Indijas komēdija Dope kļūst par pirmo filmu, lai pieņemtu Bitcoin kā maksāšanas iespēju biļetēm | Latvian.globalsciencecollaboration.org

Indijas komēdija Dope kļūst par pirmo filmu, lai pieņemtu Bitcoin kā maksāšanas iespēju biļetēm

Indijas komēdija Dope kļūst par pirmo filmu, lai pieņemtu Bitcoin kā maksāšanas iespēju biļetēm

Moviegoers tagad var samaksāt par savu filmu biļetes ar Bitcoin pirms skatoties indie pusaudžu komēdija "Dope'thanks ar trīsceļu piepūli. Filmu studija Atvērt Road Films vienā komandā ar MovieTickets.com un GoCoin, lai uzsāktu jaunu maksājumu iespēju.

"Dope", neatkarīga komēdija par augstu Šollas geek nosaukts Malcolm un viņa draugi, kas padara iztiku pārdod zāles Bitcoin, tiek atvērts 19. Jūnijā. Filma iepriekš pirmizrādi piedzīvoja Sundance Film Festival un saņēmis vairākas pozitīvas atsauksmes.

The ka Bitcoin ir galvenā loma moviemakes lēmumu pārdot biļetes apmaiņā pret kriptonauda pat atbilstošāka. Tas noteikti ir pirmais šajā nozarē, pateicoties Atvērto Road Films.

Jo sākumā filmas galvenais varonis saka: "Es tikko izlasīju, ka nauda, ​​kā mēs zinām, tas ir miris. Drīz pasaule ir tikai gatavojas pirkt un pārdot produktus, izmantojot Bitcoins. Tas ir kā sarežģīts matemātikas vienādojumu. "Šī informācija dod Malcolm un viņa draugi realizēt viņiem ir nepieciešams, lai padarītu lielāko daļu šo iespēju. Un tas ir tas, kā grupa sāk pārdot nelegālo vielu apmaiņā pret BTC.

Saskaņā ar atklāta ceļa Films "mārketinga vadītājs Jason Cassidy, integrējot Bitcoin ārpus filma bija dabisks solis.

"Bitcoin ir neatņemama sastāvdaļa" aerolaka ", un mēs nevarētu būt vairāk satraukti, lai šo unikālo jauno iespēju moviegoers."

Fani un moviegoers var iegādāties biļetes ar BTC sākas šodien, 15. Jūnijā. Bitcoin opcija ir pieejama MovieTickets.com un aptver vairāk nekā 900 teātri Apvienotajos Statesthanks integrācijai GoCoin sistēmā. Tomēr, tā kā filma tiks atvērts aptuveni 2000 ekrāniem visā valstī, ne visi theathers pieņems BTC.

Alex Ziemas direktors dokumentārā "Deep Web", apsveica filmu studija. "Tas ir forši, ko viņi dara," viņš teica TheWrap. Ziema filmēšanas stāstu par Ross Ulbricht, kas pazīstams arī kā "bīties Pirate Roberts", radītājs masveida nelegālo tirgū Silk Road. Ulbricht nesen tika notiesāts uz dzīvi cietumā pēc tam, kad vietne tika slēgts 2013. Gadā.

"Filma [ 'Dope'] pati izmanto Bitcoin par narkotikām. Tas ir tiešām diezgan precīzi. Tur būtu bijis nekāda Bitcoin bez Silk Road. Šie graujošas tehnoloģijas bieži nonāk mainstream caur kontrabandas vai sodāmības, "Ziemas pievienots.

Tā nav pirmā reize, kad Atvērt Road Films aptver filmas savienoti iedvesmo tehnoloģijas. Studija arī ražo Steve Jobs biopic "darbavietu" un Twitter-iedvesmoja trāpījuma "Chef". Tomēr "Dope '- kuru saraksts izpildvaras ražotājiem ietver Forest Whitaker, Farels Viljamss un Šons Combs- ir bauda lielu sociālo mediju buzz kopš tās Sundance debijas, TheWrap ziņo.

Un MovieTickets.com izjādes šo Bitcoin draudzīgu sociālo mediju vilni. Kompānija "plaukst uz šiem iespējām veidiem. Tas ir forši, tas ir oriģināls, un mēs ejam virs un aiz kopējām robežām vadīt biļešu pārdošanas," izpilddirektors Joel Cohen teica.

Neskatoties uz to, ka MovieTickets.com nav pilnībā integrēta BTC kā maksāšanas veidu, tas ir lielisks pirmais solis. Vairāki lietotāji dalījās savās domās par Reddit, cerot, ka gludu pirmā pieredze beidzas radot apstākļus pilnīgai un pastāvīgai Bitcoin atbalstu.

Skatīties 'Dope "trailer šeit!

Saistītās ziņas


Post ICO

Dorian Nakamoto noliedz Newsweek stāstu: Man nav nekāda sakara ar Bitcoin

Post ICO

Pirkt automašīnu ar savu Bitcoins: automašīnu tirgus Beepi pieņem kriptogrāfijas valūtu

Post ICO

7,170 BTC nozagts no BTER aukstā seifa, Ķīnas valūtas maiņa paziņo laimību

Post ICO

Bitstamp uzsāk priekšapmaksas Bitcoin debetkarti Eiropas klientiem

Post ICO

Kanādas uzņēmums Hemp & Co akceptē Bitcoin savā tīmekļa vietnē un fiziskajos veikalos

Post ICO

Tumšie nelegālie tirgus operatori pazūd ar $ 12 miljoniem Bitcoin

Post ICO

Iegūstiet savu pielāgoto darbību skaitli Bitcoiniem

Post ICO

Bitcoin maki

Post ICO

BitInstant dibinātājs Čārlijs Šrems apgalvo, ka ir vainīgs Silk Road maksāšanā

Post ICO

Vācijas Fidor Bank sadarbojas ar Bitcoin.de, lai piedāvātu tūlītējus Bitcoin darījumus

Post ICO

Bitcoin, visticamāk, nedos pārāk daudz spiediena Kostarikā

Post ICO

Puse no visiem Bitcoin darījumiem varētu būt saistīta ar tiešsaistes azartspēlēm