz paziņoja par Bitcoin Talk forumā, ka viņš varētu maksāt 10.000 BTC divus Papa Jāņa picas. Tajā laikā šī summa Bitcoin bija vērts $ 25. Puisis forums lietotājs pieņēmis izaicinājumu un picas tika piegādāti Hanyecz. Šie pīrāgi ātri kļuva iespējamos kandidātus visdārgākais picas visu laiku: pie Bitcoin ir visu laiku augsta 2014. Gada decembrī, picas būtu bijis vērts acu dzirdīšanu $ 11470000.

Drošības jautājumi - 2011. Gada jūlijs

Bitcoin izaugsme ātri piesaistīja uzmanību noziedzniekiem. Jautājuma zīmes tika izvirzīti, kad vairākas Bitcoin kontiem sāka kļūst hacked un tika atrasts tukšs. Cilvēki uzreiz sāka domāt, ka Bitcoin un citi virtuālās valūtas bija tikpat neaizsargāti kā Fiat valūtā.

Going legit, liekot visu malā - 2012. Gada jūlijs

Līdz 2012. Gada jūlijam, Bitcoin tika izveidota un darbojas, bet joprojām slēpjas tiešsaistes ēnas. Tajā laikā, kriptonauda bija galvenokārt izmanto, lai iegādātos nelegālo vienumus tumši tīmekļa melno tirgu. Bet, no otras puses, daži jaunizveidotiem tika bruģējot ceļu Bitcoin leģitimitāti, palielinot jaunu tirdzniecības vidi. Viens no lielākajiem nosaukumus dzimuši šajā laika posmā bija Silicon Valley starta Coinbase.

Tirgus ir kļuvis lielāks un lielāks - 2013. Gada aprīlim

Tā 2013. Gada sākumā, tad Bitcoin tirgus bija milzīgos, un līdz aprīlim Bitcoin kopējā tirgus vāciņu pārsniedzis miljardu dolāru atzīmi. Tas bija liels ziņas par kriptonauda ekosistēmai un ārpasauli, kā arī. Tas palīdzēja Bitcoin kļūst globāla mediju sensāciju.

Galvenais iemesls šim pieaugumam bija uzplaukums Kipras ekonomiskā krīze, kas ir daļa no kopējās eiro sabrukumu. Cilvēki bija kārdinājums ar valūtu, kas bija brīva no jebkāda veida valdības noteikumiem. Taču tas bija arī skaidrs, ka laikā, kad Bitcoin bija arī tumšā puse. Silk Road, ideāls anonīms tirgus ierobežojamām vielām un narkotikām, kļuva ļoti populārs, un prioritāte mērķis iestādēm.

Jaunais priekšlikums - jūlijs 2013

The Winklevoss dvīņi, kuriem pieder gandrīz 11 miljonu dolāru vērtu Bitcoin, cēla jaunu priekšlikumu tabulā. Viņi vēlējās radīt krājumu līdzīgu sistēmu Bitcoin, kur jebkurš investors varētu tirgoties kriptonauda. Plāns bija ir biržā tirgoto fondu, lai izsekotu grozu krājumu, vai šajā gadījumā Bitcoins. Tas bija visaptverošs mēģinājums aizsargāt digitālo naudu no regulējuma jautājumiem un izpildes pasākumiem. Tajā pašā laikā Mt. Gox kļuva par pasaules lielāko tirdzniecības apmaiņā Bitcoin.

Likmes bija augstas - 2013. Gada septembrim

Līdz 2013. Gada septembrim, pakalpojumi, piemēram, SecondMarket mainīja ekosistēmu vēlreiz: tagad Bitcoiners varēja iegādāties akcijas satraukts privātiem uzņēmumiem, piemēram, Twitter. Un tur bija arī derības par turpmāko Bitcoin cenas ar Bitcoin Investīciju Trust sniegta.

Atvadīties Silk Road - oktobris 2013

FIB aģenti arestēja 29 gadus vecs vīrietis, vārdā Ross Ulbricht, apsūdzot viņu par to mastermind no Silk Road tirgū. Silk Road A Bitcoin melnais tirgus, kas sāka darboties 2011. Gadā, bija dziļa interneta tiešsaistes tirgus, kur vielas, piemēram, marihuānas, LSD un recepšu tabletes tika tirgotas lielos daudzumos.

Bitcoin ir anonīms daba bija galvenā priekšrocība izmantot narkotiku tirgotājiem, un tas padarīja sarežģītāku tiesībaizsardzības iestādes, lai atrastu jebkādu pēdas operācijas, nemaz nerunājot izslēgt. Tas bija grūts uzdevums, bet iestādes beidzot izdevies izbeigt Zīda ceļš ir veiksmes periods.

