Kā pasaule izskatīsies, ja Bitcoin pieņemšanas vietas būtu valstis | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Kā pasaule izskatīsies, ja Bitcoin pieņemšanas vietas būtu valstis

Kā pasaule izskatīsies, ja Bitcoin pieņemšanas vietas būtu valstis

Viens no lielākajiem jautājumiem, kas ieņem internets ir "Vai Bitcoin Legal". Tikai uzmanību, cik liels tas ir, tā ir pirmā lieta, Google automātiskā pabeigšana, kad jūs meklēt Bitcoin vaicājumiem.

Neskaidrais atbilde uz šo jautājumu ir audzināti dažādas tīmekļa vietnes, piemēram, Wikipediaand BitLegal (jaunu neatkarīgu projektu), lai mēģinātu atrast, kā valstis patiesībā jūtas par Bitcoin. Bet, kamēr valstis nepieciešams ilgs laiks rīkoties, jo birokrātisku vairāku lielāko tiešsaistes zīmoliem jau ir pieņemti Bitcoin kā likumīgu valūtu. Tāpēc šodien es gribētu jums parādīt, kā Bitcoin pieņemšana izskatītos visā pasaulē, ja šie tiešsaistes zīmoli bija faktiskās valstīs. Ko es darīju bija noskaidrot kopējais lietotāju skaits / klientiem katru tīmekļa vietne, un salīdzinot to iedzīvotājiem dažādās valstīs. Šeit ir rezultāti.

  # 8 - Par Man / NameCheap Isle

Viens no pirmajiem tiešsaistes mazumtirgotājiem akceptēt Bitcoin bija domēnu reģistrēt NameCheap. Ar aptuveni 80,000 aktīvo ikmēneša visitorsNameCheap ir ekvivalents izmēra Menas salā.

  # 7 - Jamaika / Internets Arhīvs

Internets Archiveis 501 (c) (3) bezpeļņas organizācija, kas tika dibināta, lai izveidotu interneta bibliotēka. Tās mērķos ietilpst piedāvā pastāvīgu piekļuvi pētniekiem, vēsturnieki, zinātnieki, cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī plašu sabiedrību vēsturiskajām kolekcijām, kas pastāv digitālā formātā.

Vietne faktiski piedāvā vēsu pakalpojumu, kas ļauj jums redzēt, kā dažādu tīmekļa vietnes izskatījās dažādos laika periodos. Tā pieņem ziedojumus Bitcoins, un ar vairāk nekā 2.7m ikmēneša usersit ir ekvivalents iedzīvotāju Jamaikā.

  # 6 - Somija / Virgin Galactic

26. Novembrī 2013. Virgin Galactic paziņoja, ka tā būs pieņemt Bitcoins privātiem kosmosa lidojumu. Tā Virgin ir milzīgs uzņēmums, es nolēmu izmantot savu aviokompāniju lietotāju bāzi. Virgin 5.5m klienti ir vienāds ar visu iedzīvotāju Somijā. Nejauši Somija ir arī # 6 valsti, kas meklē "Bitcoin" saskaņā ar Google Trends.

  # 5 - Ekvadora / OK Cupid

Ieņēma starp 4 lielākajiem iepazīšanās vietām ASV, OK Cupid sāka pieņemt 2013. Bitcoinson aprīlī Tā pašlaik ir 15m aktīvs userswhich ir ap cilvēku skaitu, kas apdzīvo Ekvadoru.

  # 4 - Nīderlande / Lieks

Tāpat kā 2014 sāka Lieks nolēma sadarboties ar Coinbase un pieņemt Bitcoins. Mazāk nekā 24 stundām tā ir veikusi $ 124K ar 780 darījumiem ar Bitcoins. Lieks ir milzīgs tiešsaistes mazumtirgotājs ar vairāk nekā 16M visitorseach mēnesi, padarot to izmērs Nīderlandē.

  # 3 - Turcija / WordPress.com

Kā akta demokrātijas, WordPress.com sāka pieņemt 2012. Bitcoinson novembris par to pakalpojumiem. WordPress.com pašlaik rīko vairāk nekā 74.2M blogus visā pasaulē. Tas rada milzīgu satiksmi, kas ir ļoti grūti izmērīt. Tātad šajā gadījumā mēs izskatīsim katru blogu par 1 personu, kas padara WordPress.com lielumā Turcijā.

  # 2 - Vācija / Reddit

Reddit ļauj uzlabot savu abonementu Reddit Gold, lai iegūtu dažas premium funkcijas. Uz 2013. Gada februārī tas announcedthat tas ļaus jums maksāt par šo funkciju ar Bitocins. Reddit ir # 74 vietā uz visas pasaules mēroga webwith ikmēneša 81.4M ikmēneša unikālo apmeklētāju. Tas ir lielums Vācijas...

  # 1 - Brazīlija / Zynga

Paziņojums no Zyngaearlier šogad, ka tas sāk pieņemt Bitcoins dažiem saviem tiešsaistes spēlēm brauca Bitcoin cenu nekā 1000 $. Zynga 232M customersmake tas, iespējams, ir lielākais interneta tirgotājam pieņemt Bitcoins. Ja Zynga klienti bija veidot valsti, tas būtu lielums Brazīlijā.

Tātad, lai gan tas varētu būt ņemot faktiskajā valstīm nedaudz vairāk laika, lai pieņemtu Bitcoin, interneta giganti noteikti nav gaida kāds ir apstiprināšanai. Un, ja jūs vēlaties, lai redzētu, kā reāla pieņemšana pasaules pārdevējiem izskatās, jūs varat izmantot šo apbrīnojamo GitHub projectthat rāda Bitcoin tirgotājiem visā pasaulē. Un pa to laiku, tikai iedomāties, kā pasaule reaģēs, ja Brazīlija, Vācija, Turcija un pārējie pēkšņi paziņoja, ka Bitcoin ir faktiskā valūta...

Saistītās ziņas


Post ICO

Crowdfunded dokumentālā Bitcoin: naudas beigas ir dzīvs

Post ICO

ASV Monētu kaltuves 38. direktora vietne Raleigh Keynote

Post ICO

61% Kanādas iedzīvotāju paredz, ka līdz 2019. gadam digitālo seifu izmantos

Post ICO

BitPay piedāvā finansiālu stimulu Bitcoin-friendly izstrādātājiem pie LAUNCH Hackathon

Post ICO

Bitcoin speciālists saka, ka digitālā valūta jau ir sākusi aizstāt ASV dolāru

Post ICO

Bitcoin scammers spiesti norēķināties ar FTC

Post ICO

Melnā piektdien Cyber pirmdiena palielināt Bitcoin jauno ierakstu: patērētāji iztērēja 296M $ BTC

Post ICO

Amazon bija bažas par BitLicense

Post ICO

Silk Road izmanto bitikoņas, lai iegādātos narkotikas, lai palīdzētu pašnāvniecēm

Post ICO

GHash.IO apsola izveidot 40% hashrate ierobežojumu, lai novērstu 51% uzbrukumu

Post ICO

Coinbase ir jauns darbinieks: Charlie Lee, Litecoin radītājs

Post ICO

Skotijas jaunā kriptogrāfiskā valūta plāno kļūt par galveno skolu