Pirmais Bitcoin ATM kādreiz parādās Vankūvera - 2013. Gada novembris

No viena gala, tad Bitcoin kopiena tika draudēts ar drošības jautājumiem; no otras puses, pasaulē pirmais Bitcoin ATM sāka darbojas modernā kafejnīcā Vankūverā, Britu Kolumbijā. ATM izmanto svītrkodu skeneri un rokas skeneris, lai apstiprinātu lietotāju identitāti. Lietotāji var pārskaitīt līdzekļus no virtuālā maku ar viedtālruni. Lai novērstu naudas atmazgāšanu un cita veida krāpšanu, maksimālā pārskaitījuma summa bija tikai 1000 $ dienā.

Regulatori ņēma Bitcoin vērā

No 18. Novembra, pēc Senāta sēdes, Amerikas Savienotās Valstis federālās amatpersonas dalījās informācijā par reālu labumu digitālo valūtā, neskatoties uz visiem ceļiem, kas paredzētas naudas atmazgāšanu un nelikumīgas darbības. Tā bija skaidra norāde, ka Bitcoin revolūcija sāka piesaistīt uzmanību valdības.

Vērtība pārsniedza $ 1000 - 2014 janvāris

Šajā brīdī Bitcoin bija iespējams arī ārpus Satoshi wildest sapņi, jo tirgus cena pieskārās $ 1000 atzīmi. Kopējais Bitcoin tirgū bija vērts vairāk nekā $ 7 miljardiem. Ar visiem jautājumiem norādīja uz Bitcoin sabiedrībā, kriptonauda skrēja pie sava gaita, un sasniedzot visus orientierus veidus. Speciālisti prognozēja tirgus pieskarties $ 1000 zīmi, un tā darīja.

Laiks kādu korekcija - 2014 februāris

Bitcoin lietotājiem baudīt laimīgu palaist, bet tas ilga, bet virtuālā tehnoloģija bija pienākums izlīdzināt kādā brīdī. Tirgus bija nestabils nedaudz un daži lielākie žagas tendencei. Apple oficiāli aizliegta Bitcoin progr no viņu App Store. Mark Karpeles, bijušais izpilddirektors sabruka apmaiņas Mt. Gox, atkāpās no Bitcoin fonda un Silk Road 2,0 tika uzlauzta. Tika konstatēts, ka aptuveni 4000 BTC tika zaudēts, kas bija aptuveni $ 400 miljonus, saskaņā ar tirgus cenu tajā laikā.

Laiks, lai veicinātu pieņemšanu - 2014. Gada maijam

Šajā brīdī tirgus cena bija ievērojami zemāka par panākto janvārī $ 1000 zīmi. Bet tur bija daži pozitīvi kā aplis uzsāka pasaulē pirmo Bitcoin bankā. Tas bija revolucionārs solis, izmantojot virtuālo valūtu tehnoloģiju. Funkcijas, piemēram, nulles procentu depozīta maksu vai uzturēšanu pilna rezervju bija jaunas tendences tirgū. Trauku tīkls kļuva par lielāko komersants pieņemt Bitcoin maksājumu, izmantojot Coinbase.

Joprojām rāda nestabilitāti - 2014. Gada jūlija

Bitcoin tirgū joprojām palika svārstīga ar cenu svārstības konsekventi. Bet kopiena tika kļūst lielāks katru dienu, un jauni biedri pievienojas un pieņemot Bitcoin. Pakalpojumus, piemēram newegg.com sāka pieņemt kriptonauda, ​​atverot pilnīgi jaunu dimensiju Bitcoin lietotājiem. BitPay paziņoja par jaunu piedāvājumu, lai nodrošinātu neierobežotu darījumus, tūlītēju konvertēšanu no BTC uz ASV dolāriem un ikdienas banku depozītiem. Bitcoin joprojām bija runāt par pilsētas kad DELL nolēma pieņemt digitālo naudu kā maksāšanas iespējas.

Atbalsta ceļā - 2014. Gada septembris

Līdz brīdim, kad septembris ieradās, bija skaidrs, ka Bitcoin ir kļuvis par globālu sensāciju. PayPal paziņoja savu lēmumu, lai integrētu Bitcoin cauri Braintree. Viņi sadarbojas ar BitPay, Coinbase un GoCoin. Bitcoin lietotāji bija par to, lai iegūtu garšu decentralizēta eBay caur OpenBazzar Beta 1.0 uzsākšanu.

Vēl viens spēcīgs beigas - 2014. Gada

Bitcoin vēl viens gads beidzās uz pozitīvas nots, nevis no tirgus cenas viedokļa, bet no adopcijas viedokļa. Microsoft nolēma pievienoties Bitcoin kopienai caur BitPay. Kaut Silk Road 2,0 tika slēgta, tas pavēra ceļu daudziem citiem tirgiem par Bitcoin lietotājiem.

Lēns sākums - 2015. Gada

Tas bija lēns sākums gadā par Bitcoin ziņā tirgus cenu, vismaz salīdzinot ar 2014. Microsoft plāno veikt savu Bitcoin programmu uz pasaules skatuves. Bitstamp piedzīvoja lielu neveiksmi kā $ 5 miljoni vērtībā BTC tika ziņots nozagtas kapāt laikā. Bitcoin Fonds plāno virkni pasākumu, lai veicinātu galveno attīstības procesā. Apvienotās Karalistes bankas pacēla savas balsis, lai atbalstītu Bitcoin kamēr Eiropas lielākais maksājumu procesors Ingenico pieņēma pasaules slavenāko kriptonauda.

Bitcoin tehnoloģijas revolūcija - 2015. Gada marts

Šajā brīdī, pasaules mēroga uzņēmumi bija vairāk ieinteresēti Bitcoin s Tehnoloģija - blockchain - nekā pati Bitcoin. Viņi atzina blockchain kā tehnoloģija ar lielu potenciālu, lai pilnībā mainīt globālo finanšu un tīklu kopienu. IBM nolēma izpētīt Bitcoin ir technologyand Intel paziņoja savu plānu, lai turpmāk izpētītu blockchain.

Laiks dažiem izmaiņām - 2015. Gada

Bitcoin tirgus, šķiet, ir stabila plūsma 2015. Gadā, bet diskusija bornamong Bitcoin ir komanda galvenajiem izstrādātājiem. Gevins Andresen izbāzt ierosinājumu palielināt bloka lieluma ierobežojumu, ļaujot Bitcoin tīkla apstrādāt lielāku darījumu apjomu tajā pašā laika periodā. Priekšlikums sadalīts kopienai un Andresens nolēma rīkoties, radot BitcoinXT. Arī blockchain tech turpināja uzteica globālām grupām, piemēram, Santander un Barclays.

Meklē gaišāku nākotni - 2015. Gada augustā

Tur bija daudz pļāpāt par Bitcoin nākotni pēc tirgus cena kritās no $ 1000 zīmi. Bet, tā kā laiks pagājis, ko cilvēki saprata, ka Bitcoin ir vairāk par inovācijām, nevis par peļņu. Amsterdama, piemēram, kļuva par Eiropas vadošo Bitcoin kopienu acīs daudzu ekspertu, bet Londonā ir arī izteica savus plānus, lai kļūtu par globālu Bitcoin centrs. Tātad, izņemot no dažiem tirgus žagas, nākotne Bitcoin izskatās diezgan daudzsološi kā tagad.

Bitcoin ir nogājusi garu ceļu kopš tā sāka savu ceļu atpakaļ 2008. Gadā, un tas, protams, ir bijusi savas grūtības pa ceļu. Bet tas neapturēja no izveidot globālu kopienu. Viena lieta ir pārliecināts: ar milzīgs tirgus jau vietā, Bitcoin būs daļa no globālās ekonomikas un tas padara ceļu uz pilnīgi jaunu finanšu ēru.

Saistītās ziņas


Post ICO

Bitcoin v0.9 atbrīvošana dos tirgotājiem jaunas funkcijas

Post ICO

Bitcoin London 2013 ir šeit, un mēs dodam jums pilnu priekšskatījumu

Post ICO

No restorāniem līdz skolām no Francijas uz ASV: pieci mazie uzņēmumi, kas pieņem Bitcoin

Post ICO

Bitcoin fonds pavadīja $ 150K mēnesī, zaudēja $ 4.6 miljonus mazāk nekā gadu

Post ICO

Defcon Datorurķēšana: Casascius fizisko Bitcoins saņemt krekinga

Post ICO

BitLicenses Bitcoin uzņēmumiem? Ņujorkas valsts debates par tiesisko regulējumu

Post ICO

Bitcoin kalnrūpniecības platformas

Post ICO

Coin.mx manipulē Reddit pret Reddit noteikumiem

Post ICO

Bitcoin Kanādā: kāpēc vietējie tirgotāji mīl kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

Bitcoin nodarbība: kā tīkla finanšu struktūra varētu mainīt pasauli

Post ICO

Konference BitcoinExpo hits Londonā 30. novembrī

Post ICO

Vai Bitcoin palīdz mums izvairīties no nodokļiem?